Android 4.4.3

poruka: 23
|
čitano: 4.713
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android 4.4.3".
12 godina
offline
Android 4.4.3

Ja sam se na Nexusu 5 susreo s rapidnim praznjenjem baterije (rijeseno uklanjanjem skypa) i pucanjem wi-fi veze (navodno ce 4.4.3 to rijesiti). Osim toga sam jedine probleme imao s neazuriranim aplikacijama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android 4.4.3

nesto me interesuje da li ce isti dan dobiti Nexus 4 ovaj update kad i Nexus 5

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android 4.4.3

Ne znam za druge ali meni mobitel zna ponekad izgubit mobilni internet na 4.4.2

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android 4.4.3

Ne znam za vas, ali ja još uvijek imam JellyBean na GalaxyNote3, otključan na sve mreže...

 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Android 4.4.3
Foto95 kaže...

Ne znam za vas, ali ja još uvijek imam JellyBean na GalaxyNote3, otključan na sve mreže...

To je tvoja sramota.

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
12 godina
offline
Android 4.4.3

Koristim MIUI v5 (Android 4.2.2) i ne pamtim kada ili dal mi se uopće crashala koja aplikacija

Majke mi
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android 4.4.3
sudy_freak kaže...
Foto95 kaže...

Ne znam za vas, ali ja još uvijek imam JellyBean na GalaxyNote3, otključan na sve mreže...

To je tvoja sramota.

Pa nisam ja kriv što mi uređaj ne izbacuje nadogradnju?

14 godina
offline
Android 4.4.3

probajte windows phone 8 i preporodit cete se :)) znam da nije vezano uz temu al evo {#} :)

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 10 hvala 1
14 godina
offline
Re: Android 4.4.3
geek_boy kaže...

probajte windows phone 8 i preporodit cete se :)) znam da nije vezano uz temu al evo {#} :)

Istina, ali i umrijeti od dosade :)

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
11 godina
offline
Re: Android 4.4.3
sudy_freak kaže...
Foto95 kaže...

Ne znam za vas, ali ja još uvijek imam JellyBean na GalaxyNote3, otključan na sve mreže...

To je tvoja sramota.

S obzirom koliko je bilo problema sa Samsungom na 4.3 ili nexusima na 4.4+ verzijama treba biti više nego oprezan pri nadogradnjama. Vidim da je puno istine u tvrdnji da su Nexus uređaji beta testeri za ostale s obzirom na poduzi broj fixeva u zadnjoj verziji. 

jaska jaska jaskaja
12 godina
offline
Re: Android 4.4.3
Imam Nexus 5 na stocku, rootan iogu reci da mobitel leti, sve se odvija gotovo trenutno nakon dodira. Sto se tice baterije sasvim mi je zadovoljavajuća, nakon malo podešavanja, uklanjanja skypea, svjetlina ekrana gotovo na minimumu, uspio sam postici da mi ekran bude na vrhu sto se tice potrosnje baterije, screen time preko tri sata, sto je meni sasvim dovoljno, nekome nije, s tim da u deep sleepu gotovo ne trosi bateriju. Uglavnom, kada uzmem neki drugi mobitel, tablet, laptop u ruke sve mi je sporo nakon Nexusa
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android 4.4.3
geek_boy kaže...

probajte windows phone 8 i preporodit cete se :)) znam da nije vezano uz temu al evo {#} :)

Jedva čekam da se riješim svog android telefona i kupim pravu stvar ;) (WP8)

12 godina
offline
Re: Android 4.4.3
Nije los wp
12 godina
offline
Re: Android 4.4.3
Na low i mid uredjajima je mozda doists bolji u radu wp8 jer je fluidniji od androida na istima, ali na flagshipu je druga prica. Inace previse pojednostavljen i ogranicen nepotrebno
15 godina
offline
Android 4.4.3

Hoće li moja nesretna xperia E ikad doživjeti 4.1.2? T-šrot mjesecima već ne šalje ništa, a toliko šteka da kad me netko zove, ne mogu pomaknuti klizač za javiti se. Kako ću je tresnuti u najbliži zid!

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android 4.4.3

KitKat je odlican, barem na xperiji Z1. Otkako sam ga stavio, mob leti ko raketa. Mislim, letio je i prije ali sad je sve zajedno jos fluidnije. Bolje izgleda, ima nskih fora preinaka (ali dobro to ovisi o proizvodacu jer svi customiziraju na svoj nacin). Niti sa teskim multitaskingom nema ni traga nekakvom usporenju ni trzanju.

 

I slazem se za WP: odlican je za one koji nemaju bas novca i zele brz i stabilan mob. Ali wp nije nista fluidniji nego kit kat na flagshipovima a android ima hrpu opcija vise nego wp. Tko ima vise love, definitivno flagship sa androidom.

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android 4.4.3
BlackMoon kaže...

Hoće li moja nesretna xperia E ikad doživjeti 4.1.2? T-šrot mjesecima već ne šalje ništa, a toliko šteka da kad me netko zove, ne mogu pomaknuti klizač za javiti se. Kako ću je tresnuti u najbliži zid!

Taman posla, ne stave za flagship pa će se zaj. s tim low-end uređajem. Ili si kupi pravi smart ili se vrati na obični mob, ta jeftina sranja ničemu ne služe, samo frustriraju.

13 godina
neaktivan
offline
Android 4.4.3

Koristim verziju 4.4.2 na nexus 7 i sve mi radi perfektno.... {#}

jež ovo ono
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android 4.4.3
NSA kaže...
BlackMoon kaže...

Hoće li moja nesretna xperia E ikad doživjeti 4.1.2? T-šrot mjesecima već ne šalje ništa, a toliko šteka da kad me netko zove, ne mogu pomaknuti klizač za javiti se. Kako ću je tresnuti u najbliži zid!

Taman posla, ne stave za flagship pa će se zaj. s tim low-end uređajem. Ili si kupi pravi smart ili se vrati na obični mob, ta jeftina sranja ničemu ne služe, samo frustriraju.

Upravo to. Pa ne bi flagship kostao 6k kuna kad bi i ovi jeftini low i mid mobovi dobivali updateove i kad ne bi stekali. Pa ko bi onda kupovao flagshipove? Koliko para toliko i muzike. Ako platis mob duplo manje nego flagship, znas da neces imat bas nadogradnje i da ce ti prije ili poslije nesto stekati. Tako da ne razumijem frustracije oko nadogradnje kod ljudi koji posjeduju low i mid segment uredaje?

13 godina
offline
Re: Android 4.4.3
Foto95 kaže...
sudy_freak kaže...
Foto95 kaže...

Ne znam za vas, ali ja još uvijek imam JellyBean na GalaxyNote3, otključan na sve mreže...

To je tvoja sramota.

Pa nisam ja kriv što mi uređaj ne izbacuje nadogradnju?

Eto, sva sreća, na Androidu si pa možeš sam staviti, jasno ako imalo znaš engleski i pročitaš upute i ako imalo imaš u glavi to flashati.
Jer, ne treba neko iskustvo, znanje i ne znam ni ja što.

Ali to je ono što pričam, Samsung i lagano ostali svi rade od Android korisnika iPhone korisnike.

Čekajte službene nadogradnje, bombardiranje bespotrebnim aplikacijama, itd. itd. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android 4.4.3
sudy_freak kaže...

Eto, sva sreća, na Androidu si pa možeš sam staviti, jasno ako imalo znaš engleski i pročitaš upute i ako imalo imaš u glavi to flashati.
Jer, ne treba neko iskustvo, znanje i ne znam ni ja što.

Ali to je ono što pričam, Samsung i lagano ostali svi rade od Android korisnika iPhone korisnike.

Čekajte službene nadogradnje, bombardiranje bespotrebnim aplikacijama, itd. itd. 

 

Pa možda i nije problem staviti gore najnoviju verziju Androida, ali za to iapk treba rootati uređaj, a neki ne žele zbog toga (potencijalno) izgubiti garanciju. I sam sam nedavno kupio Note 2 koji mi je došao s Androidom 4.3 i još nisam dobio nadogradnju na 4.4, iako rečeno da će ići i za Note 2.

 

Osobno čekam službenu nadogradnju, jer je uređaj star mjesec dana, a imam dvogodišnju garanciju na njega. Ako ga rootam i sam stavim 4.4 gore, što ako za godinu dana imam neki problem s njim (nevezan uz OS) i onda mi na servisu odbiju garantni popravak zbog toga što je uređaj rootan? Znam da se može un-rootat, ali je s Andoridom 4.3 došao predinstaliran KNOX i njega se navodne ne može resetirati.

 

Isto tako znam da neki tvrde kako na servisu nužno ne provjeravaju da li je uređaj rootan, ALI ako kojim slučajem provjere mogu me glatko odpiliti i naplatit mi servis, samo zato jer se nisam mogao strpiti par mjeseci.. Uostalom, mrcina i ovako na JellyBean-u radi k'o podmazana; čisto sumnjam da ću (osim vizualnih promjena) osjetiti neku veću razliku u korištenju na KitKat-u.

 

{#}

Wise men speak because they have something to say; Fools because they have to say something. ~ Plato
15 godina
offline
Re: Android 4.4.3

Moja je nesreća kaj nisam iz Zagreba, pa nemam ni posla ni novaca, a ni mobitela...{#}

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
10 godina
offline
Android 4.4.3

Pozdrav ekipo.

 

Zanima me sta vi mislite o ovome:

 

http://au.ibtimes.com/articles/548511/20140417/nexus-5-4-7-android-3-kitkat.htm

 

Imam lg nexus 4 i imam problema sa kitkat-ovm 4.4.2..

Kao sto je i sami development team priznao da u kitkatu 4.4.2 imaju raznih problema kao sto su random reboot-evi,led notifikacija za pozive ne radi...itd..

Ja imam problem sa random reboot-evima i kako kazu za par dana ce izac kitkat 4.4.3 za lg nexus 4 ali tko to zna,mozda je ovaj clanak sto sam nasao i varka..nemogu nigdje nac od google-a da se uvjerim da je to stvarno tako.

Navodno sa dolaskom 4.4.3 kazu da se fixat dosta toga...

Borek
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice