Apple bolji od očekivanja

poruka: 9
|
čitano: 1.211
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple bolji od očekivanja".
14 godina
offline
Apple bolji od očekivanja

taj apple ima par proizvoda i toliku lovu dižu,i to igračke za djecu ,dok ima ovaca koji kupuju svake godine novi uređaj bit će para

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
3 19 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple bolji od očekivanja
blackalbum kaže...

taj apple ima par proizvoda i toliku lovu dižu,i to igračke za djecu ,dok ima ovaca koji kupuju svake godine novi uređaj bit će para

Za razliku od Samsunga {#}

16 godina
offline
Re: Apple bolji od očekivanja
ipad ima 16% nizu prodaju nego prosle godine, to je valjda isto uspjeh..
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Re: Apple bolji od očekivanja
N!NO kaže...
blackalbum kaže...

taj apple ima par proizvoda i toliku lovu dižu,i to igračke za djecu ,dok ima ovaca koji kupuju svake godine novi uređaj bit će para

Za razliku od Samsunga {#}

 

Za razliku od Samsunga, koji proizvodi sve od igračaka do brodova.

16 godina
offline
Apple bolji od očekivanja

A možemo se slagati ili kritizirati kupce, ali ovi mlate pare kao nitko.
Bio bi red samo da ih nekako pritisne vlada da shodno tome i plaćaju realan
porez, a ne da promet rade preko jednog ureda u texasu a pare gomilaju
po poreznim oazama. No naravno, to nebude išlo, jer, kao svaki "uspješan partner"
financiraju u predizbornim kampanjama (čitaj: legalno podmićuju)
sve kandidate po kongresima i predsjedništvima svih političkih provinijencija koji
bi mogli biti utjecajni po tim pitanjima.
http://online.wsj.com/news/articles/SB10001424127887324787004578495250424727708

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple bolji od očekivanja

Apple je jedina tvrtka koja nudi savrsenu integraciju softvera, hardvera i usluge. Nemojte samo kenjati po njima. Di je bio microsoft kad je Apple slozio iTunes? Gdje su bili kad je izbacen iPad? Nigdje kao i dan danas. Jos nisu osmislili tablet koji je dobar kao iPad. A o besprijekornom dizajnu svih Appleovih proizvoda (osim ovog plasticnog cuda od iPhonea), da i ne pricamo. Takodjer tu je i jednostavnost koristenja te fluidnost koja stvara prekrasan osjecaj koristenja, a koju Microsoft i Android ocito nikada nece bit u stanju ponuditi. Da jedan flagship kao sto je S5 blokira vise od iphonea 1, za mene je sramota sa samsung. Jadno :-)  prst gore za apple

 
8 9 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple bolji od očekivanja
Fekijevac kaže...

Apple je jedina tvrtka... blabla trućtrać
Takodjer tu je i jednostavnost koristenja te fluidnost koja stvara prekrasan osjecaj koristenja, a koju Microsoft i Android ocito nikada nece bit u stanju ponuditi. Da jedan flagship kao sto je S5 blokira vise od iphonea 1, za mene je sramota sa samsung. Jadno :-)  prst gore za apple

Imaš li ti taj S5 da pouzdano svakodnevno i redovito doživljavaš ta famozna "blokiranja"?
Koristiš li uopće popljuvane proizvode bazirane na WinOs-u i androidu?
Kakve to veze ima sa financijskim kvartalom Applea?
Apple dobro radi posao, nema sumnje, ali čemu ponovno jedna te ista *ranja hejtanja svega i svakog ostalog,
dok je vijest ISKLJUČIVO o dobrom financijskom kvartalu Applea ?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Apple bolji od očekivanja

čudi me da se ni jedna tvrtka još nije sjetila konkurirati im nazivom Pineapple {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple bolji od očekivanja
Ajar kaže...

čudi me da se ni jedna tvrtka još nije sjetila konkurirati im nazivom Pineapple {#}

Trebao si intelektualno zaštititi ideju, ovako kinezi su već skenirali post i gotovo je ;)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice