Apple Watch – za početak 5 milijuna

poruka: 11
|
čitano: 2.756
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Watch – za početak 5 milijuna".
13 godina
offline
Apple Watch – za početak 5 milijuna

Tko to kupuje ove uređaje? Ne vidim neki smisao osim pokazivanja. S baterijama kakve su sada u igri te mogućnostima, to su igračke.

Stručnjak za odmaganje...
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple Watch – za početak 5 milijuna
mario.L_hr kaže...

Tko to kupuje ove uređaje? Ne vidim neki smisao osim pokazivanja. S baterijama kakve su sada u igri te mogućnostima, to su igračke.

 procjena tvrtke je da u svijetu ima približno toliko deklariranih mazohista-snobova i najmanje još toliko latentnih. dovoljno za tržište. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Apple Watch – za početak 5 milijuna

To do lista:
-pogledati 50 shades of gray u 3d imax-u...

-predbilježba za ajvač
-karte za one direction u beču
-nafrkati brkove.
-otkazati godišnju pretplatu za utakmice medveščaka jer više nisu in.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple Watch – za početak 5 milijuna

Veliki hype koji će brzo splasnuti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple Watch – za početak 5 milijuna

Apple Watch – za početak 5 milijuna

 

Biće dosta

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple Watch – za početak 5 milijuna

Who the fuck buys this shit..

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple Watch – za početak 5 milijuna
mario.L_hr kaže...

Tko to kupuje ove uređaje? Ne vidim neki smisao osim pokazivanja. S baterijama kakve su sada u igri te mogućnostima, to su igračke.

 

Ja bi rado kupio Moto360 za cijenu kakva je da ima bolju bateriju ( a to bi imao da ima efikasniji čipset, a da ima bio bi skuplji - dakle još generacija do dvije da dođe do skroz upotrebljive razine)... Koncept stoji.

14 godina
offline
Re: Apple Watch – za početak 5 milijuna
Apple postavlja trendove, tako, biti će ovo boom. Android wear je sve skupa prodan u 760.000 primjeraka, a ovi već naručuju 5-6 m.
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
offline
Apple Watch – za početak 5 milijuna

Iskreno ni ja ne vidim neki korist od toga sata, pogotovo u prvoj generaciji, ali kasnije če se i baterija i sve popraviti. Kada su prvi smartfoni izlazili i bili su meh, ne zato što su bili slabi, nego višto zato što nije bilo programa koji bi me natjerali da ga kupim, tako če biti i sa ovim satovima. Iako ih se treba puniti svaki dan kao i skoro svaki mobitel danas, ako softver i programi budu dobri i praktični, baterija neče biti največi problem.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple Watch – za početak 5 milijuna
sardax kaže...
Apple postavlja trendove, tako, biti će ovo boom. Android wear je sve skupa prodan u 760.000 primjeraka, a ovi već naručuju 5-6 m.

 

Nop, Apple prati trendove, no odjednom kad oni naprave nešto što je u toj formi prisutno na tržištu godinama onda ih i oni koji žive u Apple balončiću počnu primjećivati i divljati od oduševljenja i isčekivanja veselo mašući lovom, pa onda automatski cijeli taj segment poraste. I to je ok, naprave dizajnerski atraktivan uređaj sa pristupačnim sučeljem i svi sretni... no problem je što ovaj Watch po više-manje svemu izgleda kao promašaj (dizajn, baterija, mogućnosti). Ko zna, možda će nakon Apple Watcha i Casio digitalni satovi nakon 3 desetljeća pokušavanja postati trendi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2015 10:46 (Chronosus).
16 godina
offline
Re: Apple Watch – za početak 5 milijuna
Chronosus kaže...
Ko zna, možda će nakon Apple Watcha i Casio digitalni satovi nakon 3 desetljeća pokušavanja postati trendi.

Nemoj mi po Casiu, kod mene su trendy otkad sam prvi put uživo vidio "futuristički digitronski" casiotron sat 1979 i otada
imam neprekinuti niz generacija Casia 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.2.2015 0:38 (overhaul).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice