Apple će popraviti iOS 7

poruka: 24
|
čitano: 4.902
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple će popraviti iOS 7".
15 godina
offline
Apple će popraviti iOS 7

Da i meni se događa na iPad_u crna pozadina bijela jabuka

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Apple će popraviti iOS 7

Ali ta boja crno-bijela i bijelo-crna nema veze s rušenjem, nego je to "loading screen" mobitela i inače, koji se naravno, pojavi kad se mobitel iznova pali.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple će popraviti iOS 7
Tonči kaže...

Ali ta boja crno-bijela i bijelo-crna nema veze s rušenjem, nego je to "loading screen" mobitela i inače, koji se naravno, pojavi kad se mobitel iznova pali.

To se pojavi nakon rušenja ;)  isto ko i kod paljenja samo kaj se ovaj puta srusi pa se pojavi

15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple će popraviti iOS 7
Buhaha kaže...
Tonči kaže...

Ali ta boja crno-bijela i bijelo-crna nema veze s rušenjem, nego je to "loading screen" mobitela i inače, koji se naravno, pojavi kad se mobitel iznova pali.

To se pojavi nakon rušenja ;)  isto ko i kod paljenja samo kaj se ovaj puta srusi pa se pojavi

"Zanimljivo je kako su korisnici s problemom navedenog rušenja sustava primijetili da Apple ima nekoliko različitih prikaza svog "ekrana smrti". Naime, na bijelim modelima iPhonea taj se ekran prikazuje u bijeloj boji s crnim Appleovim logom, dok je kod uređaja crne boje i sam ekran smrti crn, s bijelom nagriženom jabukom u svom središtu."

 

Da, ali to su "primijetili" svi koji imaju iPhone s iOS-om 7. Svi ga primijete barem jednom.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple će popraviti iOS 7

Mislim da ce ios zauzeti jako veliki komad trzista. Kada pogledate kako puno ima iOS mobitela i ostali ce moci imati iOS.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
16 godina
offline
Apple će popraviti iOS 7

Meni se ugasi kada baterija dode na 20%. Tj ugasi se jer kakti baterija je prazna... Ponovno upalim i radi još dugo dok ne isprazni do 1%. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Apple će popraviti iOS 7

Kad sam na hladnom nekad mi se ugasi i kad je baterija na više od 20%, i ne mogu ga upaliti dok ga ne spojim na punjač.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple će popraviti iOS 7

Bit će da imam sreće. iP5 mi se nekolicinu puta restartao upravo u tom scenariju (baterija <30%), dok mi iP5s i iPad Air do sada nisu doživjeli taj problem. Ono što ipak primijetim jest da bez obzira na uredno pražnjenje baterije prije punjenja, u pravilu kada dođe na 3% iP još iznimno dugo izdržava u toj zoni napunjenosti, prije nego ode u shutdown. Je li još tko primijetio taj "problem"?

Think.
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple će popraviti iOS 7
77ari kaže...

Mislim da ce ios zauzeti jako veliki komad trzista. Kada pogledate kako puno ima iOS mobitela i ostali ce moci imati iOS.

 

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple će popraviti iOS 7
Meni za sad nikakvih problema
16 godina
offline
Apple će popraviti iOS 7

bili živi pa videli

a ja ga več htio reklamirat

malo mu hladno i baterija uredno krepa na 35-45 % ip 5 32GB

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple će popraviti iOS 7

iOS 7 je stvarno pun problema.. Mislim, izdali su nekoliko updateova i nisu još uvijek riješili prokleti problem s WiFi-em. Sramota.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple će popraviti iOS 7

Meni se iPad Air rusi vise nego Android. Cesto se desi kad radim nesto zahtjevnije.

Imaju oni jos dosta toga za ispolirati, a i ne bi bilo lose da napokon proradi i WebGL...

+
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apple će popraviti iOS 7
PICART kaže...

Meni se ugasi kada baterija dode na 20%. Tj ugasi se jer kakti baterija je prazna... Ponovno upalim i radi još dugo dok ne isprazni do 1%. 

Moj iPhone 4s se gasi kada je na temperaturi ispod +5 stupnjva celzija. Na početku se gasio kada je baterija bila na cca. 20 do 30%, no u posljednje vrijeme se počeo gasiti na preko 50% baterije. Nakon toga ga ne mogu uključiti dok ga ne spojim na punjač. Nakon što se pokrene pokazuje napunjenost baterije kao pri gašenju (preko 50%) i potom bez dodatnog punjenja, na sobnoj temperaturi, radi još satima uz redovito korištenje (tlf., sms, data, igre...).

15 godina
offline
Apple će popraviti iOS 7

Eto sreca da brzo uocili bug i da ovako brzo reagiraju.{#}

Rvat katolik!
 
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple će popraviti iOS 7
filipvk1000 kaže...
77ari kaže...

Mislim da ce ios zauzeti jako veliki komad trzista. Kada pogledate kako puno ima iOS mobitela i ostali ce moci imati iOS.

 

HAHHAHAHAHAHAHAH nisam bio pri sebi i umjesto "popraviti" procitao sam "prodavati". Mislim da mi se veci zaj** nije dogodio lol.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
12 godina
offline
Apple će popraviti iOS 7

" Zanimljivo je kako su korisnici s problemom navedenog rušenja sustava primijetili da Apple ima nekoliko različitih prikaza svog "ekrana smrti". Naime, na bijelim modelima iPhonea taj se ekran prikazuje u bijeloj boji s crnim Appleovim logom, dok je kod uređaja crne boje i sam ekran smrti crn, s bijelom nagriženom jabukom u svom središtu."

-stvarno imaju strašnu moć zapažanja ti Apple korisnici.

Why so serious?
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple će popraviti iOS 7
Abra008 kaže...

iOS 7 je stvarno pun problema.. * * *

Stvarno? Mislim, nemam iskustva sa iOS-om ali koliko sam čuo tu 7-cu su još prije no što je i došla službeno dizali u nebesa, kao nešto što je awesome. Pa meni se SE P990i (Symbian OS) NIKADA nije sruši niti jednom u 5 godina korištenja niti jednom ugasio. BB 9900 Bold Touch je čudo.. tu kada baterija padne ispod 30% prvo štedi na onome što se može, primjerice svjetlini ekrana i, ali akda padne ispod 10% onda gasi pola od radio uređaja a ispod 1% gasi i samu GSM antenu samo da vam 'ostane živ' kako bi vam alarm mogao zvoniti. Čudo.

 

A meni da iPhone 5S (kojeg naravno cijenim kao izniman komad hardvera vrijedan strahopoštovanja) to iti jenom u radi, ili vrati u radnju ili čekić i fino ga pošalješ u Kraljevstvo Nebesko. 

Because anything Korea does, Japan does it better.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple će popraviti iOS 7
Cordas kaže...

" Zanimljivo je kako su korisnici s problemom navedenog rušenja sustava primijetili da Apple ima nekoliko različitih prikaza svog "ekrana smrti". Naime, na bijelim modelima iPhonea taj se ekran prikazuje u bijeloj boji s crnim Appleovim logom, dok je kod uređaja crne boje i sam ekran smrti crn, s bijelom nagriženom jabukom u svom središtu."

-stvarno imaju strašnu moć zapažanja ti Apple korisnici.

Pa nema veza ako postoji problem bitno je da je on usklađen sa bojama i da je sve opet fancy, uostalom zato se i kupuje iphone da budete fancy.

15 godina
odjavljen
offline
Apple će popraviti iOS 7

Najdraži su mi komentatori koji vijesti komentiraju s isključenim mozgom... :)

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple će popraviti iOS 7

Baš im hvala što će mi popravit, pa platio sam im uređaj šta uopće čekaju toliko? :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple će popraviti iOS 7
summus kaže...

Pa nema veza ako postoji problem bitno je da je on usklađen sa bojama i da je sve opet fancy, uostalom zato se i kupuje iphone da budete fancy.

Jel, nema veze što ti kuća gori, sve dok je plamen usklađen sa crvenom bojom fasade koje imaš! Jao koji si ti idiot. (ovo nije uvreda da se razumijemo, idioti su ljudi sa tačno određenim IQ)

Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
offline
Apple će popraviti iOS 7

hvala bogu da na mom 4s-u nema tih problema. radi ko sa ios6. mozda radi jb-a

Ride or die, remember?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple će popraviti iOS 7

Sestra mi ima 4s  i zamolila me da joj pokušam popraviti wifi, ima onaj poznati "greyed out" problem. Sigruan sam da je softwerski problem jer joj je prije wifi radio. Znači ne mogu downgradeati, ne mogu jailbreakati.. sad je zapela sa IOS 7 te nisu spomenuli u članku da će riješiti Wifi.. ugh

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice