Apple priprema čak tri nova iPhonea

poruka: 14
|
čitano: 2.760
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple priprema čak tri nova iPhonea".
10 godina
offline
Apple priprema čak tri nova iPhonea

Očito su vidili da konkurencija ne spava i da je kako se kod nas kaže "odnija vrag šalu" pa kreću u ofenzivu.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
3 4 hvala 0
16 godina
offline
Apple priprema čak tri nova iPhonea

E jbg, sad im samo još fali ona idealna dijagonala, od 3,5".

Gledam te!
 
9 1 hvala 0
15 godina
offline
Apple priprema čak tri nova iPhonea

Ako i taj 6c bude za "narodne mase" kao i 5c bolje da ga ni ne krecu proizvoditi...

Moj PC  
6 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple priprema čak tri nova iPhonea

I jos da ga stave u onu "idealnu plastiku"....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple priprema čak tri nova iPhonea
Svima je odjednom plastika teški NO NO ...
16 godina
offline
Re: Apple priprema čak tri nova iPhonea
Te plasticnjake nitko nije kupoval i imaju ih milijune na lageru. Sad su kod mene bili na akcijama u Mediamarktu i Hoferu za manje od 300 eura. Hofer je isto ko Lidl (lanac ducana ali druga grupa), onda znas kolko je sati kad se jabuka prodaje u Lidlu (Hoferu).
15 godina
offline
Re: Apple priprema čak tri nova iPhonea
Pravi hrvat si nece dopustit 6c :D uzasmo al tako je
...potpis nije potreban...
15 godina
offline
Re: Apple priprema čak tri nova iPhonea
NEW_MAN kaže...
Te plasticnjake nitko nije kupoval i imaju ih milijune na lageru. Sad su kod mene bili na akcijama u Mediamarktu i Hoferu za manje od 300 eura. Hofer je isto ko Lidl (lanac ducana ali druga grupa), onda znas kolko je sati kad se jabuka prodaje u Lidlu (Hoferu).

 Pa normalna stvar da ih niko nece kupovati po tim cijenama, ja sam za 50 eura vise uzeo lumiu 1520, koja tri puta pojede taj iphone za dorucak...A ako je cijena u hoferu 300 eura a hofer je jedan od jeftinijih...onda je sve jasno sto stoje na lageru...

10 godina
offline
Re: Apple priprema čak tri nova iPhonea
malina22 kaže...
NEW_MAN kaže...
Te plasticnjake nitko nije kupoval i imaju ih milijune na lageru. Sad su kod mene bili na akcijama u Mediamarktu i Hoferu za manje od 300 eura. Hofer je isto ko Lidl (lanac ducana ali druga grupa), onda znas kolko je sati kad se jabuka prodaje u Lidlu (Hoferu).

 Pa normalna stvar da ih niko nece kupovati po tim cijenama, ja sam za 50 eura vise uzeo lumiu 1520, koja tri puta pojede taj iphone za dorucak...A ako je cijena u hoferu 300 eura a hofer je jedan od jeftinijih...onda je sve jasno sto stoje na lageru...

 Objasni po cemu 1520 tri puta pojede 5C...samo da napomenem, imao sam 925, 830 i 930...trenutno sam na iphoneu 5S.

Enjoy The Silence
15 godina
offline
Re: Apple priprema čak tri nova iPhonea
MatijaZG kaže...
malina22 kaže...
NEW_MAN kaže...
Te plasticnjake nitko nije kupoval i imaju ih milijune na lageru. Sad su kod mene bili na akcijama u Mediamarktu i Hoferu za manje od 300 eura. Hofer je isto ko Lidl (lanac ducana ali druga grupa), onda znas kolko je sati kad se jabuka prodaje u Lidlu (Hoferu).

 Pa normalna stvar da ih niko nece kupovati po tim cijenama, ja sam za 50 eura vise uzeo lumiu 1520, koja tri puta pojede taj iphone za dorucak...A ako je cijena u hoferu 300 eura a hofer je jedan od jeftinijih...onda je sve jasno sto stoje na lageru...

 Objasni po cemu 1520 tri puta pojede 5C...samo da napomenem, imao sam 925, 830 i 930...trenutno sam na iphoneu 5S.

Veci i bolji ekran, više rama, više memorije za skladištenje plus memorijska kartica, bolji soc u njemu, bolja kamera, skoro pa 2.5 puta jaca baterija...s tim što će vjerovatno apple u nekom od narednih nadogradnji ubiti taj telefon kao što je uradio i sa iphone 4...a za 1520 se vec sad zna da ce dobiti naredne nadogradnje.

15 godina
offline
Re: Apple priprema čak tri nova iPhonea
NEW_MAN kaže...
Te plasticnjake nitko nije kupoval i imaju ih milijune na lageru. Sad su kod mene bili na akcijama u Mediamarktu i Hoferu za manje od 300 eura. Hofer je isto ko Lidl (lanac ducana ali druga grupa), onda znas kolko je sati kad se jabuka prodaje u Lidlu (Hoferu).

 nemoj tak. znalo je i u hoferu i u lidlu bit dobrih (i kvalitetnih) stvari. normalno, ne prva liga ali neloše. i ok cijena. a za premium osjećaj u ruci suvremen agroseksualac uvijek može nekoga ufatiti za gujcu ak se usudi (kolegicu ili kolegu, ovisno o preferencijama). meni je čist ok ak je kefica za zube od plastike. ne mora biti od litij-volfram-vanadij-platina-urana (da svjetluca u kmici). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Re: Apple priprema čak tri nova iPhonea
malina22 kaže...

Veci i bolji ekran, više rama, više memorije za skladištenje plus memorijska kartica, bolji soc u njemu, bolja kamera, skoro pa 2.5 puta jaca baterija...s tim što će vjerovatno apple u nekom od narednih nadogradnji ubiti taj telefon kao što je uradio i sa iphone 4...a za 1520 se vec sad zna da ce dobiti naredne nadogradnje.

 Svako vuce vodu na svoj mlin...kao prvo, 5C i 1520 nisu ista kategorija uredjaja, tako da je nemoguce ih usporediti. Ici cu usporedjivati dva flagship modela poput 930 i 5S. Oba uredjaja sam posjedovao, a drugoga jos uvijek koristim. Sto znaci bolji ekran? Vise ppi? Iskreno, razliku u tome ne vidim, ali zato na 930 sam imao violet screen. Vecu kolicinu RAM memorije, da nisi procitao, ne bi ni primjetio. Isto tako i soc (u mojem slucaju 5S je 64bitni tako da je i tu u prednosti). Meni su 16GB dovoljni. Imam tri stranice aplikacija, pola karti europe na Here, nesto malo muzike, i fotke prebacujem redovito na laptop (to sam radio i kad sam imao 930 sa 32gb). Kamera na 5S je losija od 930 kad je mracnije, ali pod dobrim svjetlom, rekao bih da je ostrija. Brzina autofokusa je daleko na strani 5S. iPhone 4 je izasao prije 4 i pol godine. Mislim da je za danasnji ritam, sasvim dovoljno bio podrzan. Bar je dobio odmah update i nije cekao kad ce neki operater nakon pola godine pustiti update. Jedino se moram zaliti za bateriju, ali to je prihvatljiva cinjenica ako je nekome kao meni super imati ekran od 4incha, umjesto cigle od 5-5,5. 1520 sa 6 incha ne racunam kao mobitel. J*bes takav mobilni uredjaj kad moram imati dodatnu torbicu za njega. Kao sto sam ti vec spomenuo, imao sam 925, 830 i 930. Dakle bio sam zagrizen za WP, ali nakon sto sam 5S nabavio i duze koristio, mogu slobodno reci da su WP poluproizvodi.

Enjoy The Silence
15 godina
offline
Re: Apple priprema čak tri nova iPhonea
MatijaZG kaže...
malina22 kaže...

Veci i bolji ekran, više rama, više memorije za skladištenje plus memorijska kartica, bolji soc u njemu, bolja kamera, skoro pa 2.5 puta jaca baterija...s tim što će vjerovatno apple u nekom od narednih nadogradnji ubiti taj telefon kao što je uradio i sa iphone 4...a za 1520 se vec sad zna da ce dobiti naredne nadogradnje.

 Svako vuce vodu na svoj mlin...kao prvo, 5C i 1520 nisu ista kategorija uredjaja, tako da je nemoguce ih usporediti. Ici cu usporedjivati dva flagship modela poput 930 i 5S. Oba uredjaja sam posjedovao, a drugoga jos uvijek koristim. Sto znaci bolji ekran? Vise ppi? Iskreno, razliku u tome ne vidim, ali zato na 930 sam imao violet screen. Vecu kolicinu RAM memorije, da nisi procitao, ne bi ni primjetio. Isto tako i soc (u mojem slucaju 5S je 64bitni tako da je i tu u prednosti). Meni su 16GB dovoljni. Imam tri stranice aplikacija, pola karti europe na Here, nesto malo muzike, i fotke prebacujem redovito na laptop (to sam radio i kad sam imao 930 sa 32gb). Kamera na 5S je losija od 930 kad je mracnije, ali pod dobrim svjetlom, rekao bih da je ostrija. Brzina autofokusa je daleko na strani 5S. iPhone 4 je izasao prije 4 i pol godine. Mislim da je za danasnji ritam, sasvim dovoljno bio podrzan. Bar je dobio odmah update i nije cekao kad ce neki operater nakon pola godine pustiti update. Jedino se moram zaliti za bateriju, ali to je prihvatljiva cinjenica ako je nekome kao meni super imati ekran od 4incha, umjesto cigle od 5-5,5. 1520 sa 6 incha ne racunam kao mobitel. J*bes takav mobilni uredjaj kad moram imati dodatnu torbicu za njega. Kao sto sam ti vec spomenuo, imao sam 925, 830 i 930. Dakle bio sam zagrizen za WP, ali nakon sto sam 5S nabavio i duze koristio, mogu slobodno reci da su WP poluproizvodi.

 Ne vučem ja vodu na svoj mlin ali kao sto i sam kazes ta dva telefona se ne mogu porediti pa je sa tim i apple 5c apsurd za 300 eura jos veći dok za skoro iste pare dobijes flagship druge firme...Nisi ti shvatio poentu onoga sta sam htio reci na pocetku...ako ces gledati sta je danas dovoljno onda imas telefona za 150 eura koji spadaju u hardversku nisu iphone 5c a ne kostaju ko svetog petra kajgana...

 

Sva sreca pa Iphone nisu nikad imali problema, a kad se sjetim samo antennagate afere, pa bendgate afere...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2015 19:50 (malina22).
12 godina
offline
Apple priprema čak tri nova iPhonea

iphone 1 = iphone 6

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice