Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste

poruka: 15
|
čitano: 1.790
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste".
16 godina
odjavljen
offline
Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste

LOL, imam S3 a ni ne znam koje su to samsung aplikacije {#}

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste

Mazge is Samsunga, umjesto da preusmjere toliku programersku radnu snagu na ispravljanje i optimizaciju osnovnih applikacija, kao sto je galerija, imenik, dialer i poruke, oni gledaju da zalijepe S na sve moguce. Jedina korisna stvar koju koristim non-stop od njihovih aplikacija je WatchOn. Ali nece oni nista skontati ni iz ovakvih statistika, dokle god imaju para da se razbacuju sa njima.

 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste

Uz samu optimizaciju nekih dijelova sustava uklanjanje Samsungovog bloatwarea je jedan od glavnih razloga za postavljanje custom ROM-a...

 

Mislim da sam kroz svoja tri Samsunga SI,SII i SIII imao službeni softver ukupno mjesec dana --- a i te gluposti, uz prenapuhani touchwiz su jedan od glavnih razloga kaj sad imam Nexus 5

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 8:05 (Latz).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste
Latz kaže...

Uz samu optimizaciju nekih dijelova sustava uklanjanje Samsungovog bloatwarea je jedan od glavnih razloga za postavljanje custom ROM-a...

 

Mislim da sam kroz svoja tri Samsunga SI,SII i SIII imao službeni softver ukupno mjesec dana --- a i te gluposti, uz prenapuhani touchwiz su jedan od glavnih razloga kaj sad imam Nexus 5

A taj softver bi kao trebo biti razlog za nabavku Samsunga, a ne nekog kvalitetnijeg kineza za duplo manje novaca...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste
Gnjavator kaže...

A taj softver bi kao trebo biti razlog za nabavku Samsunga, a ne nekog kvalitetnijeg kineza za duplo manje novaca...

WTF? Jos nisam upoznao nikoga tko je kupio mobitel zato sto na njemu ima "odlican software". Mobitel se kupuje radi hardwerskih mogucnosti i radi izgleda (eh tastina)... Aplikacije se bar mogu svugdje instalirati. Shvacam ja samsungovu politiku ali pretjeruju s silovanjem tih nekih svojih besmislica... Kako bi bilo lijepo dobiti obican, goli android pa nek si stavi tko vec sto zeli ...

battlelog: b4stardo_CRO
15 godina
offline
Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste

pa nije samsung tu ni po čemu poseban. i na prijenosnicima je jednaka priča. uvaljuje ti ("predinstalira" i naplaćuje masno) svatko sve i svašta, a o softveru da i ne govorim (npr. barem 80% "funkcija" u OS Windows ili Office većina na samo da ne upotrebljava, nego ni ne zna da postoje, a i dobar dio ih je potpuno beskoristan, npr. kojekakvi solitaire i sl.). {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste

aplikacije su im smeće, isto kao i one dodatne funkcionalnosti tipa praćenje očiju pa pauziranje videa ako ne gledaš ili skrolanje očima, listanje slika mahanje rukom ispred telefona... sve same nebuloze, ni jednu nisam koristio više od jednom, probaš, vidiš da je glupost i ugasiš. Ljudi bi im bili zahvalniji da takve stvati uopće ne stavljaju unutra isto kao i njihove debilne aplikacije, jedina korisna stvar koju imaju je senzor za temperaturu/vlažnost zraka/tlak sve ostalo čista glupost

www.pazii.com
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste
Bastardo kaže...
Gnjavator kaže...

A taj softver bi kao trebo biti razlog za nabavku Samsunga, a ne nekog kvalitetnijeg kineza za duplo manje novaca...

WTF? Jos nisam upoznao nikoga tko je kupio mobitel zato sto na njemu ima "odlican software". Mobitel se kupuje radi hardwerskih mogucnosti i radi izgleda (eh tastina)... Aplikacije se bar mogu svugdje instalirati. Shvacam ja samsungovu politiku ali pretjeruju s silovanjem tih nekih svojih besmislica... Kako bi bilo lijepo dobiti obican, goli android pa nek si stavi tko vec sto zeli ...

A po čemu bi se razlikovali od prosječnog kineza sa "čistim androidom" da Samsung nema touchwiz i ostale komade softvera koji na reklamama rade savršeno i privlače korisnike koji to poslije niakda ni ne pokrenu? Po tome što nisu dual-sim?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste
Gnjavator kaže...
Bastardo kaže...
Gnjavator kaže...

A taj softver bi kao trebo biti razlog za nabavku Samsunga, a ne nekog kvalitetnijeg kineza za duplo manje novaca...

WTF? Jos nisam upoznao nikoga tko je kupio mobitel zato sto na njemu ima "odlican software". Mobitel se kupuje radi hardwerskih mogucnosti i radi izgleda (eh tastina)... Aplikacije se bar mogu svugdje instalirati. Shvacam ja samsungovu politiku ali pretjeruju s silovanjem tih nekih svojih besmislica... Kako bi bilo lijepo dobiti obican, goli android pa nek si stavi tko vec sto zeli ...

A po čemu bi se razlikovali od prosječnog kineza sa "čistim androidom" da Samsung nema touchwiz i ostale komade softvera koji na reklamama rade savršeno i privlače korisnike koji to poslije niakda ni ne pokrenu? Po tome što nisu dual-sim?

Po tome sto imaju pravi procesor a ne mediatek drlog koji je u svojoj quad varijanti daleko, daleko slabiji od dual core snapdragona ...

Po tome sto imaju vise memorije a ne 512/1024Mb kao 90% kineza. Po tome sto imaju kvalitetan amoled ekran s zivim bojama i jakim osvjetljenjem a ne slabasne ekrancice kakve ima vecina kineza ...

Dosta sam provukao kineske elektronike kroz ruke da znam prednosti brand name telefona ... a nedaj Boze kvara ... s kinezom si nayebao dok samsung i nije neki problem izreklamirati ...

Nadalje, moze se jos pricati i o kvaliteti kucista, kvaliteti i trajanju baterije, optimatizaciji kamere i kvaliteti slike, zvuku iz zvucnika, glasnoci tona, firmware upgradeima itd ...

Ne kazem da susvi kineski mobiteli nuzno losi. Kazem samo da je samsung bolji.

battlelog: b4stardo_CRO
11 godina
offline
Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste

Slažem se da TW ima gomilu nepotrebnih featura, ali isto tako nekoliko njih mi je genijalno. Osobno na note2 koristim:

 

1. mute kad flipneš telefon ili staviš ruku preko ekrana

2. pređeš rukom preko ekrana u mirovanju pa pokaže sat, stanje baterije, propuštene pozive ili poruke

3. sreenshot prelaskom bokom dlana po ekranu.

4. automatsko pozivanje kontakta na ekranu kad se uređaj prisloni na uho

 

Ove feature koristim svakodnevno, ostale skoro nikad. A ove S aplikacije ni ja ne koristim. 

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste

Meni su neke stvari koje sam vidio na Noteu 3 i S5 predobre i koristio bih. Na Noteu ih nemam tolko puno al koristim defaultne sve osim SMSa i koristim Splitscreen, browser mali prozor, S Note...

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste
Na S3 instalirao CM i nema nista od Samsunga. Nemos ni obrisati te aplikacuje ako nemas root. A to mnogi nemaju.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
15 godina
offline
Re: Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste
KRISTIJANJE kaže...

Slažem se da TW ima gomilu nepotrebnih featura, ali isto tako nekoliko njih mi je genijalno. Osobno na note2 koristim:

 

1. mute kad flipneš telefon ili staviš ruku preko ekrana

2. pređeš rukom preko ekrana u mirovanju pa pokaže sat, stanje baterije, propuštene pozive ili poruke

3. sreenshot prelaskom bokom dlana po ekranu.

4. automatsko pozivanje kontakta na ekranu kad se uređaj prisloni na uho

 

Ove feature koristim svakodnevno, ostale skoro nikad. A ove S aplikacije ni ja ne koristim. 

 

Br. 1 ima i gomila drugih telefona, br. 2 ti trosi gomilu baterije, br. 3 je genijalan nacin za napraviti screen shot i osobno 

ga isto cesto koristim, ali nije da je samsung izmislio snimanje screenshota, i 4. sam isto siguran da imaju i neki drugi 

telefoni.

 

Inace sam zadnje cca 4 godine na samsungu, S2 pa Note 2 trenutno.

Isprobao sam vecinu njihovih aplikacija i ne koristim ni jednu.

 

S druge strane, na samsungovom laptopu mi se svidjaju neke njihove stvari za management samog laptopa, dok 

na lenovo i HP laptopima koristim samo ono njihovo sto moram.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste
KRISTIJANJE kaže...

Slažem se da TW ima gomilu nepotrebnih featura, ali isto tako nekoliko njih mi je genijalno. Osobno na note2 koristim:

 

1. mute kad flipneš telefon ili staviš ruku preko ekrana

2. pređeš rukom preko ekrana u mirovanju pa pokaže sat, stanje baterije, propuštene pozive ili poruke

3. sreenshot prelaskom bokom dlana po ekranu.

4. automatsko pozivanje kontakta na ekranu kad se uređaj prisloni na uho

 

Ove feature koristim svakodnevno, ostale skoro nikad. A ove S aplikacije ni ja ne koristim. 

imam note3 i ništa od toga ne koristim

1. lakše mi je stisnut power gumb

2. kao što je rekao čovjek iznad troši bateriju

3. jednostavnije mi je stisnut home+power nego ovo pogađat

4. ovo sam koristio jedno vrijeme ali nije mi se pokazalo nešto pouzdano pa odustao al možda mu dam drugu šansu

 

super mi je termometar i ove fore s olovčicom kad treba uhvatiti dio ekrana i nešto nabrljati preko

www.pazii.com
12 godina
neaktivan
offline
Aplikacije uz Samsungove uređaje se ne koriste

Br. 2 manje koristi baterije, zato je i napravljen...

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice