Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vlasti

poruka: 18
|
čitano: 2.309
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vlasti".
11 godina
neaktivan
offline
Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vlasti

O boze moj, tko ce sada uvjeravati ljude da serija nije dobra iako dolazi od Appla.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vl

Cekaj da vidimo.... Mozda i bude dobra alo Ivy ne bude scenarist.....

13 godina
offline
Re: Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vl
kingofthenight kaže...

O boze moj, tko ce sada uvjeravati ljude da serija nije dobra iako dolazi od Appla.

Uvjeren sam da niti one koje NETFLIX producira da nitko nikoga ne tjera u uvjeravanju što je dobro ili nije dobro, a ulažu "SAMO " šest puta više novaca, što ne znači automatski i šest puta kvalitetnije ?!?! 

ATJ Lučko
16 godina
moderator
offline
Re: Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vl
kingofthenight kaže...

O boze moj, tko ce sada uvjeravati ljude da serija nije dobra iako dolazi od Appla.

 Kako tko? Pa bugovi forumaši! 

...
14 godina
offline
Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vlasti

Jel se to najavljuje povećanje prometa torrentima?

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 10:02 (Zale).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vlasti

usporedba s netflixom je neumjesna. njima je to osnovna djelatnost, a eplu tek hobi. no bumo vidli. još nema pljuvanja jer niš nisu napravili ali skupljamo slinu, za nedajbože. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vl
Pa ne bih bas rekao da je to Apple-u hobi. To je strategija za prosirenje na nova podrucja prihodjivanja isto kao Apple Music, Beats, Apple Watch, "samoupravljiva vozila", itd. Apple svjesno umanjuje vaznost ulaska u ovaj medijski segment kako ne bi krenuo otvoreni rat s Netflixom, Amazonom i kablovskim providerima od kojih im ovisi iTunes business.

Ako bi s ovogodisnjim investicijom uspjeli uci na to trziste to bi bio Appleov "the next big thing" i novi izvor 10-ak milijardi prihoda.

15 godina
neaktivan
offline
Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vlasti

Evo novog štofa za parodije. Ziher neće nedostajati awesome, great, easy.. itd izraza. Ionako mi zgade film kad negdje ulete s njihovom reklamom a što će tek biti ovo.

Čekamo odgovor Samsunga :)

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vl
JohnnyBGood V kaže...
Pa ne bih bas rekao da je to Apple-u hobi. To je strategija za prosirenje na nova podrucja prihodjivanja isto kao Apple Music, Beats, Apple Watch, "samoupravljiva vozila", itd. Apple svjesno umanjuje vaznost ulaska u ovaj medijski segment kako ne bi krenuo otvoreni rat s Netflixom, Amazonom i kablovskim providerima od kojih im ovisi iTunes business.

Ako bi s ovogodisnjim investicijom uspjeli uci na to trziste to bi bio Appleov "the next big thing" i novi izvor 10-ak milijardi prihoda.

 To nije isto kao prodavati precijenjenje gadgete jer ima vojsku zombija koji kupuju sve bez obzira na cijenu i kvalitet i konkurenciju. Najvaznije da ima jabuku. Kako ce seriju koristiti za naslikavanje po wcu i drzanje na stolu u kaficu? Tu ne prolazi amazing BS....

Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vlasti

Kakve veze ima investitor s kvalitetom sadržaja? Apple investira u TV seriju, koju će producirati i režirati XYZ osoba. O toj osobi ovisi sama kvaliteta.

 

Iron Fist je navodno smeće od serije, to ne znači da treba pljuvati po NetFlixu nego po redatelju koji je to smeće režirao.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vlasti

Samo serije i serije.. pitam se što će bit s filmom?

Čini se da postaje neisplativa investicija.

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vlasti

https://www.phonearena.com/news/4-apps-that-Apple-banned-only-to-steal-their-features-with-the-next-iOS-update_id97171

 

gade mi se

 

i u ovom slucaju ce vjerojatno napraviti sve moguce i nemoguce da nekog zajebu i prenaplate sve sto mogu.. kao i svaki put do sada

Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vl
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Kakve veze ima investitor s kvalitetom sadržaja? Apple investira u TV seriju, koju će producirati i režirati XYZ osoba. O toj osobi ovisi sama kvaliteta.

 

Iron Fist je navodno smeće od serije, to ne znači da treba pljuvati po NetFlixu nego po redatelju koji je to smeće režirao.

Ti stvarno misliš da će investitor nijemo gledati što mu radi producent?

 

Svi su se bacili u te vode i misle da će im velik budžet donijeti kvalitetu, ali poučen primjerom u novije vrijeme samo Netflix (Narcos, The Crown) i Amazon (Goliath) dosegli su vrhnski nivo kvalitete.

 

Za lošu seriju ima više krivaca, najodgovorniji je kao i uvjek producent jer on drži sve pod nadzorom i ima odlučujuću ulogu u praktički svemu od odabira režisera i scenarista do odabira kadrova u završnom proizvodu, zatim scenarist pa redatelj itd

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 18:33 (moksha).
10 godina
offline
Re: Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vl
digitall kaže...

https://www.phonearena.com/news/4-apps-that-Apple-banned-only-to-steal-their-features-with-the-next-iOS-update_id97171

 

gade mi se

 

i u ovom slucaju ce vjerojatno napraviti sve moguce i nemoguce da nekog zajebu i prenaplate sve sto mogu.. kao i svaki put do sada

 

Kao i druge kompanije u svijetu.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vl

I to je sasvim legitimno ponasanje svake kompanije kao sto kolega kaze. Gadilo se to nama ili ne tako je. I tako i treba biti da se razumijemo. Meni se apple proizvodi i politika prema korisnicima i uopste politika apple eko sistema ne dopada i necu kupiti njihove proizvode pogoto sto drugdje dobijem vise za manje ali ne mogu osudjivati apple zato sto se tako ponasa....

9 godina
offline
Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vlasti

ok, navedite onda jednu kompaniju koja ukrade nečiji rad i trud,  napravi svoju verziju toga (do ovog dijela nije problem, tu spadaju sve kompanije), i onda banira, zabrani tu aplikaciju u svom ekosustavu, tako da izvornom kreatoru ne ostane vise nista. (skupa sa ostalim developerima koji imaju app sa tom određenom funkcijom..

pa ajd da mu se barem isplati odredena cifra i da dobije neku pohvalu za unaprjeđenje.. pa ajd i to bi bilo ok.

ovako sto god se njima ne sviđa ili im politički ne odgovara u tom trenutku, samo bezobrazno napucaju nogom i prisvoje.

to se dogada od kad postoji ios.

besramno su bezobrazni prema svima i svemu

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vl
digitall kaže...

ok, navedite onda jednu kompaniju koja ukrade nečiji rad i trud,  napravi svoju verziju toga (do ovog dijela nije problem, tu spadaju sve kompanije), i onda banira, zabrani tu aplikaciju u svom ekosustavu, tako da izvornom kreatoru ne ostane vise nista. (skupa sa ostalim developerima koji imaju app sa tom određenom funkcijom..

pa ajd da mu se barem isplati odredena cifra i da dobije neku pohvalu za unaprjeđenje.. pa ajd i to bi bilo ok.

ovako sto god se njima ne sviđa ili im politički ne odgovara u tom trenutku, samo bezobrazno napucaju nogom i prisvoje.

to se dogada od kad postoji ios.

besramno su bezobrazni prema svima i svemu

 Slazem se ali sta ti tu kao kupac mozes? Da ih ne kupujes sto ja radim ;)

12 godina
offline
Apple će izdvojiti 1 milijardu dolara za 10 vlasti

Priča se da će biti i lokaliziranih verzija za naše tržište. Snimat će se u Kini na turskom jeziku.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice