Anonymousi napali NSA?

poruka: 28
|
čitano: 4.210
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Anonymousi napali NSA?".
13 godina
neaktivan
offline
Anonymousi napali NSA?

XD.

 

A tko će sada znati istinu.

 

Ali čini mi se da će ovo uzrokovati manji flame.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Anonymousi napali NSA?

.

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
22 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Anonymousi napali NSA?

Kada cijeli svijet špijuniraju, neka i njih neko. 

B-A-R-C-A
12 godina
odjavljen
offline
Anonymousi napali NSA?

koja je uopce korist rusenja nsa stranice 
zar nije to samo informativna stranica tj. nece napravit bas neke posljedice njima 

Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
Zar stvarno treba objasnjavati koji bi bio smisao rusenja stranice nsa?
12 godina
protjeran
offline
Anonymousi napali NSA?

Nece papci priznati ko i sve do sada, a ovce puše americku propagandu (ali sve manje i manje).

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
Arnold Layne kaže...

koja je uopce korist rusenja nsa stranice 
zar nije to samo informativna stranica tj. nece napravit bas neke posljedice njima 

Pokazati im da nisu nedodirljivi?

Ukazati im da neš ne rade dobro?

 

Merkelica je cijelu noć DDoS-ala  :D

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
Arnold Layne kaže...

koja je uopce korist rusenja nsa stranice 
zar nije to samo informativna stranica tj. nece napravit bas neke posljedice njima 

Ista kao i kod bilo kojih nenasilnih prosvjeda. Izražavanje nezadovoljstva i privlačanje pažnje na neki problem. Rezultat rušenja stranice je bio uspješan ako se o tome pišu članci i komentira na Bug forumu.

Is it weird that this gave me an orgasm?
15 godina
offline
Anonymousi napali NSA?
ddos je kao da pas zapiša gumu na autu. prođe auto kroz dvi lokve i sviraš to pišanje.
fora je da pas uzme zeleni sprej i nacrta nešto na gumi. e, to je pas.
 
12 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Anonymousi napali NSA?

Svi svo mi prije ili kasnije skužili da su Anonymousi hrpa bezveznjaka. Ono face, srušili smo im pišljivu web stranicu nakratko. Neka im ugroze PRISM, umjesto da se hvale ovakvim glupostima. Da budem iskren, meni se polako gadi kako mediji stalno rade buku oko ovih Anonymousa. Mislim, DDoS napad može izvesti svaka budala (script kiddies).

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.10.2013 8:40 (NecroKnight).
 
8 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Anonymousi napali NSA?

Baš NASA drži bitne podatke o izvanzemaljcima, chupacabri, bigfootu, ranama Zlatka Sudca, vidjelicama svetaca, na on line serveru, da svaki papak može skidati slikice. {#}

 

To se čuva u tajnim bunkerima za koje ni Obama ne zna. {#}

A, A5, B5, C#5, D, D5, Dm, E, E5, F#5, F#m, G#5, G#D5, G5
 
2 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
Budokai kaže...

Baš NASA drži bitne podatke o izvanzemaljcima, chupacabri, bigfootu, ranama Zlatka Sudca, vidjelicama svetaca, na on line serveru, da svaki papak može skidati slikice. {#}

 

To se čuva u tajnim bunkerima za koje ni Obama ne zna. {#}

Jel ti znaš razliku između NSA i NASA? Jedno je National Security Agency (NSA), a drugo je National Aeronautics and Space Administration (NASA)

Music for life!!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
NecroKnight kaže...

Svi svo mi prije ili kasnije skužili da su Anonymousi hrpa bezveznjaka. Ono face, srušili smo im pišljivu web stranicu nakratko. Neka im ugroze PRISM, umjesto da se hvale ovakvim glupostima. Da budem iskren, meni se polako gadi kako mediji stalno rade buku oko ovih Anonymousa. Mislim, DDoS napad može izvesti svaka budala (script kiddies).

 

Apsolutno se slažem. Svaka osoba sa i malo mozga može skontati da su oni koji su radili nešto korisno i znali šta rade (napadali Church of Scientology, Sony itd) odavno u zatvoru. Sada se to svelo na hrpu skiddova koji pokreću DDoS alat s vremena na vreme.

 

Inače lakše ću povjerovati u službenu priču nego u to da su Anonymousi to uradili. Tih par twitter profila samo hoće da pokupi zasluge ni za šta.

Thing or two about hackers: http://www.smbc-comics.com/comics/20120220.gif
12 godina
protjeran
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
malij kaže...
Jel ti znaš razliku između NSA i NASA? Jedno je National Security Agency (NSA), a drugo je National Aeronautics and Space Administration (NASA)

Aha...nisam ni vidio {#}

A, A5, B5, C#5, D, D5, Dm, E, E5, F#5, F#m, G#5, G#D5, G5
16 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
Za razliku od vecine vas Anonymousi nesto rade, a vi ili trkeljate ili dizete kredite da bi kupili novi model smeca (i tako svaku godinu dvije).
Ajde, ako imate muda i znanja srusite neku stranicu Vlade RH i prodjite nekaznjeno, pa poslije predjite na prave igrace.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
DragonShit kaže...
Arnold Layne kaže...

koja je uopce korist rusenja nsa stranice 
zar nije to samo informativna stranica tj. nece napravit bas neke posljedice njima 

Ista kao i kod bilo kojih nenasilnih prosvjeda. Izražavanje nezadovoljstva i privlačanje pažnje na neki problem. Rezultat rušenja stranice je bio uspješan ako se o tome pišu članci i komentira na Bug forumu.

sutra se nitko nece sjecat toga 

16 godina
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
NecroKnight kaže...

Svi svo mi prije ili kasnije skužili da su Anonymousi hrpa bezveznjaka. Ono face, srušili smo im pišljivu web stranicu nakratko. Neka im ugroze PRISM, umjesto da se hvale ovakvim glupostima. Da budem iskren, meni se polako gadi kako mediji stalno rade buku oko ovih Anonymousa. Mislim, DDoS napad može izvesti svaka budala (script kiddies).

Da to može izvest ko hoče,Izlanuo se ali ako "naručeni napad" dolazi iz Rusije ili Kine niko tu ništa ne može dok onaj ko napada ne prekine prema planu jel.Kad neko udara iz zemalja di Ameri rade kaj oče to je jedna stvar, ali kad veči DDoS napad dolazi iz gore navedenih država onda je to sasvim druga priča i eto ti ozbiljnog problema u praksi.

 

Recimo da sad neko zamišljeni jel, naruči DDoS napad iz Kine na recimo Anandtech.com ili Fox News šta se tu može napravit baš ništa osim da se boriš sa velikim opterečenjem na te stranice. Do napadača ako ga uopče i otkriješ zakonski ne možeš nikako, jer Kinezi/Rusi na to ne reagiraju uopče(ponašaju se nit vidim nit čujem) i fučkaj ga trpi posljedice dok napad ne prestane tak to ide.Cool

 

http://www.websitemagazine.com/content/blogs/posts/archive/2013/10/24/ddos-attacks-spike-indonesia-amp-china-to-blame.aspx

 

DDoS iako je u praksi jednostavna stvar, to je danas ipak vrlo veliki problem u praksi kad takvi napadi dolaze iz određenih država normalno.Da sad neko recimo udara na Bug.hr, ja ne bi niti napisal ovaj post to sigurno znači eto problema preko glave.{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
16 godina
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
nitro_vip kaže...
ddos je kao da pas zapiša gumu na autu. prođe auto kroz dvi lokve i sviraš to pišanje.
fora je da pas uzme zeleni sprej i nacrta nešto na gumi. e, to je pas.

svaka ti dala za ovaj post...nasmijal me, al ono baš ... {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
Drazen kaže...
Za razliku od vecine vas Anonymousi nesto rade, a vi ili trkeljate ili dizete kredite da bi kupili novi model smeca (i tako svaku godinu dvije).
Ajde, ako imate muda i znanja srusite neku stranicu Vlade RH i prodjite nekaznjeno, pa poslije predjite na prave igrace.

Kupiš laptop za 50kn, odeš u neki kafić, naručiš kavu, pripremiš sve za DDoS, zapališ cigaretu i guc kave, upališ DDoS na mup.hr preko Wi-Fi kafića, pustiš da ide. Prođe neko vrijeme od 5-10min i kad se sruši mup.hr, odeš platit kavu, zaputiš se prema izlazu kafića, izađeš, baciš laptop u prvi koš i odeš doma. Simple as that. :)

“Why is marijuana against the law? It grows naturally upon our planet. Doesn’t the idea of making nature against the law seem to you a bit.. unnatural?” ― Bill Hicks
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2013 13:35 (Antonio).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
Antonio kaže...
Drazen kaže...
Za razliku od vecine vas Anonymousi nesto rade, a vi ili trkeljate ili dizete kredite da bi kupili novi model smeca (i tako svaku godinu dvije).
Ajde, ako imate muda i znanja srusite neku stranicu Vlade RH i prodjite nekaznjeno, pa poslije predjite na prave igrace.

Kupiš laptop za 50kn, odeš u neki kafić, naručiš kavu, pripremiš sve za DDoS, zapališ cigaretu i guc kave, upališ DDoS na mup.hr preko Wi-Fi kafića, pustiš da ide. Prođe neko vrijeme od 5-10min i kad se sruši mup.hr, odeš platit kavu, zaputiš se prema izlazu kafića, izađeš, baciš laptop u prvi koš i odeš doma. Simple as that. :)

 

Nepotrebno. Promjeniš MAC adresu, na javnom si WiFi-u, nikakve druge podatke ne šalješ na server preko tih DDoS skripti, nema šanse da će da te otkriju. Simple as that.

Thing or two about hackers: http://www.smbc-comics.com/comics/20120220.gif
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
r3bl kaže...
Antonio kaže...
Drazen kaže...
Za razliku od vecine vas Anonymousi nesto rade, a vi ili trkeljate ili dizete kredite da bi kupili novi model smeca (i tako svaku godinu dvije).
Ajde, ako imate muda i znanja srusite neku stranicu Vlade RH i prodjite nekaznjeno, pa poslije predjite na prave igrace.

Kupiš laptop za 50kn, odeš u neki kafić, naručiš kavu, pripremiš sve za DDoS, zapališ cigaretu i guc kave, upališ DDoS na mup.hr preko Wi-Fi kafića, pustiš da ide. Prođe neko vrijeme od 5-10min i kad se sruši mup.hr, odeš platit kavu, zaputiš se prema izlazu kafića, izađeš, baciš laptop u prvi koš i odeš doma. Simple as that. :)

 

Nepotrebno. Promjeniš MAC adresu, na javnom si WiFi-u, nikakve druge podatke ne šalješ na server preko tih DDoS skripti, nema šanse da će da te otkriju. Simple as that.

Laptop od 50kn nebi mogao napisati ovaj komentar.

“Why is marijuana against the law? It grows naturally upon our planet. Doesn’t the idea of making nature against the law seem to you a bit.. unnatural?” ― Bill Hicks
13 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
Antonio kaže...
r3bl kaže...
Antonio kaže...
Drazen kaže...
Za razliku od vecine vas Anonymousi nesto rade, a vi ili trkeljate ili dizete kredite da bi kupili novi model smeca (i tako svaku godinu dvije).
Ajde, ako imate muda i znanja srusite neku stranicu Vlade RH i prodjite nekaznjeno, pa poslije predjite na prave igrace.

Kupiš laptop za 50kn, odeš u neki kafić, naručiš kavu, pripremiš sve za DDoS, zapališ cigaretu i guc kave, upališ DDoS na mup.hr preko Wi-Fi kafića, pustiš da ide. Prođe neko vrijeme od 5-10min i kad se sruši mup.hr, odeš platit kavu, zaputiš se prema izlazu kafića, izađeš, baciš laptop u prvi koš i odeš doma. Simple as that. :)

 

Nepotrebno. Promjeniš MAC adresu, na javnom si WiFi-u, nikakve druge podatke ne šalješ na server preko tih DDoS skripti, nema šanse da će da te otkriju. Simple as that.

Laptop od 50kn nebi mogao napisati ovaj komentar.

Itekako bi.Naravno,radi se o rabljenom.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
16 godina
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
g12356 kaže...

Itekako bi.Naravno,radi se o rabljenom.

Rabljeni laptop od 50 kuna ne može poslati dovoljno velik broj paketa da zaguši neku web stranicu, pogotovo ne preko wirelessa i uploada kakav nude kod nas.

Jel znaš ti uopće kak se rade ddos napadi? Čemu onaj prvi D u ddos?

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
Father_Dougal kaže...
g12356 kaže...

Itekako bi.Naravno,radi se o rabljenom.

Rabljeni laptop od 50 kuna ne može poslati dovoljno velik broj paketa da zaguši neku web stranicu, pogotovo ne preko wirelessa i uploada kakav nude kod nas.

Jel znaš ti uopće kak se rade ddos napadi? Čemu onaj prvi D u ddos?

E to možda ne,ali bi mogao napisati poruku na forumu.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
Father_Dougal kaže...
g12356 kaže...

Itekako bi.Naravno,radi se o rabljenom.

Rabljeni laptop od 50 kuna ne može poslati dovoljno velik broj paketa da zaguši neku web stranicu, pogotovo ne preko wirelessa i uploada kakav nude kod nas.

Jel znaš ti uopće kak se rade ddos napadi? Čemu onaj prvi D u ddos?

Da izgleda fora? Ili da ga možemo razlikovati od običnog DOS-a? Hmm, nebih znao.. Možda Google zna te stvari? {#}

“Why is marijuana against the law? It grows naturally upon our planet. Doesn’t the idea of making nature against the law seem to you a bit.. unnatural?” ― Bill Hicks
13 godina
neaktivan
offline
Anonymousi napali NSA?

Mislim da je bilo retoričko pitanje.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
Antonio kaže...
Drazen kaže...
Za razliku od vecine vas Anonymousi nesto rade, a vi ili trkeljate ili dizete kredite da bi kupili novi model smeca (i tako svaku godinu dvije).
Ajde, ako imate muda i znanja srusite neku stranicu Vlade RH i prodjite nekaznjeno, pa poslije predjite na prave igrace.

Kupiš laptop za 50kn, odeš u neki kafić, naručiš kavu, pripremiš sve za DDoS, zapališ cigaretu i guc kave, upališ DDoS na mup.hr preko Wi-Fi kafića, pustiš da ide. Prođe neko vrijeme od 5-10min i kad se sruši mup.hr, odeš platit kavu, zaputiš se prema izlazu kafića, izađeš, baciš laptop u prvi koš i odeš doma. Simple as that. :)

moj pas ti zapiša taj koš ;)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymousi napali NSA?
g12356 kaže...

Mislim da je bilo retoričko pitanje.

Mislim da bi mi trebao pogledati slikicu ispod imena. :)

“Why is marijuana against the law? It grows naturally upon our planet. Doesn’t the idea of making nature against the law seem to you a bit.. unnatural?” ― Bill Hicks
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.10.2013 9:38 (Antonio).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice