Aplikacije koje podržavaju Pebble nisu dobrodošle

poruka: 7
|
čitano: 1.530
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aplikacije koje podržavaju Pebble nisu dobrodošle ".
15 godina
offline
Aplikacije koje podržavaju Pebble nisu dobrodošle

Ne znam zašto bi normalan čovjek nešto radio za Apple.

 
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Aplikacije koje podržavaju Pebble nisu dobrodošle

Ne vidim problem u ovome, App Store je privatan i sami mogu određivati njegu politiku.

 
0 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Aplikacije koje podržavaju Pebble nisu dobrodo
rjakopec kaže...

Ne znam zašto bi normalan čovjek nešto radio za Apple.

 

Ne radis za apple, vec za sebe. I radis da zaradis, kao i u bilo kojem drugom poslu. A App Store je i dan danas uvjerljivo najbolji store ako ti je do zarade. Tako da nije tesko zakljuciti zasto ekipa masovno radi aplikacije za taj store.

10 godina
neaktivan
offline
Aplikacije koje podržavaju Pebble nisu dobrodošle

Kad bi se ostali vodili tom politikom gdje bi završilo?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Aplikacije koje podržavaju Pebble nisu dobrodošle

Po meni jako glup potez, otvaraju sada prostor za tuzbe koje je i Microsoft istrpio i bio duzan na kraju platiti miliunske iznose zbog toga sto je "favorizirao" svoj sotftware, tipa Internet explorer, a apple to radi u ovoj situaciji da bi unistio konkurenciju za apple watch.

 

EDIT: Navodno se desilo to da odbiju nekoliko update-a appova koji pdrzavaju pebble, medjutim oni kazu da je to greska i da ce Pebble imati podrsku na IOS te da se nece uklanjati appovi koji pruzaju podrsku istom.

 

http://www.wired.com/2015/04/apple-pebble-rejection/

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2015 23:11 (red_bron).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Aplikacije koje podržavaju Pebble nisu dobrodošle

Ne izbacuju oni aplikacije koje podrzavaju pebble, vec one aplikacije koje direktno u app store-u u opisu "reklamiraju" pebble. sto je sasvim normalna stvar..
nitko nije lud da u svoj ducan stavi proizvod sa direktnom reklamom konkurentu, nije popizdia... :D

 

"Njegova aplikacija nije poželjna na App Storeu, zbog činjenice da se u njezinu opisu spominje mobilna platforma treće strane, platforma Pebble."

Moj PC  
1 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije koje podržavaju Pebble nisu dobrodo
leo_91 kaže...

Ne izbacuju oni aplikacije koje podrzavaju pebble, vec one aplikacije koje direktno u app store-u u opisu "reklamiraju" pebble. sto je sasvim normalna stvar..
nitko nije lud da u svoj ducan stavi proizvod sa direktnom reklamom konkurentu, nije popizdia... :D

 

"Njegova aplikacija nije poželjna na App Storeu, zbog činjenice da se u njezinu opisu spominje mobilna platforma treće strane, platforma Pebble."

 Pozdrav iz Rovinja?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice