Apple kažnjen sa 533 milijuna dolara zbog povrede

poruka: 6
|
čitano: 1.726
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple kažnjen sa 533 milijuna dolara zbog povrede ".
11 godina
offline
Apple kažnjen sa 533 milijuna dolara zbog povrede

jeftinije ih izašlo da su ih odmah kupili i problem rješen problema nema

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple kažnjen sa 533 milijuna dolara zbog povrede

533 milijuna karma pointa za Apple.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple kažnjen sa 533 milijuna dolara zbog povrede

win some - lose some. Nebuju propali

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Apple kažnjen sa 533 milijuna dolara zbog povrede

GSP: Smarthflash je tvrtka koja se isključivo bavi licenciranjem patenata, a takve tvrtke je u principu jako teško kupit, i kad se ide u kupnju, često su cijenjene više nego što ti patenti vrijede... Tako da je apple vjerovatno procijenio da je sudski put jeftinije od kupnje...

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2015 16:07 (skyhawk10).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple kažnjen sa 533 milijuna dolara zbog povrede

Ovi patent trolovi su već podigli tužbu i protiv Samsunga, Googlea i Amazona, a poprilično sam siguran da će i ova presuda pasti u žalbenom postupku.

 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple kažnjen sa 533 milijuna dolara zbog povr
devotion kaže...

Ovi patent trolovi su već podigli tužbu i protiv Samsunga, Googlea i Amazona, a poprilično sam siguran da će i ova presuda pasti u žalbenom postupku.

 

 Da.. i ne bez razloga su sve tužbe patent trolova po texasu. 
http://en.wikipedia.org/wiki/Patent_troll
Patent troll mechanics:
An individual case often begins with a perfunctory infringement complaint,or even a mere threat of suit, which is often enough to encourage settlement for the nuisance or "threat value" of the suit by purchasing a license to the patent. In the United States, suits are often brought in United States District Court for the Eastern District of Texas, known for favoring plaintiffs and for expertise in patent suits.
Mislim da Appleovi preplaženi advokati znaju s kim imaju posla, budu to natezali do sudnjeg dana.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice