Aplikacija AirDroid velika je sigurnosna prijetnja

poruka: 12
|
čitano: 2.359
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aplikacija AirDroid velika je sigurnosna prijetnja".
15 godina
offline
Aplikacija AirDroid velika je sigurnosna prijetnja

Pushbullet je bolja alternativa već dulje vrijeme

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Aplikacija AirDroid velika je sigurnosna prijetnja

" Prema podacima na Google Playu, ova je aplikacija do sada instalirana od 10 do 50 milijuna puta" - kako to "10-50 milijuna"??? pa zar u googlu ne znaju čak ni približno koliko je puta instalirana??? nego barataju brojevima u rasponu od PET PUTA ??? ni google više nije bio što je bio...

 
0 6 hvala 0
9 godina
offline
Re: Aplikacija AirDroid velika je sigurnosna prije
Pa to su samo pogledali na Google Play-u onaj badge koji sada pokazuje 10 miliona. Valjda je sljedeci na 50 miliona pa tako znaci da je prodato preko 10 miliona a nije jos dostiglo 50 miliona. Ako ima badge izmedju 10 i 50 miliona, ova teorija ne vrijedi.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Aplikacija AirDroid velika je sigurnosna prijetnja

Pa lijepo vam piše na Google Playu - Installs: 10.000.000 - 50.000.000

 

Naravno da Google zna koliko je točno puta aplikacija preuzeta, ali ne dijeli to s javnošću.

The Internet is so big, so powerful and pointless, that for some people it is a complete substitute for life.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Aplikacija AirDroid velika je sigurnosna prije
ludi kekec kaže...

" Prema podacima na Google Playu, ova je aplikacija do sada instalirana od 10 do 50 milijuna puta" - kako to "10-50 milijuna"??? pa zar u googlu ne znaju čak ni približno koliko je puta instalirana??? nego barataju brojevima u rasponu od PET PUTA ??? ni google više nije bio što je bio...

 To je namjerno tako na svakom Storeu kako se ne bi javno iznosili podaci o zaradi i sl. i ponajviše radi decision-makinga, kako bi se sve aplikacije jednako "koristile" i isprobavale.

11 godina
neaktivan
offline
Aplikacija AirDroid velika je sigurnosna prijetnja

A šta to nije sigurnosna prijetnja na androidu? 

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Aplikacija AirDroid velika je sigurnosna prije
Predator003 kaže...

A šta to nije sigurnosna prijetnja na androidu? 

 Sve ono što je prijetnja na iOSu...

13 godina
offline
Re: Aplikacija AirDroid velika je sigurnosna prije
Mitch kaže...
Predator003 kaže...

A šta to nije sigurnosna prijetnja na androidu? 

 Sve ono što je prijetnja na iOSu...

Evo upravo sam potražio aplikaciju na iOS-u, ali ju nisam uspio pronaći! 

No, "Pushbulet" imam i sam na svojim iOS gadgetima, zadovoljan! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: Aplikacija AirDroid velika je sigurnosna prije
@izith, gdje vidis te brojeve, ja vidim downloads i pise 10.000.000+.
15 godina
offline
Re: Aplikacija AirDroid velika je sigurnosna prije
Na desktop verziji....a i zna se kakav je interval za koje vrijednosti
15 godina
odjavljen
offline
Re: Aplikacija AirDroid velika je sigurnosna prije
Predator003 kaže...

A šta to nije sigurnosna prijetnja na androidu? 

Apple korisnik nije sigurosna prijetnja na androidu. Naime, taj korisnik ga ne bi znao upaliti.

 

P.S. Vidim da drug ATJLučko nije odgovorio na moj rant tamo na onoj temi oko spajanja na mreže i brisanje cachea od aplikacija... Tipično. Bez obzira što je kontra ikakve logike i mozga, to apple ovcama ne smeta jer veliki apple tako kaže da je to dobro za njih. Meeeee....

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacija AirDroid velika je sigurnosna prije
Sum_of_all_fears kaže...
Predator003 kaže...

A šta to nije sigurnosna prijetnja na androidu? 

Apple korisnik nije sigurosna prijetnja na androidu. Naime, taj korisnik ga ne bi znao upaliti.

 

P.S. Vidim da drug ATJLučko nije odgovorio na moj rant tamo na onoj temi oko spajanja na mreže i brisanje cachea od aplikacija... Tipično. Bez obzira što je kontra ikakve logike i mozga, to apple ovcama ne smeta jer veliki apple tako kaže da je to dobro za njih. Meeeee....

 Ne može ti odgovoriti jer je to iFeature samo ti to ne kužiš

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice