Apple odgodio iTunes 11

poruka: 10
|
čitano: 1.924
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple odgodio iTunes 11".
15 godina
offline
Apple odgodio iTunes 11

O yebo vas epl da vas yebo.

Rvat katolik!
 
2 6 hvala 1
13 godina
offline
Re: Apple odgodio iTunes 11
tnakir kaže...

O yebo vas epl da vas yebo.

 umad? {#}

12 godina
neaktivan
offline
Apple odgodio iTunes 11

Napokon da se i iTunes porihta, to je stvarno najlošiji Appleov program (uz App Store na Macu).

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple odgodio iTunes 11
Nije ni čudo, počeli su štancat uređaje ko HTC.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
protjeran
offline
Apple odgodio iTunes 11

Ne bih se slozio da je najlosiji. Dapace, program je jako dobar. Ali na macu. Win verzija je poprilicno losa, no nekako sumnjam da se u vezi iste pretjerano trude :(

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple odgodio iTunes 11

Ja ga koristim na Windowsima za sinkronizaciju Ipoda i prebacivanje pjesama,te uređivanje playlisti i ne koristim ga u druge svrhe,pa mi služi dobro.

Uostalom, ne vidim razloga da se Itunes na Windowsima  koristi za nešto drugo kad imate Windows media player i slične defaultne programe.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple odgodio iTunes 11
Godin kaže...

Ja ga koristim na Windowsima za sinkronizaciju Ipoda i prebacivanje pjesama,te uređivanje playlisti i ne koristim ga u druge svrhe,pa mi služi dobro.

 

  Zalosno je sto ga se mora koristiti uopce

12 godina
offline
Re: Apple odgodio iTunes 11
jumboY kaže...

Ne bih se slozio da je najlosiji. Dapace, program je jako dobar. Ali na macu. Win verzija je poprilicno losa, no nekako sumnjam da se u vezi iste pretjerano trude :(

Na OS Xu :D 

 

Mnogi od nas vrte OS X na neMacu :D

14 godina
offline
Apple odgodio iTunes 11

"Apple-hejteri, uživajte..." ja sam fan, FU*K!!! 

 

 

EDIT: ali ipak uživam, svejedno mi dal su dolje il gore... imam iphone 4, a sljedeci mob ce biti ili samsung ili nokia ili iphone.. vidjet cemo kak ce se stvari razvijat.. a za sad sam sretan :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 19:30 (fear_0123).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple odgodio iTunes 11
Neka je i odgodio, tak i tak je svaka nova verzija za Windows ista kao prethodna, samo sporija.
http://igrali.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice