Apple patentira gorive ćelije za prijenosne uređaj

poruka: 20
|
čitano: 1.849
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple patentira gorive ćelije za prijenosne uređaj".
15 godina
neaktivan
offline
Apple patentira gorive ćelije za prijenosne uređaj

Ovi samo patentiraju, ni slučajno uložiti nešto od svojeg brda love u razvoj. Bitno da tužakaju Samsung a uređaji im se sastoje 80% od komponenti tog proizvođača, koje je proizveo ili razvio.

Moj PC  
4 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple patentira gorive ćelije za prijenosne uređaj

Da nešto patentiraš to moraš i razviti. Teško da ćeš patentirati nešto tuđe u današnje doba.

 
8 5 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Apple patentira gorive ćelije za prijenosne uređaj

bas me zanima kako su uspjeli patentirati pored svih tih patenata od fuji-a

 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Apple patentira gorive ćelije za prijenosne ur
limitedition kaže...

Bitno da tužakaju Samsung a uređaji im se sastoje 80% od komponenti tog proizvođača, koje je proizveo ili razvio.

 

Jedno je nesto razviti i onda to prodati, to je skroz druga stvar od razviti i dati svima besplatno. Da Samsung ne radi komponente Apple-u Apple bi se prilagodio drugom dobavljacu.

 

Ali za razliku od ostalih Samsung je razvio lag feature i to besplatno nudi ostalima.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
15 godina
offline
Apple patentira gorive ćelije za prijenosne uređaj

kladim se da je epl još 1826. (u rujnu) patentirao bačvu od 300 litara koja stane u stražnji džep hlača i ne savija se ali neka od globalnih zavjera sprječava objavljivanje ove vijesti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Apple patentira gorive ćelije za prijenosne ur
limitedition kaže...

Ovi samo patentiraju, ni slučajno uložiti nešto od svojeg brda love u razvoj. Bitno da tužakaju Samsung a uređaji im se sastoje 80% od komponenti tog proizvođača, koje je proizveo ili razvio.

 A provjeriti nešto prije nego se proizvoljno pljune?

6 milijardi zelembaća u prošlog godini? 

i da, normalno da su tužili samsung jer su IZMISLILI upotrebljiv pametni telefon kakvog danas ima svaka šuša pa i njegov pas. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2015 15:27 (Egregični).
15 godina
offline
Re: Apple patentira gorive ćelije za prijenosne ur
Egregični kaže...

i da, normalno da su tužili samsung jer su IZMISLILI upotrebljiv pametni telefon kakvog danas ima svaka šuša pa i njegov pas. 

 ovo jednostavno nije točno. i sam bi mogao provjeriti prije nego što trolneš s glupošću. prvi mobilni telefon je 1973. proizvela motorola. apple kao tvrtka nije izumio ništa (ali je obilato izrabio tuđe zamisli, kao i microsoft, uostalom). čak je i prvo računalo načinio wozniak. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Apple patentira gorive ćelije za prijenosne ur
Ajar kaže...

čak je i prvo računalo načinio wozniak. 

 Koji je dio Applea...
Isto da kažeš da prvi windowsi nisu MSovi nego Bill Gatesovi.

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Re: Apple patentira gorive ćelije za prijenosne ur
sirka666 kaže...

 Koji je dio Applea...
Isto da kažeš da prvi windowsi nisu MSovi nego Bill Gatesovi.

 nisam napisao applea nego računalo (lisa). softver i još neke sitnice nastale su na osnovi onih tvrtke xerox. a windows je william h. gates "načinio" na osnovi softvera vision (video čoek, razumeštimene, na comdexu pa reko što neb i ja i tako ...). o dosu više i da ne pričam.  danas se ovom "metodologijom" uspješno služe kinezi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Apple patentira gorive ćelije za prijenosne uređaj

Jos jedan dokaz koliko je patentni sustav u *urcu.

 

patent trebaju biti gorive celije. Sad kako ce ih tko koristit to treba biti manje bitno, a ne da je patent to sto je netko primjenio na ovaj ili onaj nacin.

 

patenti trebaju biti neke nove stvari, tehnlogije... a ne primjena istih/istoga

 

primjena petenata, odnosno koristenje postojecih stvari na drugi nacin (u druge svrhe) se mora nekako drugacije regulirati.

ne moze se obadvoje smatrati patentom odnosno izumom

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2015 19:58 (freeman).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple patentira gorive ćelije za prijenosne ur
Trickortreat kaže...

Da nešto patentiraš to moraš i razviti. Teško da ćeš patentirati nešto tuđe u današnje doba.

 Zbilja? Gdje ti vidiš gorive ćelije u uređajima? Ako dođu neće doći od Apple-a.

16 godina
protjeran
offline
Re: Apple patentira gorive ćelije za prijenosne ur
Ajar kaže...
Egregični kaže...

i da, normalno da su tužili samsung jer su IZMISLILI upotrebljiv pametni telefon kakvog danas ima svaka šuša pa i njegov pas. 

 ovo jednostavno nije točno. i sam bi mogao provjeriti prije nego što trolneš s glupošću. prvi mobilni telefon je 1973. proizvela motorola. apple kao tvrtka nije izumio ništa (ali je obilato izrabio tuđe zamisli, kao i microsoft, uostalom). čak je i prvo računalo načinio wozniak. 

 I kod tebe problem s brzopletošću. Generalni trend kod korisnika androida? :P

pogledaj, napisao sam: izmislili *upotrebljiv*...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple patentira gorive ćelije za prijenosne ur
Trickortreat kaže...

Da nešto patentiraš to moraš i razviti. Teško da ćeš patentirati nešto tuđe u današnje doba.

 A Apple je razvio gorive ćelije? Blago tebi ako do sada nisi čuo za gorive ćelije...

Pa ameri glupi kako možete patentirati ili dopustiti da se nešto patentira što je već odavno izmišljeno. Samo zato što će to upotrijebiti u drukčijoj vrsti uređaja.

11 godina
online
Re: Apple patentira gorive ćelije za prijenosne ur
Egregični kaže...

 I kod tebe problem s brzopletošću. Generalni trend kod korisnika androida? :P

pogledaj, napisao sam: izmislili *upotrebljiv*...

 vrijeme je da picajzla preuzme picajzlanje...

 

nemereš "izmisliti upotrebljivo" ako je nešto već izmišljeno, možeš prilagoditi to izmišljeno da bolje radi, ali to onda nisi izmislio nego doradio...

16 godina
protjeran
offline
Re: Apple patentira gorive ćelije za prijenosne ur
picajzla0707 kaže...
Egregični kaže...

 I kod tebe problem s brzopletošću. Generalni trend kod korisnika androida? :P

pogledaj, napisao sam: izmislili *upotrebljiv*...

 vrijeme je da picajzla preuzme picajzlanje...

 

nemereš "izmisliti upotrebljivo" ako je nešto već izmišljeno, možeš prilagoditi to izmišljeno da bolje radi, ali to onda nisi izmislio nego doradio...

 Možeš. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple patentira gorive ćelije za prijenosne ur
Bilal kaže...
Trickortreat kaže...

Da nešto patentiraš to moraš i razviti. Teško da ćeš patentirati nešto tuđe u današnje doba.

 A Apple je razvio gorive ćelije? Blago tebi ako do sada nisi čuo za gorive ćelije...

Pa ameri glupi kako možete patentirati ili dopustiti da se nešto patentira što je već odavno izmišljeno. Samo zato što će to upotrijebiti u drukčijoj vrsti uređaja.

 

Gdje sam ja napisao da je apple razvio gorive ćelije? Ako imaš problema s razumijevanjem jednostavne izjavne rečenice, nemoj ni komentirati. Sramotiš se.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple patentira gorive ćelije za prijenosne ur
limitedition kaže...
Trickortreat kaže...

Da nešto patentiraš to moraš i razviti. Teško da ćeš patentirati nešto tuđe u današnje doba.

 Zbilja? Gdje ti vidiš gorive ćelije u uređajima? Ako dođu neće doći od Apple-a.

 

Gorivih ćelija ima već dosta u uređajima. Otvori patent pa pročitaj na što se odnosi ako ti neš nije jasno :)

10 godina
neaktivan
offline
Apple patentira gorive ćelije za prijenosne uređaj

Ha ha, hebo ih onaj tko im je odobrio ovakvu nebulozu.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple patentira gorive ćelije za prijenosne uređaj

opasno to, previse energije u dzepu, kaj ak se pokvari pa se zapali?

jedini neopasni ciklus pretvorbe energije je iz ATP-a sto rade nase stanice organizma, u 40 faza

tek kad takvo nesto zmisle onda ce to bit za nosit po dzepovime ehhhh

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple patentira gorive ćelije za prijenosne ur
qwwerty11 kaže...

opasno to, previse energije u dzepu, kaj ak se pokvari pa se zapali?

jedini neopasni ciklus pretvorbe energije je iz ATP-a sto rade nase stanice organizma, u 40 faza

tek kad takvo nesto zmisle onda ce to bit za nosit po dzepovime ehhhh

 ovako će bit Darwinism at its best..

pa ti puši i pričaj na mobitel od jednom, i samo od jednom boom

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice