Android M će nositi brojčanu oznaku 5.2

poruka: 11
|
čitano: 2.292
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android M će nositi brojčanu oznaku 5.2".
11 godina
offline
Android M će nositi brojčanu oznaku 5.2

Nista neocekivano...

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android M će nositi brojčanu oznaku 5.2

Tko je govorio o potpuno novoj verziji Androida?

 

Ovo ne bi ni trebao biti 5.2 nego 5.1.2

samo nešto struže..
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android M će nositi brojčanu oznaku 5.2
baso533 kaže...

Tko je govorio o potpuno novoj verziji Androida?

 

Ovo ne bi ni trebao biti 5.2 nego 5.1.2

ne bih rekao...

ne postoji potpuno novi android, nikada ni nece, kao sto ne postoje potpuno novi windowsi... sve je to iterativni razvoj....

ali za novosti koje donosi M, sigurno zasluzuje novo slovo a i novu podverziju, nije to samo ispravljanje nedostataka ili gladjenje postojeceg...

16 godina
offline
Re: Android M će nositi brojčanu oznaku 5.2
LudaRajcica kaže...

ne bih rekao...

ne postoji potpuno novi android, nikada ni nece, kao sto ne postoje potpuno novi windowsi... sve je to iterativni razvoj....

ali za novosti koje donosi M, sigurno zasluzuje novo slovo a i novu podverziju, nije to samo ispravljanje nedostataka ili gladjenje postojeceg...

 Ne, to je stvaranje potpuno novih nedostataka i ukidanje podrške za sve mobitele izašle prije više od 14 mjeseci:)

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: Android M će nositi brojčanu oznaku 5.2
@overhaul, sram te bilo hejteru 😊 Zbilja je sramotno kako malo firmi daje nove update-ove za Android
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android M će nositi brojčanu oznaku 5.2
LudaRajcica kaže...
baso533 kaže...

Tko je govorio o potpuno novoj verziji Androida?

 

Ovo ne bi ni trebao biti 5.2 nego 5.1.2

ne bih rekao...

ne postoji potpuno novi android, nikada ni nece, kao sto ne postoje potpuno novi windowsi... sve je to iterativni razvoj....

ali za novosti koje donosi M, sigurno zasluzuje novo slovo a i novu podverziju, nije to samo ispravljanje nedostataka ili gladjenje postojeceg...

 Jedino što je po meni od novoga korisno je nativna podrška za čitač otiska prsta i RAM manager za koji ćemo još vidjeti kako će raditi. Što se tiče baterije, odnosno efikasnijeg sleepa "Doze" sam jako skeptičan jer je i u Lollipopu 5.0 Project Volta trebao uvelike poboljšati standby time što se u konačnici nije primjetilo ni na jednom uređaju.

 

E sad, ako im je to dovoljno da izbace novu verziju Androida neka im bude, ali ja i dalje stojim iza ovog mišljenja.

samo nešto struže..
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2015 22:05 (baso533).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android M će nositi brojčanu oznaku 5.2
Koju ce brojcanu oznaku imati je apsolutno nebitno. U isti kos ide i ova vijest.
15 godina
offline
Re: Android M će nositi brojčanu oznaku 5.2
baso533 kaže...
LudaRajcica kaže...
baso533 kaže...

Tko je govorio o potpuno novoj verziji Androida?

 

Ovo ne bi ni trebao biti 5.2 nego 5.1.2

ne bih rekao...

ne postoji potpuno novi android, nikada ni nece, kao sto ne postoje potpuno novi windowsi... sve je to iterativni razvoj....

ali za novosti koje donosi M, sigurno zasluzuje novo slovo a i novu podverziju, nije to samo ispravljanje nedostataka ili gladjenje postojeceg...

 Jedino što je po meni od novoga korisno je nativna podrška za čitač otiska prsta i RAM manager za koji ćemo još vidjeti kako će raditi. Što se tiče baterije, odnosno efikasnijeg sleepa "Doze" sam jako skeptičan jer je i u Lollipopu 5.0 Project Volta trebao uvelike poboljšati standby time što se u konačnici nije primjetilo ni na jednom uređaju.

 

E sad, ako im je to dovoljno da izbace novu verziju Androida neka im bude, ali ja i dalje stojim iza ovog mišljenja.

 

Mogucnost blokiranja pristupa funkcijama mobitela za aplikacije se meni cini najvazanija. U zadnje vrijeme developeri aplikacija zele pristup bas svemu, kaj im treba i pogotovo ono kaj im ne treba. 

15 godina
offline
Re: Android M će nositi brojčanu oznaku 5.2
Tomcat5 kaže...
Koju ce brojcanu oznaku imati je apsolutno nebitno. U isti kos ide i ova vijest.

Upravo. Ideje su im fantazije, čuj simulira punu bateriju i vrijeme od 5:20, sve dok nekome ne pukne film pa krene da štanca verzje kao Chrome do 44-te. 

A ruku na srce, igrajućice se dva dana sa Microsoft 640-tkom, čini mi se da se bolešću zvanom Android nikada više ne želim zaraziti.

 

PS: na stolu mi je prije par dana došao skoro nov Galaxy S3 Mini, vjerujte mi da nemam volje da zamjenim svoj BlackBerry 9900 Blold Touch.

14 godina
offline
Re: Android M će nositi brojčanu oznaku 5.2
Envy kaže...
Tomcat5 kaže...
Koju ce brojcanu oznaku imati je apsolutno nebitno. U isti kos ide i ova vijest.

Upravo. Ideje su im fantazije, čuj simulira punu bateriju i vrijeme od 5:20, sve dok nekome ne pukne film pa krene da štanca verzje kao Chrome do 44-te. 

A ruku na srce, igrajućice se dva dana sa Microsoft 640-tkom, čini mi se da se bolešću zvanom Android nikada više ne želim zaraziti.

 

PS: na stolu mi je prije par dana došao skoro nov Galaxy S3 Mini, vjerujte mi da nemam volje da zamjenim svoj BlackBerry 9900 Blold Touch.

A jesi našao galaxyja i to s3 i to mini model, uzmi neki htc one, xperiu z, motorolu ili nexus pa uspredi sa lumijom. 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android M će nositi brojčanu oznaku 5.2

I ja imam 640-tku (prije toga 520-tku). Platio sam ju megalomanskih 379 kuna (2 god ug., srednji neki plan) i za te pare sam prezadovoljan! OK, možda nisam najzahtjevniji korisnik mobitela na svijetu, no kao zaposlenik u informatičkom svijetu znam jako dobro što mi je dovoljno\potrebno za rad.

A ovo sam brojčanim oznakama me podsjetilo i na, sad već staru priču - koje će verzije biti Windows 10 - 6.4, 7.0, 10.0?? Who gives a f...! :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice