Apple Watch: proizvodnja u siječnju?

poruka: 12
|
čitano: 1.583
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Watch: proizvodnja u siječnju?".
15 godina
offline
Apple Watch: proizvodnja u siječnju?

ako imaju imalo pameti, još stignu odustati. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 5 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch: proizvodnja u siječnju?
Ajar kaže...

ako imaju imalo pameti, još stignu odustati. {#}

Pa cuj,dokgod imaju vjerno stado ofčica,zasto bi odustali...prodat ce se..{#}

15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Watch: proizvodnja u siječnju?
duhonja kaže...
Ajar kaže...

ako imaju imalo pameti, još stignu odustati. {#}

Pa cuj,dokgod imaju vjerno stado ofčica,zasto bi odustali...prodat ce se..{#}

 

Da, istina, oni koji daju za note 4 5 soma kuna su stvarno pametni ljudi, nisam vidio pametnije.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
9 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch: proizvodnja u siječnju?
Edge kaže...
duhonja kaže...
Ajar kaže...

ako imaju imalo pameti, još stignu odustati. {#}

Pa cuj,dokgod imaju vjerno stado ofčica,zasto bi odustali...prodat ce se..{#}

 

Da, istina, oni koji daju za note 4 5 soma kuna su stvarno pametni ljudi, nisam vidio pametnije.

Ma to je ista kategorija ljudi,,,nedam povrh 200 Eura i to je to...

15 godina
online
Apple Watch: proizvodnja u siječnju?

Oh, ne....

 

A baš smo zaboravili cijelu strku oko predstavljanja novih Apple proizvoda, i danonoćno pisanje o njima na BUG-u. Ima bit da vam je opet pao promet od reklama na forumu... {#}

 

BTW Baš me zanima iz kojeg riječnika je autor članka izvukao glagol: 'naslikavati se'. Do sada se to moglo samo čuti od nepismenih 'celebrity-a' u raznim 'show-biz' emisijama, nije valjda to netko uspio uvrstiti u riječnik.  {#}

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Apple Watch: proizvodnja u siječnju?

 

Ovaj sat je opaka stvar. Sto posto kupujem čim bude dostupan kod nas. Najkasnije za godinu dana će svi htjet imat nešto slično i to zbog nekoliko razloga. Non stop praćenje tjelesnih indikatora, bilo da ste penzić bilo da vas zanima što se događa tijekom dana na biciklu, u teretani, na planinarenju ili trčanju.

 

 

Drugo, ima masu situacija kad nam treba dodatak telefonu. Ak sam na wc-u ili u kuhinji čekam da zavrije voda ili sam ispod sudopera i mjenjam ventil ili sam ispod auta i nešto šarafim ili sam na gradilištu i nanosim žbuku, lomim kamen, meljem šljunak ili mijenjam pelene bebi a telefon zvoni u susjednoj prostoriji ili na polici i ne mogu se javiti platio bih bilo kolko da mogu samo tapnuti na telefon i poslati poruku javim se za 10 minuta.

 

 

Ak ovo riješi samo dio frustracija koje nam telefoni donose svi će ga htjet imati.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.10.2014 23:39 (Gnjakotaro).
Moj PC  
0 6 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Watch: proizvodnja u siječnju?
Gnjakotaro kaže...

 

Ovaj sat je opaka stvar. Sto posto kupujem čim bude dostupan kod nas. Najkasnije za godinu dana će svi htjet imat nešto slično i to zbog nekoliko razloga. Non stop praćenje tjelesnih indikatora, bilo da ste penzić bilo da vas zanima što se događa tijekom dana na biciklu, u teretani, na planinarenju ili trčanju.

 

 

Drugo, ima masu situacija kad nam treba dodatak telefonu. Ak sam na wc-u ili u kuhinji čekam da zavrije voda ili sam ispod sudopera i mjenjam ventil ili sam ispod auta i nešto šarafim ili sam na gradilištu i nanosim žbuku, lomim kamen, meljem šljunak ili mijenjam pelene bebi a telefon zvoni u susjednoj prostoriji ili na polici i ne mogu se javiti platio bih bilo kolko da mogu samo tapnuti na telefon i poslati poruku javim se za 10 minuta.

 

 

Ak ovo riješi samo dio frustracija koje nam telefoni donose svi će ga htjet imati.

nokia situations, mob automatski šalje takvu poruku ako se ne javljaš, dostupno već ohoho godina. ali apple je napredan, ne brini {#}

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch: proizvodnja u siječnju?

A kad se kupaš, radiš neku fizikaliju ili si u teretani onda dobro dođe jedan čip iza uha da ti javi da se sat oglasil da pogledaš ko je poslal SMS na mobitelu.

Crkva je zlo 21. stoljeća
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch: proizvodnja u siječnju?
Jakovp kaže...

nokia situations, mob automatski šalje takvu poruku ako se ne javljaš, dostupno već ohoho godina. ali apple je napredan, ne brini {#}

 

 

Kad se ne mogu javiti želim znati tko je zvao, hoću li oprati ruke od ulja i uzeti telefor jer je hitno ili ću malim prstom taknuti sat da pošalje poruku i nastaviti ono što radim.

 

14 godina
odjavljen
offline
Apple Watch: proizvodnja u siječnju?

Nosi blutooth slušalicu pa se uvijek možeš javiti malim prstom  nastavit pričati.... Ako već moraš imati dodatan uređaj.

Svi smo mi Mentalist.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple Watch: proizvodnja u siječnju?

Ajme, pa vi ste svi državnici, brokeri, PR-ovci i tajnici kad ste tako popularni da vam treba
neprestani 24 satni kontakt za instantnu komunikaciju :)
Zamisli užasa i strave da te netko mora dvaput zvat samo zato jer eto bio si taj tren na wc-u ili sa prstima u pekmezu.
A taj pak koji zove, nezna poslati poruku, jer moderni mobiteli nemaju tu funkciju:)
...

Ja priznam, ako mi se svidi kao gadget, uzet ću ga jer mi se svidio i da si sam sebi budem bitan i trendi. 
Da se ne lažemo :) 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch: proizvodnja u siječnju?
overhaul kaže...

Ajme, pa vi ste svi državnici, brokeri, PR-ovci i tajnici kad ste tako popularni da vam treba
neprestani 24 satni kontakt za instantnu komunikaciju :)
Zamisli užasa i strave da te netko mora dvaput zvat samo zato jer eto bio si taj tren na wc-u ili sa prstima u pekmezu.

 

 

Ovo mi zvuči nekako poznato. Kao da su mi istu stvar govorili kad sam kupovao prvi mobitel devedesetih, da koji je problem da mi ostave poruku na sekretarici pa ih nazovem sutra. Mislim da je Clinton bio u điru tad. Jesam li ja Clinton da me moraju odmah dobiti a ne kad se vratim doma.
Kod ovog sata se nadam da će me osloboditi potrebe da sam stalno dostupan. Ak se ne javim i vidim da nije važno neću ni vaditi ruke iz pekmeza. Ak je sms od banke sa stanjem računa ili me vip nešto informira ne moram ni ustajati. Samo ak je poruka - nazovi me hitno, eh, onda ću ustat, oprat ruke i uzet telefon.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice