Aplikacija TVizzy u u realnom vremenu prati utakmi

poruka: 7
|
čitano: 2.024
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aplikacija TVizzy u u realnom vremenu prati utakmi".
10 godina
suspendiran
offline
Aplikacija TVizzy u u realnom vremenu prati utakmi

Vidim aplikaciju nije napisao Domagoj Pavlešić, odnosno firma Dizzy, iako bi se po nazivu dalo drugačije zaključiti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Aplikacija TVizzy u u realnom vremenu prati ut
Sumnjam da će ovo imati prođu.

Postoje aplikacije koje sve to (osim videa) rade već sad u realnom vremenu bez zastajkivanja, a s obzirom da je video samo popratna informacija (dok su one o rezultatu najvažnije) usput gladna internetskog prometa, nekako sam skeptičan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Aplikacija TVizzy u u realnom vremenu prati utakmi

Testiram večeras na Cibaliji. Izgleda da su prve tri recenzije s ocjenom 5/5 od autora :)

 

*Nije dobro počelo

 

 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 12:46 (hrvooje).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Aplikacija TVizzy u u realnom vremenu prati utakmi

Kad' ćete počet' naznačivat da su ovo plaćene objave?

Jer kao što vidim T-HT uvijek predstavljate kao svetce - nikad nigdje nema kritike.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Aplikacija TVizzy u realnom vremenu prati ut
BMT kaže...
Sumnjam da će ovo imati prođu.

Postoje aplikacije koje sve to (osim videa) rade već sad u realnom vremenu bez zastajkivanja, a s obzirom da je video samo popratna informacija (dok su one o rezultatu najvažnije) usput gladna internetskog prometa, nekako sam skeptičan.

 LOL - tebi je objava videa "samo"?!? Pa to je krucijalna razlika od svega ostalog... Zilijun je aplikacija koje ti javljaju promjene tijekom trajanja utakmica, ali nema ih koje šalju video. Ogromna razlika.

 

Ne bih se čudio da u nekoj sljedećoj fazi HT zaključa pristup aplikaciji, odnosno omogući korištenje samo svojim korisnicima. Pravo na prikazivanje videa je ključan problem svima drugima koji bi rado ponudili istu uslugu.

Vkm996 kaže...

Kad' ćete počet' naznačivat da su ovo plaćene objave?

Jer kao što vidim T-HT uvijek predstavljate kao svetce - nikad nigdje nema kritike.

Besplatna aplikacija koja ti nudi ono što ni jedna druga nema - to tebi nije informacija za objavu?

U beta fazi je, s najavljenom puno funkcionalnošću tek od sljedeće sezone HNL-a i ti bi sad tu neku kritiku? Mogu ti reći da sam app imao prilike pogledati u ranijoj fazi razvoja i bio je dosta bugovit, ali koji app nije dok se još razvija? Uopće me ne bi čudilo da već ovaj vikenda ne bude sve radilo kako treba, ali zato su se developeri ogradili naznačivši da se radi o beta fazi razvoja, kao što i piše...

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 13:16 (Miro).
15 godina
offline
Re: Aplikacija TVizzy u u realnom vremenu prati ut
Vidjet ćemo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Aplikacija TVizzy u u realnom vremenu prati ut
Upravo uključio i gol Cibalia, pa čak ni mrzovoljni hrvoojica ne može po ovome pljuvati! :)

Ovo mi je prvi video koji sam dobio, snimka iz tri kuta, bolje od očekivanja.
...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice