Apple, dan poslije

poruka: 192
|
čitano: 28.069
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple, dan poslije".
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple, dan poslije
Feudalac kaže...
Torent kaže...

 Pih da ga hocu mogu ga imati kad god pozelim ;) Al kupujem top uredjaje tako da iphone ispada ;)

Sad se zabavljam sa novom igrackicom ;) Spectre x360 ;) 

 Zgodna igračka. slobodno nabaciš koji komentar u smislu sličnosti i razlika sa ipadom pro i mbpro

 Ipad pro je igracka jer vrti mobilni os a MBP nisam probao niti cu jer ima fizicka ograbicenja u smislu koristenja adaptera sto je debilno i ne pada mi na apmet nositi adaptere uz ultraportabilni uredjaj.... Niti dati toliko para za lap....

 

8 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Torent kaže...

 Ipad pro je igracka jer vrti mobilni os a MBP nisam probao niti cu jer ima fizicka ograbicenja u smislu koristenja adaptera sto je debilno i ne pada mi na apmet nositi adaptere uz ultraportabilni uredjaj.... Niti dati toliko para za lap....

 

 E moj torrente, u apple si temi pa sam te pokušao vratiti, ali ti baš moraš biti offtopic. Biž ća, ovdje te nitko ne voli

Ja rekoh
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple, dan poslije

A o cemu ja pricam?????????? O bananama?????????

15 godina
neaktivan
offline
Apple, dan poslije

Činjenica da marketing rade dobro i jedni i drugi ma šta mi mislili o tom. A u koji ću tabor ... još niko nije ponudio prihvatljiv iznos ☺

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Umbel kaže...
Isto tako netko kaze i za npr. Samsung, i kupi Apple.

Razlika je jedino u tome sto Appleovci imaju ATJ-a za borbu sa vjetrenjacama, a Androidasi tebe :)

Iako, uvazeni kolega ATJ kao osobnu, licnu i personalnu opciju drži kupnju nekog LG V10 gadgeta :)))

Haha koliko je glupo pisati kao on.

U mojoj "borbi sa vjetrenjačama", bar ne prosipavam glupe postove kao vi kolega! 

U čemu je problem sa opcijom android gadgeta i LG brendom, koji me jedini impresionira u tom svijetu?! 

Torent kaže...
Feudalac kaže...
Torent kaže...

 Pih da ga hocu mogu ga imati kad god pozelim ;) Al kupujem top uredjaje tako da iphone ispada ;)

Sad se zabavljam sa novom igrackicom ;) Spectre x360 ;) 

 Zgodna igračka. slobodno nabaciš koji komentar u smislu sličnosti i razlika sa ipadom pro i mbpro

 Ipad pro je igracka jer vrti mobilni os a MBP nisam probao niti cu jer ima fizicka ograbicenja u smislu koristenja adaptera sto je debilno i ne pada mi na apmet nositi adaptere uz ultraportabilni uredjaj.... Niti dati toliko para za lap....

 

 Ako je iPad Pro igračka, zašto je Samsung prvi krenuo sa 12.9 tabletama ?! 

Na kraju krajeva, sam S Pen postavlja stvar na neku profesionalniju razinu što i je koristan feature! 

ATJ Lučko
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple, dan poslije

Pa i samsungovi tableti su igračke. S pen je zajebancija ne radi s pena vec radi osa. Koji profesionalci su prigrlili tablete? Wacom tableti su profi tableti i to jer rade sa ozbiljnim osovima a ios i android to nisu ma sta samsung i apple pricali. Ako napisi da je neki uredjaj pro ne znaci da to i jeste. 

Uostalom postoje puno ozbiljniji uredjaji sa stylusom pa nisu nesto prodrli u profi svijet. Recimo spectre x360. 

8 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Pa gle mbp je stroj bez premca po performansama i cijeni. Ne možeš ništa takvog kupiti za te pare, samo za vise. 4 tb3 priključka za tri 5k monitora istovremeno i još ti ostane jedan za struju ili nešto drugo. Apple je uvijek bio ispred svih s podrškom za napredne standarde uključujući priključke. Gore je USB c 3.1, adapter na obični priključak je dugačak 1cm, sa čitačem Micro sd kartica dođe 80 kuna tu u zgb. I ne moraš ga vaditi, gore je stalno i ne smeta a spojiš zastarjele USB 2 uređaje. Nađi jeftiniji laptop sa takvim performansama
Ja rekoh
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple, dan poslije
Feudalac kaže...
Pa gle mbp je stroj bez premca po performansama i cijeni. Ne možeš ništa takvog kupiti za te pare, samo za vise. 4 tb3 priključka za tri 5k monitora istovremeno i još ti ostane jedan za struju ili nešto drugo. Apple je uvijek bio ispred svih s podrškom za napredne standarde uključujući priključke. Gore je USB c 3.1, adapter na obični priključak je dugačak 1cm, sa čitačem Micro sd kartica dođe 80 kuna tu u zgb. I ne moraš ga vaditi, gore je stalno i ne smeta a spojiš zastarjele USB 2 uređaje. Nađi jeftiniji laptop sa takvim performansama

Nema SD čitač na sebi što je ljudima koji se bave snimanjem i fotografijama jako bitno (i nije neko rješenje nositi sa sobom još i čitač), usb a portovi i mag.. Bitne stvari na koje su ljudi koji imaju starije generacije navikli.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple, dan poslije
lovacmaki kaže...
Feudalac kaže...
Pa gle mbp je stroj bez premca po performansama i cijeni. Ne možeš ništa takvog kupiti za te pare, samo za vise. 4 tb3 priključka za tri 5k monitora istovremeno i još ti ostane jedan za struju ili nešto drugo. Apple je uvijek bio ispred svih s podrškom za napredne standarde uključujući priključke. Gore je USB c 3.1, adapter na obični priključak je dugačak 1cm, sa čitačem Micro sd kartica dođe 80 kuna tu u zgb. I ne moraš ga vaditi, gore je stalno i ne smeta a spojiš zastarjele USB 2 uređaje. Nađi jeftiniji laptop sa takvim performansama

Nema SD čitač na sebi što je ljudima koji se bave snimanjem i fotografijama jako bitno (i nije neko rješenje nositi sa sobom još i čitač), usb a portovi i mag.. Bitne stvari na koje su ljudi koji imaju starije generacije navikli.

 Upravo tako ali dzaba pricati. Malen je adapter i nije skup. Ne shvataju da ako ga zaboravis onda je preskup. Ovako ubacis lap i kameru i ides na posao ne moras misliti o citacu.... MBP je laptop. Portabilni mocan uredjaj i daleko je vaznije imati odgovarajuce prikljuceko nego kopcati 3 dodatna monitora.... LJudima koji rade na terenu je to kristalno jasno ali onima koji se zblesave kad vide jabuku ko zec pred farovima dzaba pricati.....

11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple, dan poslije
Kad sve zbrojim i oduzmem uvjerljivo najkvalitetniji najdugotrajniji uredaji sto god mi pricali...
Iph 4s dan danas ga koristi veliki broj ljudi i odlican je lako zamjenis bateriju i sve radi...
Samsung s3 ili s2 ko to jos koristi??
Najvjerojatnije cu u buducnosti imat appleov proizvod stvarno su ekstra kvalitetni ali i skupi ali bar na iph 7 ne puca tako lako staklo ko na s8
Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
lovacmaki kaže...

Nema SD čitač na sebi što je ljudima koji se bave snimanjem i fotografijama jako bitno (i nije neko rješenje nositi sa sobom još i čitač), usb a portovi i mag.. Bitne stvari na koje su ljudi koji imaju starije generacije navikli.

 Laptop se, pogotovo ovako skup uvijek prenosi u torbi, a tamo staviti kablić ili 2cm dugačak adatper za stariju tehniku... mislim da nije deal breaker

 

 

 

 

Ja rekoh
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple, dan poslije
Horatio_Hornblower kaže...
Kad sve zbrojim i oduzmem uvjerljivo najkvalitetniji najdugotrajniji uredaji sto god mi pricali...
Iph 4s dan danas ga koristi veliki broj ljudi i odlican je lako zamjenis bateriju i sve radi...
Samsung s3 ili s2 ko to jos koristi??
Najvjerojatnije cu u buducnosti imat appleov proizvod stvarno su ekstra kvalitetni ali i skupi ali bar na iph 7 ne puca tako lako staklo ko na s8

 Ne bi vjerovali ali dosta ljudi ;) Ja ne znam koja je poenta ovakvih postova? Sta ti mislis da se desi sa S3 nakon nekoliko godina? Ispari? Explodira? Teleportuje se u drugu galaksiju?????

Daj malo se spustite na zemlju.... Ponasate se ko zombiji.....

8 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Torent kaže...

 Ne bi vjerovali ali dosta ljudi ;) Ja ne znam koja je poenta ovakvih postova? Sta ti mislis da se desi sa S3 nakon nekoliko godina? Ispari? Explodira? Teleportuje se u drugu galaksiju?????

Daj malo se spustite na zemlju.... Ponasate se ko zombiji.....

 Nešto se dogodi, ali znatno prizemnije i jednostavnije. Bacim oko na oglasnik i tamo ih ima pa oko jedan ili nijedan, originalni iz 2012. iphonea 5 koji su izašli iste godine ima more,  a bogme i četvorki koje su starije još dvije godine više. Postoje dva objašnjenja, a korištenjem Ockhamove britve ti odaberi:

1 - es trojke su toliko dobri uređaji da ih baš nitko ali baš nitko ne želi prodati

2 - radi se o uređaju koji nije baš toliko izdržljiv pa ga je zub vrimena, kao i sve drugo slabije kvalitete, popapao.

Ja rekoh
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple, dan poslije
S3 s4 a bome i s5 i slicni uredaji te generacije danas na androidu trokavaju blokavaju i jednostavno ne rade kako treba za razliku recimo od iph 5s koji i dan danas radi super... Noviji tipa s6 s6 edge s7 s7e s8 s8+ su tako komplicirani za servisirat i popravit te im popravak kosta ko suho zlato. iph moze svaka baba napravit po you tube uputama sto je jos jedan parametar koji je bitan.
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple, dan poslije

Lupas bezveze. Radi kao i prvi dan... Evo kolega sjedi kraj mene i ima s3 i osim sto je slaba baterija radi kao i prvi dan. Lupardas bezveze. AL ok ako tebe to tjesi ja nemam nista protiv...

16 godina
offline
Apple, dan poslije

Ja sam star. Dovoljno. I ako sam se čemu do sada naučio, to je nikad ne reci nikad. I meni su svi ti apple fanovi izledali ko zatucane ovce. Do prije koju godinu. Pa i Vama savjetujem nemojte davati konačna mišljenja i stavove dok ne probate. Ako su meni sa 20+ godina iskustva u informacijskim tehnologijama ti uređaji nedodirljivi i nesporedivi sa konkurencijom, zaključite sami. Ali samo nakon probe. Uređaj nije procesor, uređaj nije OS, uređaj nije memorija, uređaj je kompletan proizvod koji držite u ruci i koji ima svoj način korištenja, svoj tok radnji i postupaka. Apple je tu u svemiru koji je daleko ispred našeg. Ali to ne možete znati bez da ga koristite i to ne samo jedan uređaj nego mobitel/tablet/desktop/laptop/cloud dakle da se zatvori "workflow" koji su drugi s puno većim resursima (novca znanja intelekta) osmislili za Vas. I ne uređaj mrziti jer ne dopušta nešto drugačije već prihvatiti već spomenuti workflow koji je nevjerovatan. Sami uređaji imaju mana. Ne kao ostali ali ih imaju. Nebitno. 

vatrom
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.7.2017 9:39 (vatrom).
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple, dan poslije

Ali prihvati ti da neko ima drugacije misljenje..... Ja recimo ne kazem da uredjaj en valja ali meni upravo taj ekosistem ne pase....

13 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Torent kaže...

Ali prihvati ti da neko ima drugacije misljenje..... Ja recimo ne kazem da uredjaj en valja ali meni upravo taj ekosistem ne pase....

Pa zašto si onda tooooooooliko dugo u temama vezanim za taj "ekosistem" onda ????? 

 

Meni ne pada na pamet ući u recimo "Huawei ekosistem", jer mi ne odgovara, ali ti upro pa ne popuštaš sa provalama "U ovom ekosistemu"!!!!! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
vatrom kaže...

Ja sam star. Dovoljno. I ako sam se čemu do sada naučio, to je nikad ne reci nikad. I meni su svi ti apple fanovi izledali ko zatucane ovce. Do prije koju godinu. Pa i Vama savjetujem nemojte davati konačna mišljenja i stavove dok ne probate. Ako su meni sa 20+ godina iskustva u informacijskim tehnologijama ti uređaji nedodirljivi i nesporedivi sa konkurencijom, zaključite sami. Ali samo nakon probe. Uređaj nije procesor, uređaj nije OS, uređaj nije memorija, uređaj je kompletan proizvod koji držite u ruci i koji ima svoj način korištenja, svoj tok radnji i postupaka. Apple je tu u svemiru koji je daleko ispred našeg. Ali to ne možete znati bez da ga koristite i to ne samo jedan uređaj nego mobitel/tablet/desktop/laptop/cloud dakle da se zatvori "workflow" koji su drugi s puno većim resursima (novca znanja intelekta) osmislili za Vas. I ne uređaj mrziti jer ne dopušta nešto drugačije već prihvatiti već spomenuti workflow koji je nevjerovatan. Sami uređaji imaju mana. Ne kao ostali ali ih imaju. Nebitno. 

ja sam isto star dovoljno, i zadnjih 20+ godina sam probao i apple naravno (sve osim sata), jer novac nije problem.. moj zakljucak; nikad vise.

ako mi drugi daju vise za manje, i ako mi daju ono sto mi je najbitnije: da radim sa svojim uredajem ono sto zelim i kako zelim, nemam vise sto pogledati nesto tipa apple koji misli da zna bolje od mene sto meni treba, sto meni ne treba, nacin na koji nesto trebam koristiti...

jebote workflow za koji moram kupiti sve njihovo i koristiti sve njihovo, ne, oni to nisu osmislili "za Vas" kako kazes, nego za sebe, da zgrnu sto vise.. gadi mi se ta politika koja je uvreda za zdrav razum.

nekome je super, i nek uziva u tome, neko je slab pa pada na svasta, od izgleda do nekih gluposti, netko je ovca koja nikad ne proba nesto drugo pa misli da ima nesto naj naj i da je on kralj svemira a svi ostali sirotinja, netko je iskerisao hrpu love, pa da to opravda sam sebi i drugima mane na koje naleti proguta i trazi sva moguca i nemoguca opravdanja zasto je to tako (to ni apple ne radi).. ma ima svasta, u tom svijetu sam svakodnevno i svasta vidim i cujem.. 

 

11 godina
neaktivan
offline
Apple, dan poslije

Ja sam imao prosle godine u 5mj s3 na korištenje mjesec dana dok ne dode novi mobitel... Samo cu reć da je bilo jako bolno iskustvo na orginal tw, custom rom nekako pomaže ali reci ti meni zašto to out of the box ne radi kako treba? I kralju da na s3 stavis 5 aplikacija 90% s3 će laggat i blokavat ostalih 10% će možda radit kako treba... Dok npr 4s 90% će radit kako treba a 10% će bit usporeno...

Apple je preskup apple prodaje muda pod bubrege ali kad kupis njihov proizvod prst u uho i radit će ko zna koliko... S druge strane kad vidis da je s6 za današnje pojmove usporen mobitel i vjerojatno velika većina ima tonu problema sa baterijom i grijanjem a ljudi i dalje kupuju 5s....

Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
digitall kaže...

 

jebote workflow za koji moram kupiti sve njihovo i koristiti sve njihovo, ne, oni to nisu osmislili "za Vas" kako kazes, nego za sebe, da zgrnu sto vise.. gadi mi se ta politika koja je uvreda za zdrav razum.  

 Meni je fantastična stvar pretraživanje uređaja. Out of the box, potez dolje po ekranu, dva slova i imam bilo koji kontakt od njih 500+, bilo koju aplikaciju, mail, sms, IM poruku ili bilo što drugo. Kontakti su prvi, google rezultata nigdje osim kao gumb na kraju da taj pojam potražim na netu.  I onda mi stižu prigovori da se ne može prilagoditi... pa čovječe božji, uz tako dobar search ne trebam slagati po telefonu ama baš ništa, uzmem bilo čiji tel i nađem bilo kaj odmah sad u dijelu sekunde. jedna točka ulaza, možeš imati tristo aplikacija, možeš ih razbacati na 250 ekrana i opet ih nađeš za onoliko vremena koliko ti treba da utipkaš dva slova iz imena.

Ja rekoh
9 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Feudalac kaže...

 Meni je fantastična stvar pretraživanje uređaja. Out of the box, potez dolje po ekranu, dva slova i imam bilo koji kontakt od njih 500+, bilo koju aplikaciju, mail, sms, IM poruku ili bilo što drugo. Kontakti su prvi, google rezultata nigdje osim kao gumb na kraju da taj pojam potražim na netu.  I onda mi stižu prigovori da se ne može prilagoditi... pa čovječe božji, uz tako dobar search ne trebam slagati po telefonu ama baš ništa, uzmem bilo čiji tel i nađem bilo kaj odmah sad u dijelu sekunde. jedna točka ulaza, možeš imati tristo aplikacija, možeš ih razbacati na 250 ekrana i opet ih nađeš za onoliko vremena koliko ti treba da utipkaš dva slova iz imena.

i onda dodes kod mene na pivo, uzmes moj android (trenutno s7e), i vidis da out of the box imas to sve apsolutno isto, jednim potezom dolje, s tim da uz to sve jos imas i odmah rezultate iz datoteka (file sistema, to zaboravi na ios-u), postavki uredaja, rezultate unutar aplikacija tipa evernote ili sl, galerije itd., i onda imas ako zelis filtar pronadenog da odaberes neki vremenski period, ili samo razgovore, ili samo glazbu, ili nesto peto, ili kombinaciju toga svega..

vidis, samo treba otvoriti oci i pogledati dalje on savrsene nagrizene jabuke.. samo oci otvoriti, apsolutno nista vise.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple, dan poslije
I onda se dogodi s7e da se pocne pregrijavat i restartat sam od sebe. A zatim se dogodi da je slabo optimiziran te se uspori i radi ko doogee od 500 kn... A da bude smjesnije cim padne puca...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Horatio_Hornblower kaže...
I onda se dogodi s7e da se pocne pregrijavat i restartat sam od sebe. A zatim se dogodi da je slabo optimiziran te se uspori i radi ko doogee od 500 kn... A da bude smjesnije cim padne puca...

a to ces mi dokazati tako sto ces ga korisiti pola godine 24 sata dnevno kao ja? sa ukupno 0 pregrijavanja, 0 usporavanja, 0 rusenja aplikacija, 0 restarta, 0 zamrzavanja.. nikad se ne gasi, restart se radi samo prilikom nekog updatea jednom mjesecno.. 

btw sa prijasnjim lg-em sam imao isti slucaj naravno, a sa rijetko kojim od zadnjih 7-8 androida sam imao neki ozbiljniji ili ponavljajuci problem po tom pitanju..

a ni ios nije imun na rusenje aplikacija, osobno se uvjerio.

 

a opet ovcice po starom, u nedostatku cinjenica, dokaza, ili neceg konstruktivnog, nalaze se razno razni slucajevi pojedinacnih problema.. cisto da se ima po cemu pljucnit, i malo jos uzdignuti ejpl od kojeg zive ocigledno..

pa moze se tako pljuckat i obrnuto, drzite ga krivo? guli se super perfektno savrsena boja? da navodimo sad sve pojedinacne probleme skupljene po raznim forumima? 

sto se ja uopce sa balavurdijom prepirem.. 

8 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Koje aplikacije ti koristis da nikad nisi vidio kad se aplikacija sruši?
Meni na S7 barem jedna tjedno...kao i na iOSu
8 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Koje aplikacije ti koristis da nikad nisi vidio kad se aplikacija sruši?
Meni na S7 barem jedna tjedno...kao i na iOSu
9 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Umbel kaže...
Koje aplikacije ti koristis da nikad nisi vidio kad se aplikacija sruši?
Meni na S7 barem jedna tjedno...kao i na iOSu

samsung internet, files, gmail, youtube, gdrive, gphotos, gmaps, hangouts, instagram, whatsapp, tinyscanner, translate, curiosity, teamviewer, tunein, google+, evernote, barcode scanner, soundhound, video editor, mpbz, google home, ebay, maxtv togo, play music, messenger, snapspped.

to sve gotovo svakodnevno, pored galerije, kamere i tih osnovnih tvornickih aplikacija, tu i tamo nesto drugo skinem i probam, ali uglavnom deinstaliram brzo ako mi ne odgovara/ne treba i sl.

 

a sad me specijalno posebno zanima sto ti koristis da ti se rusi jednom tjedno i na android i na iosu? koja je to aplikacija/e i u kojem trenutku se srusi?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple, dan poslije
Najjace mi je kako se pojedinci uvrijede ko da si im cilu obitelj satra zato sto si rekao nesto protiv xyz firme... Zaboli me za apple samsung lg i slicne jer sve je to precjenjeno smece ali da idem davat par tisuca kn na mob znam sto bi uzeo a to ne bi bio korejski poluproizvod kojem je rok trajanja do prvog pada ili dok se baterija ne napuse a nakon toga moli boga da serviser nije mesar... Cekaj jos malo neka prode godina pa ces vidit kako ce ti se mob naglo ubrzat u radu ono tipicno samsung grace sux. I da i na iosu mozda padaju aplikacije ali puno rjede i puno je bolje optimiziran sustav to sto neki fanboyevi ne priznaju tu im se pomoc ne moze... Svaka cast samsungu imaju dizajn i marketing ali nemaju kvalitetu i jos su napravili servis tako kompliciran da je muka ziva ako nesto crkne ali briga samsunga za ista osim za profit ali opet i tu ih apple uci kako radit... Zato nemas se sto zestit tebi je s7e odlican ali obzirom koliko kosta pun je problema koji korisnici imaju...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple, dan poslije

Imam samsung galaxy s6 edge plus dvi i po godine i prezadovoljan sam sa uređajem. Rijetko mi se desilo da se kakva aplikacija srušila ili da se uređaj nešto posebno pregrijava, nešto malo se zna ugrijati kod zahtjevijih igrica ali to je normalno. Vjerujem da je iOS odličan, pošto oni svoje uređaje optimiziraju vlastitim hardverom i softverom pa od tuda i ta stabilnost. Kod applea imam zamjerku zatvorenog OS-a dok je android više user friendly. Tako da mislim da je stvar više osobnog izbora i preferenci, također ti apple proizvodi su jezivo skupi, za cijenu jednog iMac-a se dade složit brutalan gaming PC sa vrhunskom periferijom i još ostane novaca za PS4 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apple, dan poslije
Horatio_Hornblower kaže...
Najjace mi je kako se pojedinci uvrijede ko da si im cilu obitelj satra zato sto si rekao nesto protiv xyz firme... Zaboli me za apple samsung lg i slicne jer sve je to precjenjeno smece ali da idem davat par tisuca kn na mob znam sto bi uzeo a to ne bi bio korejski poluproizvod kojem je rok trajanja do prvog pada ili dok se baterija ne napuse a nakon toga moli boga da serviser nije mesar... Cekaj jos malo neka prode godina pa ces vidit kako ce ti se mob naglo ubrzat u radu ono tipicno samsung grace sux. I da i na iosu mozda padaju aplikacije ali puno rjede i puno je bolje optimiziran sustav to sto neki fanboyevi ne priznaju tu im se pomoc ne moze... Svaka cast samsungu imaju dizajn i marketing ali nemaju kvalitetu i jos su napravili servis tako kompliciran da je muka ziva ako nesto crkne ali briga samsunga za ista osim za profit ali opet i tu ih apple uci kako radit... Zato nemas se sto zestit tebi je s7e odlican ali obzirom koliko kosta pun je problema koji korisnici imaju...

ja se uvrijedim jedino kada se pricaju lazi, i jedno milijun puta sam rekao da mi se jebe za samsung, apple ili bilo koju drugu firmu na ovoj planeti.. sta ja imam od njih.. poanta je da nisam ogranicen, prebacim se na bilo kojeg proizvodaca upisujuci samo svoj mail i lozinku..zivio android! sutra cu mozda imat sony ili lg npr., jebe mi se za marku i etiketu i marketing i nesto deseto..

ja samo kazem ono sto je i kako je, ako mi sve radi bez greske zasto to ne smijem reci? zato sto netko drugi ima neki glupi problem s njim?

i kolko kosta? jeftinije od op5,g6 itd, a normalno da je skuplji od ovih nizeg ranga zbog kamere, ekrana, mogucnosti, itd

dakle problem sa cijenom ne vidim, svakako ga dobijem puno jeftinije preko firme ili produzenjem ugovora za nekoliko brojeva

 

btw sestrin s7e ima sad vec mozda i godinu i pol, i pogodi sta, nije se jos raspao, a ni usporio, a ni pobio familiju i sl. price za malu djecu

prosla su doba s2 i s3 lagwiza.. napokon

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.7.2017 0:19 (digitall).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice