Apple predstavlja novi iPhone

poruka: 472
|
čitano: 136.579
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple predstavlja novi iPhone".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
apoteka kaže...

a još da uračunate i liječenje od raka dobivenog od korištenja mobitela...

i bumper za pozive

Hejter oprez!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Monopol kaže...
apoteka kaže...

a još da uračunate i liječenje od raka dobivenog od korištenja mobitela...

i bumper za pozive

Hejter oprez!

kao sto androidu trebaju dvije jezgre da radi fluidno

tako iphoneu trebaju dvije antene da obavlja pozive {#}

vruće je...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
apoteka kaže...

Hejter oprez!

kao sto androidu trebaju dvije jezgre da radi fluidno

tako iphoneu trebaju dvije antene da obavlja pozive {#}

Koji si Iphone koristio, i sa kojim nisi mogao uspostaviti poziv bez dvije antene?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Monopol kaže...
apoteka kaže...

Hejter oprez!

kao sto androidu trebaju dvije jezgre da radi fluidno

tako iphoneu trebaju dvije antene da obavlja pozive {#}

Koji si Iphone koristio, i sa kojim nisi mogao uspostaviti poziv bez dvije antene?

4

vruće je...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
apoteka kaže...

kao sto androidu trebaju dvije jezgre da radi fluidno

tako iphoneu trebaju dvije antene da obavlja pozive {#}

Koji si Iphone koristio, i sa kojim nisi mogao uspostaviti poziv bez dvije antene?

4

Odakle si, dođem sa ja svojim Iphone 4 ti posudi od nekog svoj pa ćemo probati?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Monopol kaže...
apoteka kaže...

kao sto androidu trebaju dvije jezgre da radi fluidno

tako iphoneu trebaju dvije antene da obavlja pozive {#}

Koji si Iphone koristio, i sa kojim nisi mogao uspostaviti poziv bez dvije antene?

4

Odakle si, dođem sa ja svojim Iphone 4 ti posudi od nekog svoj pa ćemo probati?

odatle gdje je signal slab, ali ne toliko slab da nokia ne moze uspostaviti poziv

vruće je...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
apoteka kaže...

Odakle si, dođem sa ja svojim Iphone 4 ti posudi od nekog svoj pa ćemo probati?

odatle gdje je signal slab, ali ne toliko slab da nokia ne moze uspostaviti poziv

Odakle, dođem da probam! Pošto i ja va viksi izvan grada mučim muku...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Mikovic_xD kaže...

a još da uračunate i liječenje od raka dobivenog od korištenja mobitela...

Pa nije iPhone Motorola. :)

13 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

R.i.p. Steve Jobbs.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
apoteka kaže...
Monopol kaže...
apoteka kaže...

kao sto androidu trebaju dvije jezgre da radi fluidno

tako iphoneu trebaju dvije antene da obavlja pozive {#}

Koji si Iphone koristio, i sa kojim nisi mogao uspostaviti poziv bez dvije antene?

4

Odakle si, dođem sa ja svojim Iphone 4 ti posudi od nekog svoj pa ćemo probati?

odatle gdje je signal slab, ali ne toliko slab da nokia ne moze uspostaviti poziv

Hehe, ja imam smece od Nokie i iPhone i kod mene je obrnuto.

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
14 godina
online
Apple predstavlja novi iPhone
Svi smo mi citali senzacionalne vijesti o problematicnoj anteni. Ali zanimljivo je da nama koji imamo ajfon antena ne radi probleme, a ovima koji nemaju ajfon, ajfon antena prekida signal kud god da idu. Cuda nevidjena. Konkurencija plasira vijest o problematicnoj anteni, a masa trolova popusi pricu i jos ju ponavlja godinama. A nas ajfonovce zovu ovcama.... Smijesno.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 11:50 (Ezio).
Moj PC  
10 2 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Ezio kaže...
Svi smo mi citali senzacionalne vijesti o problematicnoj anteni. Ali zanimljivo je da nama koji imamo ajfon antena ne radi probleme, a ovima koji nemaju ajfon, ajfon antena prekida signal kud god da idu. Cuda nevidjena.

{#}{#}

 

Ja nikad nisam imao problema sa tom antenom. Neznam za ostale.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
15 godina
neaktivan
offline
Apple predstavlja novi iPhone

Imao sam dva komada iPhone4(jedan bijeli jedan crni) i ni jedan nije radio probleme sa signalom. U pogonu di su opčenito dvije-tri crtice na mobitelima, isto tako je bilo i na iPhone4. Uostalom moglo bi se raspravljati i o HTC-u jel? Sensation ima problem sa WIFI-om koji gubi signal ako se drži "nepravilno".

Nadalje pogledajte na temu SGSII di se ljudi žale kako su im matične tvornički neispravne, pa često posječuju servise za zamjenu. A još su češće pritužbe: ZAŠTO MI TAKO KRATKO TRAJE BATERIJA?

 

Govorite šta želite, al iPhone 4(sada 4S) je najstabilniji i najuravnoteženiji smartphone na tržištu

I'll be back
Moj PC  
11 5 hvala 6
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
microman kaže...
Govorite šta želite, al iPhone 4(sada 4S) je najstabilniji i najuravnoteženiji smartphone na tržištu

Rly? {#}

 

Baš me zanima što točno misliš pod najuravnoteženiji npr.

Što je to toliko uravnoteženo da toliko odskače od ostalih top modela?

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 12:19 (eevek).
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
eevek kaže...
microman kaže...
Govorite šta želite, al iPhone 4(sada 4S) je najstabilniji i najuravnoteženiji smartphone na tržištu

Rly? {#}

 

Baš me zanima što točno misliš pod najuravnoteženiji npr.

Što je to toliko uravnoteženo da oskače od ostalih top modela?

Razmisli ovako i sve će ti bit jasno. Android OS je rađen za masu mobitela, svaki mobitel je drugačiji i naravno da taj android je slabije optimiziran na jednom nego na drugom. IOS je rađen samo za jedan mobitel, svaki segment tog mobitela je posebno optimiziran za taj os,tako da IOs na iphonu 3gs radi brze nego android na dvojezgrenom samsungu, htcu ili nekom drugom.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
eevek kaže...
microman kaže...
Govorite šta želite, al iPhone 4(sada 4S) je najstabilniji i najuravnoteženiji smartphone na tržištu

Rly? {#}

 

Baš me zanima što točno misliš pod najuravnoteženiji npr.

Što je to toliko uravnoteženo da oskače od ostalih top modela?

Pa eto još nikog nisam čul da ide na servis zamjenit novi mob jer mu ne valja matična, još nikog nisam čuo da ispitiva ZAŠTO BATERIJA TRAJE TAK KRATKO, još nisam nikog čuo da se žali na prijam WIFI signala, još nisam nikog čuo da treba čekati update firmwarea(ala LG OptimusX2) kako bi auto regulacija osvijetljenja radila.

Dakle ima odličan omjer softwareske i hardwarske snage. I očito unutra idu matične provjerene kvalitete. Uzalud ti super duper hardware kad ti je software banana, isto tako uzalud ti super duper software i hardware kad su ti matične sumnjive kvalitete, uzalud ti super duper uređaj ako ga moraš punit svakih par sati jer se baterija prazni ko luda sa ozbiljnijim radom(gledanje filmova,surfanje, youtube i slično).

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 12:23 (microman).
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
proćerani kaže...

Razmisli ovako i sve će ti bit jasno. Android OS je rađen za masu mobitela, svaki mobitel je drugačiji i naravno da taj android je slabije optimiziran na jednom nego na drugom. IOS je rađen samo za jedan mobitel, svaki segment tog mobitela je posebno optimiziran za taj os,tako da IOs na iphonu 3gs radi brze nego android na dvojezgrenom samsungu, htcu ili nekom drugom.

To svakako stoji, ali ne opravdava Android i proizvođače mobitela da izbacuju bugovite mobitele.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
sirka666 kaže...

To svakako stoji, ali ne opravdava Android i proizvođače mobitela da izbacuju bugovite mobitele.

Ako ništ drugo ne opravdava šroteks matične u novom uređaju, niti je Android kriv ako auto regulacija osvijetljenja ekrana ne radi kak spada.

Čak ni Android nije kriv što uređaj gubi WIFI signal. Zapravo sam Android je najmanje kriv, a najviše su krivi proizvođaći koji bi svakih šest mjeseci bacali van nove uređaje, a to naravno nosi svoj danak pa tako i po pitanju dovoljno vremena za planiranje i konstruiranje uređaja

I'll be back
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
proćerani kaže...

Razmisli ovako i sve će ti bit jasno. Android OS je rađen za masu mobitela, svaki mobitel je drugačiji i naravno da taj android je slabije optimiziran na jednom nego na drugom. IOS je rađen samo za jedan mobitel, svaki segment tog mobitela je posebno optimiziran za taj os,tako da IOs na iphonu 3gs radi brze nego android na dvojezgrenom samsungu, htcu ili nekom drugom.

Dobro ja znam oba OS-a, to nema nikakve veze sa gornjom tvrdnjom :)

 

microman kaže...

Pa eto još nikog nisam čul da ide na servis zamjenit novi mob jer mu ne valja matična, još nikog nisam čuo da ispitiva ZAŠTO BATERIJA TRAJE TAK KRATKO, još nisam nikog čuo da se žali na prijam WIFI signala, još nisam nikog čuo da treba čekati update firmwarea(ala LG OptimusX2) kako bi auto regulacija osvijetljenja radila.

Dakle ima odličan omjer softwareske i hardwarske snage. I očito unutra idu matične provjerene kvalitete. Uzalud ti super duper hardware kad ti je software banana, isto tako uzalud ti super duper software i hardware kad su ti matične sumnjive kvalitete, uzalud ti super duper uređaj ako ga moraš punit svakih par sati jer se baterija prazni ko luda sa ozbiljnijim radom(gledanje filmova,surfanje, youtube i slično).

Pretjeruješ...dakle, nikad nisi čuo da ljudi imaju mrlje na ekranu?

Nisi nikada čuo da se mobitel zbrejka i reboota na određenim baznim stanicama u RH, zbog greške koja se jednostavno riješi vađenjem i vraćanjem baterije npr.?

 

Ako nešto nije razvikano, ne znači da ne postoji.

Nemoj, molim te, spominjati bilo koji aparat u poznatom nam svijetu kao nešto bez greške...ima iPhone problema kao i svi ostali.

 

Spominješ bateriju.. Galaxy S2 npr. nema nekih problema sa baterijom...govorimo o uređaju koji ima abnormalan ekran, koji pojede ono malo čudo na iP-u... i sa takvim abnormalnim ekranom će izdražit barem 8 sati neprekidnog videa.

Što je točno tu problem? Čak i da postoji nekakav problem, treba li uopće spominjati da vlasnik može imati 5 baterija u ruksaku, ako poželi?

 

Zapravo, ako ćemo pojednostaviti stvari, jedina prava stvar koju Apple može dobiti na svoju stranu jest stabilnost.

Tu prednost, ma koliko ukrašavali stvari, ne uspijevaju  iskoristiti da bi napravili bitnu prevagu.

iOS je toliko baziran na jednostavnosti da je postao zatupljujuć (barem meni), a napredak u novoj verziji je pomalo smiješan i mene je osobno razočarao.

 

Odličan omjer potrošnje i snage automobila ne otkriva nam pobjednika u automobilskom svijetu i ne otkriva nekakvu uravnoteženost ako automobil nema klimu, a ja ju baš trebam i/ili želim.

 

Potrebe su ono što je na prvom mjestu, a ja trenutno iPhone mogu jedino koristiti kao igračku. Iz moje perspektive, to je meni nebitan uređaj, jer trebam neke stvari koje Apple jednostavno ne ugrađuje i ne želi omogućiti, ali to ne znači da mogu izvući zaključak kako je iPhone beskoristan {#}

 

No da ne pišem dalje, iskreno mi se i ne da....omjer HW i SW snage, kako kažeš, ne može biti glavna stvar, čak i da jest na strani iPhonea ili nekog drugog aparata.

 

Može, ako pričamo isključivo o korisnicima kojima je svejedno sve dok imaju svoje igrice i aplikacije.

12 godina
protjeran
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
eevek kaže...
proćerani kaže...

Razmisli ovako i sve će ti bit jasno. Android OS je rađen za masu mobitela, svaki mobitel je drugačiji i naravno da taj android je slabije optimiziran na jednom nego na drugom. IOS je rađen samo za jedan mobitel, svaki segment tog mobitela je posebno optimiziran za taj os,tako da IOs na iphonu 3gs radi brze nego android na dvojezgrenom samsungu, htcu ili nekom drugom.

Dobro ja znam oba OS-a, to nema nikakve veze sa gornjom tvrdnjom :)

Naravno da ima, nešto na čemu radiš dugi niz godina za jedan uređaj i nešto šta radiš za jedan uređaj a koristi se za tisuće uređaja, a na svakom je drugi hardware i loše je prilagođen.Kako nebi imalo veze.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 13:14 (proćerani).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Ezio kaže...
Svi smo mi citali senzacionalne vijesti o problematicnoj anteni. Ali zanimljivo je da nama koji imamo ajfon antena ne radi probleme, a ovima koji nemaju ajfon, ajfon antena prekida signal kud god da idu. Cuda nevidjena. Konkurencija plasira vijest o problematicnoj anteni, a masa trolova popusi pricu i jos ju ponavlja godinama. A nas ajfonovce zovu ovcama.... Smijesno.

  Pa i ti bi imao probleme da ga nemas.Ne mozes imati signal bez iPhone-a  {#}

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
eevek kaže...

Pretjeruješ...dakle, nikad nisi čuo da ljudi imaju mrlje na ekranu?

Nisi nikada čuo da se mobitel zbrejka i reboota na određenim baznim stanicama u RH, zbog greške koja se jednostavno riješi vađenjem i vraćanjem baterije npr.?

 

Ako nešto nije razvikano, ne znači da ne postoji.

Nemoj, molim te, spominjati bilo koji aparat u poznatom nam svijetu kao nešto bez greške...ima iPhone problema kao i svi ostali.

 

 

Eto još jedan primjer. Ujak je imao iPhone koji je prilikom odlaska na internet zastekao i to tako zastekao da se vise nije mogao niti iskljuciti, a promet ide. Zove T-mobile sluzbu, oni ne mogu uciniti nista, jer kazu da je to do iPhonea. Uglavnom, morao je pricekat da se baterija istrosi, cekao je jedan dan. Racun za internet na kraju mjeseca 5,600kn .. gotta love it.

In the end there will be only ( c )haoss ...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Leglo kaže...

 

Eto još jedan primjer. Ujak je imao iPhone koji je prilikom odlaska na internet zastekao i to tako zastekao da se vise nije mogao niti iskljuciti, a promet ide. Zove T-mobile sluzbu, oni ne mogu uciniti nista, jer kazu da je to do iPhonea. Uglavnom, morao je pricekat da se baterija istrosi, cekao je jedan dan. Racun za internet na kraju mjeseca 5,600kn .. gotta love it.

{#} HALL OF SHAME!

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 14:27 (Monopol).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
no tengo dinero kaže...
Ezio kaže...
Svi smo mi citali senzacionalne vijesti o problematicnoj anteni. Ali zanimljivo je da nama koji imamo ajfon antena ne radi probleme, a ovima koji nemaju ajfon, ajfon antena prekida signal kud god da idu. Cuda nevidjena. Konkurencija plasira vijest o problematicnoj anteni, a masa trolova popusi pricu i jos ju ponavlja godinama. A nas ajfonovce zovu ovcama.... Smijesno.

  Pa i ti bi imao probleme da ga nemas.Ne mozes imati signal bez iPhone-a {#}

zasto su onda dijelili bumpere, to mi je malo u magli

vruće je...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Monopol kaže...
Leglo kaže...

 

Eto još jedan primjer. Ujak je imao iPhone koji je prilikom odlaska na internet zastekao i to tako zastekao da se vise nije mogao niti iskljuciti, a promet ide. Zove T-mobile sluzbu, oni ne mogu uciniti nista, jer kazu da je to do iPhonea. Uglavnom, morao je pricekat da se baterija istrosi, cekao je jedan dan. Racun za internet na kraju mjeseca 5,600kn .. gotta love it.

{#} HALL OF SHAME!

Ma to ti je tako, znaš Vujc(ujak na zagorski) mi ima iPhone i znaš ne radi kak spada, šteka ono, šteka ovo,bla bla bla bla..... Prijatelj mi ima iPhone i gubi ono, gubi ovo, ma skoro je zgubil sam sebe, bla bla bla....... Teček mi ima iPhone i ruši se ono, ruši se ovo, bla bla bla. No jedna je konstanta: Nikad nisu oni vlasnici{#}

 

 

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 14:41 (microman).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
microman kaže...
Monopol kaže...
Leglo kaže...

 

Eto još jedan primjer. Ujak je imao iPhone koji je prilikom odlaska na internet zastekao i to tako zastekao da se vise nije mogao niti iskljuciti, a promet ide. Zove T-mobile sluzbu, oni ne mogu uciniti nista, jer kazu da je to do iPhonea. Uglavnom, morao je pricekat da se baterija istrosi, cekao je jedan dan. Racun za internet na kraju mjeseca 5,600kn .. gotta love it.

{#} HALL OF SHAME!

Ma to ti je tako, znaš Vujc(ujak na zagorski) mi ima iPhone i znaš ne radi kak spada, šteka ono, šteka ovo,bla bla bla bla..... Prijatelj mi ima iPhone i gubi ono, gubi ovo, ma skoro je zgubil sam sebe, bla bla bla....... Teček mi ima iPhone i ruši se ono, ruši se ovo, bla bla bla. No jedna je konstanta: Nikad nisu oni vlasnici{#}

 

 

zato sto vlasnici iphone-a rijetko znaju otic na forum i napisat dvi pametne

vruće je...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
apoteka kaže...

 

 

zato sto vlasnici iphone-a rijetko znaju otic na forum i napisat dvi pametne

 čuj nebih ti znao rec, a opet sa druge strane ti nisi vlasnik iPhone-a i opet nije da si nešt pametnoga napisao{#}

I'll be back
14 godina
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Leglo kaže...

 

Eto još jedan primjer. Ujak je imao iPhone koji je prilikom odlaska na internet zastekao i to tako zastekao da se vise nije mogao niti iskljuciti, a promet ide. Zove T-mobile sluzbu, oni ne mogu uciniti nista, jer kazu da je to do iPhonea. Uglavnom, morao je pricekat da se baterija istrosi, cekao je jedan dan. Racun za internet na kraju mjeseca 5,600kn .. gotta love it.

hahah..sta gledao je i cekao kako su se racun nabija? a ne lijepo izvadit SIM karticu?

TiONiO
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Tionio kaže...
Leglo kaže...

 

Eto još jedan primjer. Ujak je imao iPhone koji je prilikom odlaska na internet zastekao i to tako zastekao da se vise nije mogao niti iskljuciti, a promet ide. Zove T-mobile sluzbu, oni ne mogu uciniti nista, jer kazu da je to do iPhonea. Uglavnom, morao je pricekat da se baterija istrosi, cekao je jedan dan. Racun za internet na kraju mjeseca 5,600kn .. gotta love it.

 

Predlažem ovaj post za post stoljeća, poruku dana i sve ostalo!

15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple predstavlja novi iPhone
Tionio kaže...
Leglo kaže...

 

Eto još jedan primjer. Ujak je imao iPhone koji je prilikom odlaska na internet zastekao i to tako zastekao da se vise nije mogao niti iskljuciti, a promet ide. Zove T-mobile sluzbu, oni ne mogu uciniti nista, jer kazu da je to do iPhonea. Uglavnom, morao je pricekat da se baterija istrosi, cekao je jedan dan. Racun za internet na kraju mjeseca 5,600kn .. gotta love it.

hahah..sta gledao je i cekao kako su se racun nabija? a ne lijepo izvadit SIM karticu?

Trebao je "izvaditi bateriju" {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice