Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

poruka: 36
|
čitano: 5.452
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Više informacija o "Vip Android Izazovu"
14 godina
neaktivan
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

Steta sto nisam u mogucnosti sudjelovati , imam desire za Desire :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

Hmm ajmo sad svi na brzinski tečaj izrade aplikacija za android da upiknemo desireBelji se hmm a uskoro će se i pojaviti u vipnetu ajde lijepo samo da ne košta previše paraBogataš

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

Najzanimljivije su zadnje tri točke uvjeta natječaja u kojima programer samim sudjelovanjem daje VIPu prava na tu aplikaciju! Dobro su smislili kako da nađu programere besplatno...

 

23. Sudjelovanjem u natječaju i slanjem aplikacije (ili aplikacija) Vipnet-u, sudionik je suglasan da verziju aplikacije koju je proslijedio Vipnet-u i na Android Market™ u svrhu natječaja, ne može dalje iskorištavati (prodati, dati u zakup ili na bilo koji drugi način ekonomski iskorištavati).

 

24. Sudjelovanjem u natjecanju i slanjem aplikacije (ili aplikacija) Vipnet-u radi sudjelovanja u natjecanju, u skladu s odredbama ovih Uvjeta, sudionik se obvezuje da će po pozivu Vipnet-a ovlastiti Vipnet za korištenje aplikacije i izjavom u pisanoj formi.

 

25. VIPnet d.o.o. zadržava pravo izmjene ovih Uvjeta tijekom trajanja natječaja.

 
6 0 hvala 2
16 godina
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!
Sasoon kaže...

Najzanimljivije su zadnje tri točke uvjeta natječaja u kojima programer samim sudjelovanjem daje VIPu prava na tu aplikaciju! Dobro su smislili kako da nađu programere besplatno...

 

23. Sudjelovanjem u natječaju i slanjem aplikacije (ili aplikacija) Vipnet-u, sudionik je suglasan da verziju aplikacije koju je proslijedio Vipnet-u i na Android Market™ u svrhu natječaja, ne može dalje iskorištavati (prodati, dati u zakup ili na bilo koji drugi način ekonomski iskorištavati).

 

24. Sudjelovanjem u natjecanju i slanjem aplikacije (ili aplikacija) Vipnet-u radi sudjelovanja u natjecanju, u skladu s odredbama ovih Uvjeta, sudionik se obvezuje da će po pozivu Vipnet-a ovlastiti Vipnet za korištenje aplikacije i izjavom u pisanoj formi.

 

25. VIPnet d.o.o. zadržava pravo izmjene ovih Uvjeta tijekom trajanja natječaja.

Dobit za aplikaciju 91 000 Kn zoves besplatno??

 

Nego jel ja to mirisem Formula 1/(Hrvatski)TV raspored aplikacije?Smijeh

 

Nadam se da ce biti dobrih aplikacija za natjecajOsmijeh

addicted to HD :)
16 godina
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!
Sasoon kaže...

Najzanimljivije su zadnje tri točke uvjeta natječaja u kojima programer samim sudjelovanjem daje VIPu prava na tu aplikaciju! Dobro su smislili kako da nađu programere besplatno...

 

23. Sudjelovanjem u natječaju i slanjem aplikacije (ili aplikacija) Vipnet-u, sudionik je suglasan da verziju aplikacije koju je proslijedio Vipnet-u i na Android Market™ u svrhu natječaja, ne može dalje iskorištavati (prodati, dati u zakup ili na bilo koji drugi način ekonomski iskorištavati).

 

24. Sudjelovanjem u natjecanju i slanjem aplikacije (ili aplikacija) Vipnet-u radi sudjelovanja u natjecanju, u skladu s odredbama ovih Uvjeta, sudionik se obvezuje da će po pozivu Vipnet-a ovlastiti Vipnet za korištenje aplikacije i izjavom u pisanoj formi.

 

25. VIPnet d.o.o. zadržava pravo izmjene ovih Uvjeta tijekom trajanja natječaja.

 

Pa nisu oni dobrotvorna ustanova :)

 

Što god neka firma radi, pa čak i kad je zamotano u celofan "dobrotvornog", služi samo u svrhu još većeg zgrtanja novca

16 godina
moderator
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!
Sasoon kaže...

Najzanimljivije su zadnje tri točke uvjeta natječaja u kojima programer samim sudjelovanjem daje VIPu prava na tu aplikaciju! Dobro su smislili kako da nađu programere besplatno...

 

23. Sudjelovanjem u natječaju i slanjem aplikacije (ili aplikacija) Vipnet-u, sudionik je suglasan da verziju aplikacije koju je proslijedio Vipnet-u i na Android Market™ u svrhu natječaja, ne može dalje iskorištavati (prodati, dati u zakup ili na bilo koji drugi način ekonomski iskorištavati).

 

24. Sudjelovanjem u natjecanju i slanjem aplikacije (ili aplikacija) Vipnet-u radi sudjelovanja u natjecanju, u skladu s odredbama ovih Uvjeta, sudionik se obvezuje da će po pozivu Vipnet-a ovlastiti Vipnet za korištenje aplikacije i izjavom u pisanoj formi.

 

25. VIPnet d.o.o. zadržava pravo izmjene ovih Uvjeta tijekom trajanja natječaja.

 To se odnosi na verziju aplikacije koja se preda na natječaj. Sudionici mogu slobodno nastaviti razvijati svoju aplikaciju ili napraviti drugačiju verziju i plasirati je dalje nevezano uz Vipnet. Uz to, sve aplikacije koje stignu na natječaj bit će ponuđene na Android Marketu BESPLATNO.

drpetric
16 godina
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!
benko kaže...
Sasoon kaže...

Najzanimljivije su zadnje tri točke uvjeta natječaja u kojima programer samim sudjelovanjem daje VIPu prava na tu aplikaciju! Dobro su smislili kako da nađu programere besplatno...

 

23. Sudjelovanjem u natječaju i slanjem aplikacije (ili aplikacija) Vipnet-u, sudionik je suglasan da verziju aplikacije koju je proslijedio Vipnet-u i na Android Market™ u svrhu natječaja, ne može dalje iskorištavati (prodati, dati u zakup ili na bilo koji drugi način ekonomski iskorištavati).

 

24. Sudjelovanjem u natjecanju i slanjem aplikacije (ili aplikacija) Vipnet-u radi sudjelovanja u natjecanju, u skladu s odredbama ovih Uvjeta, sudionik se obvezuje da će po pozivu Vipnet-a ovlastiti Vipnet za korištenje aplikacije i izjavom u pisanoj formi.

 

25. VIPnet d.o.o. zadržava pravo izmjene ovih Uvjeta tijekom trajanja natječaja.

Dobit za aplikaciju 91 000 Kn zoves besplatno??

 

Nego jel ja to mirisem Formula 1/(Hrvatski)TV raspored aplikacije?Smijeh

 

Nadam se da ce biti dobrih aplikacija za natjecajOsmijeh

Ne brine mene ona aplikacija koja dobije 91,000kn, nego VIP dobija pravo korištenja svih prijavljenih aplikacija, a svi sudionici gube pravo ekonomskog iskorištavanja svojih aplikacija (bez obzira da li su dobili neku nagradu)!

16 godina
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!
Sasoon kaže...

Ne brine mene ona aplikacija koja dobije 91,000kn, nego VIP dobija pravo korištenja svih prijavljenih aplikacija, a svi sudionici gube pravo ekonomskog iskorištavanja svojih aplikacija (bez obzira da li su dobili neku nagradu)!

drpetric nam je pojasnio..a i da nije tako autor aplikacije/a lako doda neki novi "ficr" i preimenuje aplikaciju u xxx Ultimate i radi sa njom sta hoce :)

 

Kako god da okrenes velika(dobra) je ovo stvar i nadam se da cemo vidjet dobre Hrvatske aplikacije :)

addicted to HD :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2010 19:23 (benko).
16 godina
moderator
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!
Sasoon kaže...
benko kaže...

Dobit za aplikaciju 91 000 Kn zoves besplatno??

Ne brine mene ona aplikacija koja dobije 91,000kn, nego VIP dobija pravo korištenja svih prijavljenih aplikacija, a svi sudionici gube pravo ekonomskog iskorištavanja svojih aplikacija (bez obzira da li su dobili neku nagradu)!

Petric ti je sve odgovorio (valjda nisi vidio?), a i malo uredi citate - želimo uredan forum!

16 godina
neaktivan
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

Demd, znao sam da sam ovih dugih zimskih noći, trebao više raditi s Javom, a ne provoditi godine radeći u MS-ovim alatima.. :-) Šala, mala.

 

No u svakom slučaju, ovo je više nego izazovno, koliko zbog nagrade, toliko i zbog isprobavanja svojih sposobnosti.

Bilo je i vrijeme da se kod nas nečije umotvorine, počnu nagrađivati... Hvala VIP-u (makar sam na drugoj mreži), CARNet-u i BUG-u.

 

E a sad da vidimo što se može napraviti za 2 mjeseca na Androidu...

UTERE SED NE ABUTERE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!
Prometej kaže...

Demd, znao sam da sam ovih dugih zimskih noći, trebao više raditi s Javom, a ne provoditi godine radeći u MS-ovim alatima.. :-) Šala, mala.

 

 

Pa naučite Flash/Flex i ActionScript, Google i Adobe su već najavili vrlo dobru suradnju.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!
makopos kaže...
Prometej kaže...

Demd, znao sam da sam ovih dugih zimskih noći, trebao više raditi s Javom, a ne provoditi godine radeći u MS-ovim alatima.. :-) Šala, mala.

 

 

Pa naučite Flash/Flex i ActionScript, Google i Adobe su već najavili vrlo dobru suradnju.

Ma sve to stoji, no Flash mi je oduvijek bio antipatičan, a s druge strane nativni Android SDK drži svoje najveće temelje u Java-i, zato sam komentirao (kroz šalu) da sam trebao stjecati više iskustva s njom, a ne s MS-om.

Svoj "HelloWorld" na Androidu od prije par mjeseci, svakako ne računam pod "kvalitetan Android program", no eto valjda se od nečega mora početi..

UTERE SED NE ABUTERE!
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2010 19:34 (Prometej).
15 godina
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

25. VIPnet d.o.o. zadržava pravo izmjene ovih Uvjeta tijekom trajanja natječaja.

 

Mene muči ova odredba. Nije mi drago kad se pravila igre mijenjaju usred igre.

Ali pretpostavljam da do promjene istih neće doći.

"So say we all"
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

Odlična stvar, samo se nekako bojim da neću naći vremena. Prebukiran sam do 7. mjeseca, a ovo ovo slobodnog vremena što imam ne bi htio žrtvovati... doduše, 91k... :D

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

hm?:

23. Sudjelovanjem u natječaju i slanjem aplikacije (ili aplikacija) Vipnet-u, sudionik je suglasan da verziju aplikacije koju je proslijedio Vipnet-u i na Android Market™ u svrhu natječaja, ne može dalje iskorištavati (prodati, dati u zakup ili na bilo koji drugi način ekonomski iskorištavati).

 

24. Sudjelovanjem u natjecanju i slanjem aplikacije (ili aplikacija) Vipnet-u radi sudjelovanja u natjecanju, u skladu s odredbama ovih Uvjeta, sudionik se obvezuje da će po pozivu Vipnet-a ovlastiti Vipnet za korištenje aplikacije i izjavom u pisanoj formi.

 

25. VIPnet d.o.o. zadržava pravo izmjene ovih Uvjeta tijekom trajanja natječaja.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!
drpetric kaže...

 To se odnosi na verziju aplikacije koja se preda na natječaj. Sudionici mogu slobodno nastaviti razvijati svoju aplikaciju ili napraviti drugačiju verziju i plasirati je dalje nevezano uz Vipnet. Uz to, sve aplikacije koje stignu na natječaj bit će ponuđene na Android Marketu BESPLATNO.

 

Zweiblumen kaže...

hm?:

23. Sudjelovanjem u natječaju i slanjem aplikacije (ili aplikacija) Vipnet-u, sudionik je suglasan da verziju aplikacije koju je proslijedio Vipnet-u i na Android Market™ u svrhu natječaja, ne može dalje iskorištavati (prodati, dati u zakup ili na bilo koji drugi način ekonomski iskorištavati).

 

24. Sudjelovanjem u natjecanju i slanjem aplikacije (ili aplikacija) Vipnet-u radi sudjelovanja u natjecanju, u skladu s odredbama ovih Uvjeta, sudionik se obvezuje da će po pozivu Vipnet-a ovlastiti Vipnet za korištenje aplikacije i izjavom u pisanoj formi.

 

25. VIPnet d.o.o. zadržava pravo izmjene ovih Uvjeta tijekom trajanja natječaja.

Vidiš šta je Petrić napisao?

 

@zaocovik, nađi jednu jedinu nagradnu igru koja to nema u pravilima...

16 godina
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

meni je najgora cinjenica da je Desire exkluziva za VIP :(

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

ee meni više ovo sve ide na živce prvo oni deluxe dijelovi za komp,pa 3 televizora pa sad ovo i vse se poklanja,pa zar novac raste na drvetu,neko je široke ruke....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!
Prometej kaže...

Ma sve to stoji, no Flash mi je oduvijek bio antipatičan, a s druge strane nativni Android SDK drži svoje najveće temelje u Java-i, zato sam komentirao (kroz šalu) da sam trebao stjecati više iskustva s njom, a ne s MS-om.

Svoj "HelloWorld" na Androidu od prije par mjeseci, svakako ne računam pod "kvalitetan Android program", no eto valjda se od nečega mora početi..

Sve ok, ali gledaj ovako Flash i ActionScript ćeš prije naučit nego Javu. A šta sam sve vidio u Flashu od aplikacija stvarno može se jaaako puno toga napravit. A i u krajnjem slučaju možeš Flash spojit sa praktički bilo kojim drugim jezikom pa i Javom.

14 godina
protjeran
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

predobro

jogurt nema kičmu
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!
mr.ezrider kaže...

meni je najgora cinjenica da je Desire exkluziva za VIP :(

 

S VIP-ove stranice:

 

'Dodali su i da imaju najbolju ponudu pametnih telefona na tržištu, pa su svojim korisnicima prvi u Hrvatskoj ponudili i HTC Tatoo, Desire i Legend, kao i Motorolu Milestone te Sony Ericsson X10, svaki s cijenom od 9 kuna. Svi ti telefoni imaju Android operativni sustav, koji je ključan i za Vip Android izazov, natječaj za razvoj aplikacija na mobilnim uređajima s Androidom. Naime, Vipnet je kao inovativni lider ponudio nagrade autorima najoriginalnijih i najinovativnijih aplikacija.'

 

 

Nadam se da to znači ne i jedini.

 

 

15 godina
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

Ako T-com može imati jedini iphone, onda i mi VIP-ovci moramo imati neku ekskluzivuBelji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

 

@zaocovik, nađi jednu jedinu nagradnu igru koja to nema u pravilima...

  Ovo nije nagradna igra ovo je natječaj. Ulog je puno veći. Ako neko misli uložiti značajni trud u ovo natjecanje, a VIP odluči promijeniti pravila recimo članak 19:

 

19. Sudionik natječaja zadržava sva prava intelektualnog vlasništva nad aplikacijom ili aplikacijama koje šalje
Vipnet-u tijekom natječaja.

 

i napise da se prava prenose na VIP , autor je svoj trud bacio u vjetar, pogotovo ako ne osvoji nagradu.

 

Neka mi neko pomogne sa malo više pravnog iskustva ako se dogodi gore navedeni scenarij novo pravilo bi vrijedilo samo za novo poslane aplikacije ili za sve pa čak i poslane aplikacije, koliko znam zakoni se ne mogu retrogradno primjenjivati, pretpostavljam da to vrijedi i za ugovore.

"So say we all"
14 godina
neaktivan
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

Evo tko želi ima posla BogatašDev Guide

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

jeste se uhvatili sad nekih pravila i uputa, a 150% svega nikad ne procitate...

Koristite igrice pa samo chekirate prava koristenja itd itd a sad ste zapeli za obican - izmjena pravila tokom igre, to pravilo je svugdje postavljeno pa i dalje koristite sve to...

 

GL ekipa

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

Fuck!!! ja išao u slobodno vrijeme radit za zabavu (google market nudi samo free app u Hrvatskoj) informacijsku aplikaciju (vrime, cesta, tec lista) i stao u pola zbog drugogo posla. Plaćenog naravno.

 

Inače eclipse+android sdk vrhunska zabava za one koji poznaju JAVU.

 

A ovi natjecaj prebrzo završava da bi završio ista korisno... F..k

Tehnika narodu!!!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!
daseparo kaže...

Fuck!!! ja išao u slobodno vrijeme radit za zabavu (google market nudi samo free app u Hrvatskoj) informacijsku aplikaciju (vrime, cesta, tec lista) i stao u pola zbog drugogo posla. Plaćenog naravno.

 

Inače eclipse+android sdk vrhunska zabava za one koji poznaju JAVU.

 

A ovi natjecaj prebrzo završava da bi završio ista korisno... F..k

Ja sam isto išao radit al' neznajući JAVU odustao sam....

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

2 mjeseca je definitivno premalo vremena...

 

Inače - primamljivo, primamljivo, ali trenutno sam od glave do pete u Pythonu, a koliko vidim ništa od njega u Androidu :(

 

O javi i kodiranju aplikacija u njoj... Well, neka druga tema, jel'te

Every hole is a goal!
16 godina
neaktivan
offline
Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!

Bezveze, tek sam sad ovo vidio:

 

- Nakon slanja Vipu aplikaciju je potrebno poslati i na Android Market™ http://www.android.com/market/. Prijavljivanje na Android Market je jednokratno i omogućava prijavu beskonačnog broja aplikacija (i izvan ovog natječaja). Osim vrijedeće Gmail ili Google Apps mail adrese procedura prijave zahtijeva i 25$ uplaćenih Google-u putem kreditne kartice (MasterCArd, American Express, Visa).

 

Odustajem.

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Androidni izazov: osvojite 91.000 kuna!
majkell kaže...

Bezveze, tek sam sad ovo vidio:

 

- Nakon slanja Vipu aplikaciju je potrebno poslati i na Android Market™ http://www.android.com/market/. Prijavljivanje na Android Market je jednokratno i omogućava prijavu beskonačnog broja aplikacija (i izvan ovog natječaja). Osim vrijedeće Gmail ili Google Apps mail adrese procedura prijave zahtijeva i 25$ uplaćenih Google-u putem kreditne kartice (MasterCArd, American Express, Visa).

 

Odustajem.

 

Eto, 700 prijava i vratili su uloženo :)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Više informacija o "Vip Android Izazovu"
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice