Apple registrirao nekoliko domena vezanih uz autom

poruka: 6
|
čitano: 1.461
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple registrirao nekoliko domena vezanih uz autom".
16 godina
odjavljen
offline
Apple registrirao nekoliko domena vezanih uz autom

Jedva čekam da naprave auto. Ako im mobiteli koštaju toliko koliko koštaju, baš me zanima pošto će auto biti...

Freak Show Inc.
 
8 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple registrirao nekoliko domena vezanih uz a
Zamisli tek cijenu servisa gefufne ili cincilatora...
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Apple registrirao nekoliko domena vezanih uz autom

U ponudi će vjerojatno biti auto sa jednom brzinom, pet brzina i 6 brzina. Slično kao što sada imaju politiku sa količinom storage-a...

Freak Show Inc.
 
9 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Apple registrirao nekoliko domena vezanih uz a
Friday kaže...

Jedva čekam da naprave auto. Ako im mobiteli koštaju toliko koliko koštaju, baš me zanima pošto će auto biti...

 LoL, si lud? Kupiš iPhone, a auto ti ide kao gadget! hahhahaha

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
14 godina
offline
Apple registrirao nekoliko domena vezanih uz autom

ja, samo ako Apple napravi recoluciju u auto industriji kao u smartphonu to će biti prehebeno,  jer i ovo šta planiraju i rade Tesla i Google je strava,,, a ne vidim zašto se nebi moglo izrealizirati da sjedeš u auto i sam te odveze,, svi zajedno love imaju i tako da neznaju šta bi za njom

 

tko je  2005. mislio da će jedna nokia otić u K.... :)  isto tko može vjerovati da bi današnji auto igrači mogli pokleknuti?

ja ne, a nisam ni vjerovao da Nokia može ovako završit :)

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple registrirao nekoliko domena vezanih uz autom

Počinje jako zanimljivo doba jer na tržište automobila dolaze tvrtke koje prije nisu imale sa automobilskom industrijom, a tu su još i nova lica koja se polako ustaljuju i grade imidž. Rekao bih čak da je ovo i zlatno doba električnih automobila jer države i dalje daju subvencije (koje će za nekoliko godina početi ukidati), tu je još i cijena struje koja će sigurno rasti kako električni auti uzimaju maha na tržištu itd. Sad, ako Apple na prodaju automobila bude primjenjivao isti koncept kao za prodaju i-uređaja, ne znam kako će im to uspjeti.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice