Apple TV u tri veličine

poruka: 67
|
čitano: 9.271
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple TV u tri veličine".
16 godina
offline
Apple TV u tri veličine

Da nisu tako dobri u rješavanju ovih UI problema, bojao bi se da će TV otić skuhat kavu kad ga to zamoli mazni glas ženske iz filma...

 

Ovako mogu samo reći da mi apsolutno nije interesantno nadglasavati se s TV-om, a pogotovo s djecom ili ženom. Jbt, više ne možeš niti uzet daljinski i bit gazda u kući.

Gledam te!
 
9 1 hvala 0
13 godina
offline
Apple TV u tri veličine

Pretpostavljam da će bilo koji iPhone ili iPad biti idealan daljinski ukoliko ti se ne pretražuje program glasom ... 

 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple TV u tri veličine
grzzi kaže...

Pretpostavljam da će bilo koji iPhone ili iPad biti idealan daljinski ukoliko ti se ne pretražuje program glasom ... 

Jer u kući može biti samo jedan iphone...

 

Ma uopće ne sumnjam da će oni riješiti te spike. Samo želim reći da mi se upravljanje glasom ne čini prikladnim za sve (zapravo za praktično bilo što, što brže i jednostavnije napraviš na neki drugi način).

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2011 15:19 (Veliki Brat).
13 godina
offline
Apple TV u tri veličine

Meni je to sve još uvijek dosta malo vjerojatno ... kad bi stvarno bilo neko vau sučelje izvedivo, tipa da mi sortira programe i što se nudi na njima, po temama, žanrovima, podsjeća me ... msli da bi mi bilo zanimljivo ovo ono ...  umjesto onog šugavog t max sučelja ... moglo bi biti dobro .. .bar u usa.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple TV u tri veličine

da mi je samo znati iCijenu.. Sigurno će biti oko 1800$ ako ne i više..

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple TV u tri veličine

Oce ovo imat wall mount? :P

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple TV u tri veličine

Jedva cekam vidjet Jailbreak TV-a ;D

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple TV u tri veličine
nemam nis protiv appla al ovo njihov tv osjecam ko vrijedanje. ovo je ubiti apple tv sa monitorom na kojem je nacrtana jabuka. svugdje svoj nos guraju. nek Ikuhacu izmisle pa da mi kuha doma.
AMD u <3 Intel u 8===3
12 godina
offline
Apple TV u tri veličine

Nice

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Apple TV u tri veličine

hahaha, govorite sto hocvete ali daleko je Apple od Informaticke tvrtke... mobiteli, mp3 playeri i sada televizori.... apple je novi sony... al nis ne proizvodi, samo prodaju sklopljeno.... strasno :)

Moj PC  
13 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple TV u tri veličine
e bas to trance sve nabave i prodaju i jos se tuze s onima od kojih nabavljaju
AMD u <3 Intel u 8===3
13 godina
neaktivan
offline
Apple TV u tri veličine

Sad ce se slikavanje na fejsu iy kupaonice premjestiti u dnevnu sobu, da svatko vidi novi apple tv {#}

Truto
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple TV u tri veličine

Jos mi nije jasno zasto bi Apple proizvodio tv{#}

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple TV u tri veličine

Hahah ovo je presmišno još malo pa će biti kao hitachi koji proizvodi bagere i elektroniku ali če biti jabuka = kutne kanalice za kabele hahahaha

So say We All
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2011 16:10 (skyreeper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple TV u tri veličine

Mislim da znam. Žele napraviti novu konzolu za igranje koja će biti ugrađena u TV. Gledanje programa bi mogla biti samo dodatna prednost.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple TV u tri veličine
no tengo dinero kaže...

Jos mi nije jasno zasto bi Apple proizvodio tv{#}

Nije ni meni bilo jasno kada su počeli raditi mp3 player, mobitel, tablete....i svaki puta sam se prevario u procjeni što će iz toga nastati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2011 16:17 (Viggo).
16 godina
offline
Re: Apple TV u tri veličine
Imaju ekosustav koji budu kompletirali sa posljednjom stavkom a to je tv.
Iskreno nemojte se cuditi kad krenu radit frizidere i ostale kucne aparate.
To nije smijesno ni zahebancija nego cisto moguce.
Imas iphone prek kojeg mozes pogledat iz kreveta kaj ima u frizideru ili upalit aparat za kavu da ti skuha jednu dok bacas ranojutarnju drkicu pod tusem.
Sve to skupa povezano na tv ko centar kucne zabave na kojem bude moguce igrat tisuce igara dostupnih na appstoreu.
Statistike govore da se na telefonima ekipa masovno igra a prometi koje ostvaruju mogu pokrit sve troskove oko izrade uredaja a on bude sigurno imal cijenu koju budu neki milijuni ljudi spremni platiti.
Osim toga kolko vas ima doma maxtv ili nekitv kaj ide prek neta a vuce se ko krepana krava? Na Apple tv-u bude sve islo savrseno glatko.
Ljudi brze bolje po dionice i pamet u glavu.
13 godina
offline
Apple TV u tri veličine

Ja se iznerviram svaki put kad kresnem max tv, a ovi ostali su još gori ... UI užas, sve se vuče, sve je nelogično, nikakvih opcija inteligentnih sortiranja ovo ono .. to se može sve napraviti da bude užitak koristiti ... na kraju ekipa samo vrti programe i ništa ne gleda, a za to je osim lošeg programa kriv i loš UX.

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple TV u tri veličine
NEW_MAN kaže...
Imaju ekosustav koji budu kompletirali sa posljednjom stavkom a to je tv.
Iskreno nemojte se cuditi kad krenu radit frizidere i ostale kucne aparate.
To nije smijesno ni zahebancija nego cisto moguce.
Imas iphone prek kojeg mozes pogledat iz kreveta kaj ima u frizideru ili upalit aparat za kavu da ti skuha jednu dok bacas ranojutarnju drkicu pod tusem.
Sve to skupa povezano na tv ko centar kucne zabave na kojem bude moguce igrat tisuce igara dostupnih na appstoreu.
Statistike govore da se na telefonima ekipa masovno igra a prometi koje ostvaruju mogu pokrit sve troskove oko izrade uredaja a on bude sigurno imal cijenu koju budu neki milijuni ljudi spremni platiti.
Osim toga kolko vas ima doma maxtv ili nekitv kaj ide prek neta a vuce se ko krepana krava? Na Apple tv-u bude sve islo savrseno glatko.
Ljudi brze bolje po dionice i pamet u glavu.

sve je to u redu to što kažeš, ja sam potpuno za takav lifestyle, but will it blend?

 

btw, ako apple nakon ovog bude tuzio samsung, lg ili bilo koga zato sto imaju crni i ravni tv, ima da izbacim iz kuce sve sa znakom jabuke cak i jabuke -.-

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2011 17:15 (Check).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple TV u tri veličine
Check kaže...
NEW_MAN kaže...
Imaju ekosustav koji budu kompletirali sa posljednjom stavkom a to je tv.
Iskreno nemojte se cuditi kad krenu radit frizidere i ostale kucne aparate.
To nije smijesno ni zahebancija nego cisto moguce.
Imas iphone prek kojeg mozes pogledat iz kreveta kaj ima u frizideru ili upalit aparat za kavu da ti skuha jednu dok bacas ranojutarnju drkicu pod tusem.
Sve to skupa povezano na tv ko centar kucne zabave na kojem bude moguce igrat tisuce igara dostupnih na appstoreu.
Statistike govore da se na telefonima ekipa masovno igra a prometi koje ostvaruju mogu pokrit sve troskove oko izrade uredaja a on bude sigurno imal cijenu koju budu neki milijuni ljudi spremni platiti.
Osim toga kolko vas ima doma maxtv ili nekitv kaj ide prek neta a vuce se ko krepana krava? Na Apple tv-u bude sve islo savrseno glatko.
Ljudi brze bolje po dionice i pamet u glavu.

sve je to u redu to što kažeš, ja sam potpuno za takav lifestyle, but will it blend?

 

btw, ako apple nakon ovog bude tuzio samsung, lg ili bilo koga zato sto imaju crni i ravni tv, ima da izbacim iz kuce sve sa znakom jabuke cak i jabuke -.-

Ja se bojim da će se t o dogoditi što znači da bi proizvođači televizija par sekundi nakon objave jabučne televizije odmah tužiti jabuku..............................

So say We All
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple TV u tri veličine

16 godina
offline
Re: Apple TV u tri veličine
TranceMight kaže...

hahaha, govorite sto hocvete ali daleko je Apple od Informaticke tvrtke... mobiteli, mp3 playeri i sada televizori.... apple je novi sony... al nis ne proizvodi, samo prodaju sklopljeno.... strasno :)

Jedva cekam njihove vesmasine. To ce biti bomba. I usisavaci-roboti bi im bili dobri. Ma o cem mi? Ljudi, cijela kuca Apple iHouse. Odes na posel, upravljas kucom prek iTunesa, grijanje, vlaga, zastori, koji program oces da te doceka, zgrije ti hranu od juce, skuha ti kapuchino...cccctiboga, ni zena ti ne treba. iHouse - only 1billion bucks.

 

Okay, salim se malo ali kako su krenuli nebih se cudio i da krenu s takvim stvarima. Onak iskreno, mislim da bi im vesmasine bile bomba.

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
15 godina
online
Apple TV u tri veličine

kad nema jobsa nebi se cudio takvim proizvodima. sad cete vidjet u narednih par godina svakakvih proizvoda od njih koje jobs nebi dopustio jer on izdaje samo proizvode koji ce donjet ogromnu zaradu a tv to sigurno nece. ovo je prvi promasaj od kad njega nema sad samo cekamo jos.

Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple TV u tri veličine
GeneralPag1997 kaže...
nemam nis protiv appla al ovo njihov tv osjecam ko vrijedanje. ovo je ubiti apple tv sa monitorom na kojem je nacrtana jabuka. svugdje svoj nos guraju. nek Ikuhacu izmisle pa da mi kuha doma.

a google?
nema mjesta gdje nema googlea

 

goricanec
14 godina
offline
Re: Apple TV u tri veličine
GeneralPag1997 kaže...
nemam nis protiv appla al ovo njihov tv osjecam ko vrijedanje. ovo je ubiti apple tv sa monitorom na kojem je nacrtana jabuka. svugdje svoj nos guraju. nek Ikuhacu izmisle pa da mi kuha doma.

 

Uvrijeđen rotfl. Cek da te ja malo izvrijedjam. Jesi cuo za laptope? To su ti u biti desktop racunala sa kucistem, tastaturom, misem i monitorom u jednom komadu! Kombi? U biti auto sa prikolicom, ali u jednom komadu! Wc u stanu? Isto ko poljski, samo sto ne moras izlaziti iz kuce na zimu. Uvreda do uvrede...
13 godina
offline
Re: Apple TV u tri veličine
ja govorim za sebe. sta cu morat imat iphone kako bi imo daljenski ako ne onda cu sa siri razgovarat da prebaci kanal. nez kako vi al ja kad gledam tv mrzim da netko prica. nemos ni ko covik sist u fotelju, izbacit trbusinu, u lijevoj ruci imat cips, a u desnoj daljenski i gledat tv. nek naprave iWCšolju al nek tv ostane kakav je.
AMD u <3 Intel u 8===3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple TV u tri veličine
mar123 kaže...

kad nema jobsa nebi se cudio takvim proizvodima. sad cete vidjet u narednih par godina svakakvih proizvoda od njih koje jobs nebi dopustio jer on izdaje samo proizvode koji ce donjet ogromnu zaradu a tv to sigurno nece. ovo je prvi promasaj od kad njega nema sad samo cekamo jos.

Jobs je znao za apple tv posto je plan za sljedecih deset godina on sam razvijao tu jos osim tv-a ulaze konzola za igranje,ipad 3D,iScroll ....

12 godina
neaktivan
offline
Apple TV u tri veličine

Kako Samsung proizvodi teške strojeve ima osiguravajuću kuću i zabavni prak, tako će i IT Apple prodavat! TV. Još kad bi ih proizvodili onda bi im nešto priznao. Ovako su još uvijek mali u mojim očima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple TV u tri veličine
Logican sljed dogadjaja u ekosustavu, kao uvijek ocekujem izvedbu u najkvalitetnijem obliku.
Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Apple TV u tri veličine
excellent kaže...
mar123 kaže...

kad nema jobsa nebi se cudio takvim proizvodima. sad cete vidjet u narednih par godina svakakvih proizvoda od njih koje jobs nebi dopustio jer on izdaje samo proizvode koji ce donjet ogromnu zaradu a tv to sigurno nece. ovo je prvi promasaj od kad njega nema sad samo cekamo jos.

Jobs je znao za apple tv posto je plan za sljedecih deset godina on sam razvijao tu jos osim tv-a ulaze konzola za igranje,ipad 3D,iScroll ....

 imas neki izvor koji dokazuje to sto govoris? mislim zanima me sto je jos smislio.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice