Animoji je zaštićen naziv, Apple zaradio tužbu

poruka: 3
|
čitano: 1.021
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Animoji je zaštićen naziv, Apple zaradio tužbu".
12 godina
offline
Re: Animoji je zaštićen naziv, Apple zaradio tužbu
Apple to nebi nikad napravio, oni su pre-postena firma. 🤥 💩
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Animoji je zaštićen naziv, Apple zaradio tužbu
Dead kaže...

Beskorisno kao i svi drugi moji-ji, smiley-ji i slične idiotske tričarije. Otkad su sličice i skraćenice počele zamjenjivati pisanu riječ, ljudi više ne znaju razgovarati, fundus riječi im je siromašniji pa kad slušam ovu današnju mladost ne mogu doć sebi. Što je najgore i stariji ljudi padaju na ovakvo groteskno izražavanje pa tako i Bug Online postavlja tu mogućnost debilnog izričaja na svom Forumu. Jadna majko...

 Sličice su krive za sve

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Animoji je zaštićen naziv, Apple zaradio tužbu

A suđenje će biti u SAD-u, pa si mo'š misliti koji rezultat će tužba polučiti. Gube ziher, još će morati oni a ne Apple platiti odštetu. Zato Apple ima najbolje i najskuplje odvjetnike na svijetu. Inače, taj američki sistem patentiranja svega i svačega je apsurdan. Usput, znate li da jedna Španjolka ima ekskluzivno pravo na Sunce? Kupila ženska vlasnički list, platila sve potrebne pristojbe i kada bi sada došla i rekla da trošim njezino Sunce, po idiotskim zakonima ja bih joj morao platit odštetu.http://www.blic.rs/vesti/svet/spanjolka-postala-zakoniti-vlasnik-sunca/k372e2v

dolazim odmah - Godo
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2017 20:52 (učo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice