Aplikacija koja uništava selfije

poruka: 4
|
čitano: 1.214
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aplikacija koja uništava selfije".
14 godina
neaktivan
offline
Aplikacija koja uništava selfije

Ovo će eventualno (eng.)  postat fora ljudima koj slikaju selfije.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K@4.6GHz // 6GB DDR3 // R9 280X // Ereboss // Define Mini
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.8.2014 18:27 (8ax).
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Aplikacija koja uništava selfije

I taman kad sam rekao "e sad ću ovo ženi instalirat na mob" vidim da nema za android...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Aplikacija koja uništava selfije

Ovo je genijalno. Ja radim nešto slično, program koji će od maila napraviti antimail, instalirate program i on prije slanja ispremiješa redoslijed riječi, ubaci čudne fontove i nekoliko prostota i onda to šalje primatelju. Kakvi su korisnici mobitela idioti, to će sigurno netko instalirati. Moto moje firme će biti – vaša glupost je naš kruh. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 10:29 (rjakopec).
 
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Aplikacija koja uništava selfije
rjakopec kaže...

Ovo je genijalno. Ja radim nešto slično, program koji će od maila napraviti antimail, instalirate program i on prije slanja ispremiješa redoslijed riječi, ubaci čudne fontove i nekoliko prostota i onda to šalje primatelju. Kakvi su korisnici mobitela idioti, to će sigurno netko instalirati. Moto moje firme će biti – vaša glupost je naš kruh. 

Odlična ideja {#}

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice