Apple predstavlja novi iPhone

poruka: 472
|
čitano: 136.639
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple predstavlja novi iPhone".
15 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Smiješno kako su neke od statistika izvrnuli skroz i to u svoju korist naravno xD.

Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Dkc kaže...

Smiješno kako su neke od statistika izvrnuli skroz i to u svoju korist naravno xD.

Postoje laži, prljave laži i statistike :D

 

 

iCloud isto 12.10

 

 

UPDATE: Find my Friends, kao Find my iPhone samo za prijatelje. Ne svidja mi se to :(

Volim jabuke :) | bugcraft.info
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 19:42 (power_user).
16 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
power_user kaže...
Dkc kaže...

Smiješno kako su neke od statistika izvrnuli skroz i to u svoju korist naravno xD.

Postoje laži, prljave laži i statistike :D

 

 

iCloud isto 12.10

 

 

UPDATE: Find my Friends, kao Find my iPhone samo za prijatelje. Ne svidja mi se to :(

nemoj koristit

www.stripovi.tk
13 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

USstream,US daje direktan video preko CNN-a!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Dkc kaže...

Smiješno kako su neke od statistika izvrnuli skroz i to u svoju korist naravno xD.

 A koja firma to neradi?

 

Nekako mi malo bezveze što jeftinu četvorku rade, IMHO trebali su napravit iPhone 5 i jeftiniju inačicu toga, a ne ovako, al ajd.

 

 

A ova fora s kamerom iz lock-a nije ništa novo( je na Iphone-u thou....)

14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
blackjobmamba kaže...
Dkc kaže...

Smiješno kako su neke od statistika izvrnuli skroz i to u svoju korist naravno xD.

 A koja firma to neradi?

 

Nekako mi malo bezveze što jeftinu četvorku rade, IMHO trebali su napravit iPhone 5 i jeftiniju inačicu toga, a ne ovako, al ajd.

 

 

A ova fora s kamerom iz lock-a nije ništa novo( je na Iphone-u thou....)

to se jos ne zna :D

Volim jabuke :) | bugcraft.info
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
apple na 23% ukupnog udjela računala??!!!

hahahahahhhahaah a ja ću sutra kupit 70% udjela u Microsoftu i svi će mi pritom vjerovati.
13 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

kako laziraju statistike...covjece...

 

sad predstavljaju iPhone, bas me zanima.

http://www.youtube.com/beleudovice
 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Evo ga 4S , iste dimenzije , druga unutrašnjost

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

I opet NIKO nije pogodio koliko ce jaci biti novi iPhone

 

DUAL GRAPHICS

 

TEGRA IS going dooooooooooown

It's so deep how can you be so shallow
 
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Od tolke price a nigdje ajfona me sitslo (jeo sam i kestene). Kad se vratim nadam se da ce ga imati u ruci.

 

EDIT: Da, tu je.

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 19:59 (ukay1000).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
ukay1000 kaže...

Od tolke price a nigdje ajfona me sitslo (jeo sam i kestene). Kad se vratim nadam se da ce ga imati u ruci.

Pa isti je, ne treba ocekivati revolucionarne dizajnerske pomake kao sa 3GS na 4

It's so deep how can you be so shallow
12 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

nema title ? :D

Say Hello To My Little Friend
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
power_user kaže...

to se jos ne zna :D

 što se još nezna? o:

14 godina
protjeran
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Vise manje svi se slazu - Apple iPhone Announcement sux... dosadno, dosadno i nadsve dosadno; samo zadrti jabucari mogu u ovoj prezentaciji vidjet nesto zanimljivo, jednostavno nista novog il barem zanimljivog, sve se je unaprijed znalo a ovaj feminizirani Tim Cook ima karizmu krepane lignje...

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 20:04 (dado8).
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
blackjobmamba kaže...
power_user kaže...

to se jos ne zna :D

 što se još nezna? o:

I ja se pitam :-=)

It's so deep how can you be so shallow
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
dejson kaže...

I opet NIKO nije pogodio koliko ce jaci biti novi iPhone

 

DUAL GRAPHICS

 

TEGRA IS going dooooooooooown

Taj čip je smješan nasuprot quadu kal el predstavljenom prije pola godine ili onom samsungovom quadu koji ide u PSP Vitu.

 

Ali u svakom slučaju developeri će iskoristiti maximum tog duala i ove igre barem po slikama izgledaju impresivno.

 

Sada spika o bateriji, to je zanimljivo, tu je zasad Apple daleko iznad ostalih.

 

16 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

kome treba na telefonu 64gb?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
3 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
torrente kaže...

kome treba na telefonu 64gb?

Meni, da kuci ne vucem laptop sa 14 GB dokumenata ugalvnom office dokumenata i  28 GB mailova u proteklih 9 godina rada.

It's so deep how can you be so shallow
12 godina
protjeran
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Novi Iphone, ništa specijalno, mislio sam da će barem malo veći ekran stavit, ništa nisu promjenili samo procesor(to je najvažnije ali opet). Ne kužim kako je kod njih tako jeftin taj iphone. 300 dolara(1700 hrk) za model od 32 gb? A kod nas za taj barem 3000, to je glupost. Trebali bi ameri otvorit firmu da samo Iphone kupuju i prodaju nama za 300 kn više, zaradili bi masu para(poštarina nekih 100-150 kn, nije tako puno. Ah očekivo sam nešto bolje, ove godine Apple ipak nije vjerujem nikog fasciniro.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
torrente kaže...

kome treba na telefonu 64gb?

Pa čuj, stavili su da ima.

 

Ja recimo dosta vlakom putujem i stavim filmove i tak svašta na mob da gledam dok putujem, trenutno imam 8gb i nije baš super jer konvertiranje dosta dugo traje, da recimo imam 64gb bilo bi puno lakše preko noći nabacat filmove i u vlaku sam browsam sto mi se gleda, a ne da unaprijed odlučujem. (malo glup primjer, al jedini koji mi pada na pamet :P)

14 godina
offline
Apple predstavlja novi iPhone

iPhone 4 S {#}

TiONiO
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
M_dipl. kaže...
torrente kaže...

kome treba na telefonu 64gb?

Gledam sad na http://www.ustream.tv/ i ROFL-am!  :D

I ja ih slusam cijelo vrijeme pgotovo nagadjanje sta znaci ono S, kazu da nije samsung mozda :) ili speech....

It's so deep how can you be so shallow
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Joj koje gluposti, uspoređuju brzinu slikanja telefona. xD

 

Ne spominju video snimanje (1080p)?

 

EDIT: Yep imati će 1080p.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 20:10 (Dkc).
Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
proćerani kaže...

Novi Iphone, ništa specijalno, mislio sam da će barem malo veći ekran stavit, ništa nisu promjenili samo procesor(to je najvažnije ali opet). Ne kužim kako je kod njih tako jeftin taj iphone. 300 dolara(1700 hrk) za model od 32 gb? A kod nas za taj barem 3000, to je glupost. Trebali bi ameri otvorit firmu da samo Iphone kupuju i prodaju nama za 300 kn više, zaradili bi masu para(poštarina nekih 100-150 kn, nije tako puno. Ah očekivo sam nešto bolje, ove godine Apple ipak nije vjerujem nikog fasciniro.

Mene jeste, iako koristim defy trenutno, kod zene je iPhone, cekam da sada spadne cijena cetvorke pa da je i ja nafatam, ipak mi je malo skupa sada

It's so deep how can you be so shallow
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
proćerani kaže...

Novi Iphone, ništa specijalno, mislio sam da će barem malo veći ekran stavit, ništa nisu promjenili samo procesor(to je najvažnije ali opet). Ne kužim kako je kod njih tako jeftin taj iphone. 300 dolara(1700 hrk) za model od 32 gb? A kod nas za taj barem 3000, to je glupost. Trebali bi ameri otvorit firmu da samo Iphone kupuju i prodaju nama za 300 kn više, zaradili bi masu para(poštarina nekih 100-150 kn, nije tako puno. Ah očekivo sam nešto bolje, ove godine Apple ipak nije vjerujem nikog fasciniro.

To ti je na pretplatu...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
proćerani kaže...

Novi Iphone, ništa specijalno, mislio sam da će barem malo veći ekran stavit, ništa nisu promjenili samo procesor(to je najvažnije ali opet). Ne kužim kako je kod njih tako jeftin taj iphone. 300 dolara(1700 hrk) za model od 32 gb? A kod nas za taj barem 3000, to je glupost. Trebali bi ameri otvorit firmu da samo Iphone kupuju i prodaju nama za 300 kn više, zaradili bi masu para(poštarina nekih 100-150 kn, nije tako puno. Ah očekivo sam nešto bolje, ove godine Apple ipak nije vjerujem nikog fasciniro.

300 dolara je iPod Touch sa 32 GB a ne iPhone! ;-)

Kad ne spavam budan sam
16 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
dejson kaže...
M_dipl. kaže...
torrente kaže...

kome treba na telefonu 64gb?

Gledam sad na http://www.ustream.tv/ i ROFL-am!  :D

I ja ih slusam cijelo vrijeme pgotovo nagadjanje sta znaci ono S, kazu da nije samsung mozda :) ili speech....

Speed?

12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
ansha kaže...
proćerani kaže...

Novi Iphone, ništa specijalno, mislio sam da će barem malo veći ekran stavit, ništa nisu promjenili samo procesor(to je najvažnije ali opet). Ne kužim kako je kod njih tako jeftin taj iphone. 300 dolara(1700 hrk) za model od 32 gb? A kod nas za taj barem 3000, to je glupost. Trebali bi ameri otvorit firmu da samo Iphone kupuju i prodaju nama za 300 kn više, zaradili bi masu para(poštarina nekih 100-150 kn, nije tako puno. Ah očekivo sam nešto bolje, ove godine Apple ipak nije vjerujem nikog fasciniro.

To ti je na pretplatu...

Ahaa, ja mislio da to ono u apple storu da im je tako, zato mi je malo čudno, a to je vjerojatno cijena ko i kod nas na 24 mjeseca ugovor da svaki mjesec plaćaš pretplatu 800 kn itd.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
dejson kaže...
blackjobmamba kaže...
power_user kaže...

to se jos ne zna :D

 što se još nezna? o:

I ja se pitam :-=)

Kakav ce biti iPhone, odgovorio sam prije nego sto su ga pokazali.

 

 

Inače nisam baš oduševljem ovime do sada, još se nadam petici :)

Volim jabuke :) | bugcraft.info
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice