Apple zaštitio softversko upozorenje za napuknuti

poruka: 23
|
čitano: 3.705
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple zaštitio softversko upozorenje za napuknuti ".
16 godina
offline
Apple zaštitio softversko upozorenje za napuknuti

Drugim rijecima Apple bude to implementirao u sljedeci iOS te onemogucio rad telefona u slucaju napuknuca ekrana sa namjerom da natjera nekih 50% korisnika koji imaju iPhone te ga koriste s razbijenim ekranom na kupnju novog ekrana za samo 200 eura.

Ovo gore napisano je zahebancija ali poznavajuci poslovnu praksu Applea vjerojatno nije ni daleko od istine.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2017 10:59 (NEW_MAN).
Moj PC  
49 1 hvala 0
13 godina
offline
Apple zaštitio softversko upozorenje za napuknuti

Ajme debilane. Pa zar čovjek ne vidi sam ako mu s ekranom nešto ne valja, napukne staklo, fali pola slike ..... Ovo će pit mozak ako krenu agresivno s notifikacijama.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple zaštitio softversko upozorenje za napukn
dax-lax kaže...

Ajme debilane. Pa zar čovjek ne vidi sam ako mu s ekranom nešto ne valja, napukne staklo, fali pola slike ..... Ovo će pit mozak ako krenu agresivno s notifikacijama.

 Zar stvarno misliš da je to do notifikacija ili samo početak onoga što se danas dešava s 3rd party Lightning kablovima (koje više ne možeš koristit)?

 

 

To kad kupiš iPhone...to radi...osim iduće godine kad ćeš imat pukotinu na ekranu onda neće radit ne zbog fizikalija nego jer ti softver neće dat...

13 godina
offline
Re: Apple zaštitio softversko upozorenje za napukn
Mitch kaže...
dax-lax kaže...

Ajme debilane. Pa zar čovjek ne vidi sam ako mu s ekranom nešto ne valja, napukne staklo, fali pola slike ..... Ovo će pit mozak ako krenu agresivno s notifikacijama.

 Zar stvarno misliš da je to do notifikacija ili samo početak onoga što se danas dešava s 3rd party Lightning kablovima (koje više ne možeš koristit)?

 

 

To kad kupiš iPhone...to radi...osim iduće godine kad ćeš imat pukotinu na ekranu onda neće radit ne zbog fizikalija nego jer ti softver neće dat...

 Pa ja, eto, ne vjerujem da će softverski disejblat ekran nakon što malo napukne ako si na to mislio. Ako to naprave, pa tužbe će ih satrat kao i za onaj error 53

15 godina
offline
Re: Apple zaštitio softversko upozorenje za napukn
dax-lax kaže...

 Pa ja, eto, ne vjerujem da će softverski disejblat ekran nakon što malo napukne ako si na to mislio. Ako to naprave, pa tužbe će ih satrat kao i za onaj error 53

 Neće, znaš zašto? Jer će napisat da nije sigurno za "osobu koja koristi telefon"....a Ameri se pale na to 

15 godina
online
Apple zaštitio softversko upozorenje za napuknuti

prigodna

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple zaštitio softversko upozorenje za napuknuti

s obzirom na ona spontana samozapaljenja ajfona, dovoljno je postaviti naljepnicu: u slučaju požara razbij staklo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple zaštitio softversko upozorenje za napuknuti

prosječnom iphone useru normalna stvar...da ih se upozarava na takve gluposti...pa hej..kupili su iphone kaj ne govori to dosta o njima ? :-)

 

 
7 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Apple zaštitio softversko upozorenje za napukn
dax-lax kaže

 Pa ja, eto, ne vjerujem da će softverski disejblat ekran nakon što malo napukne ako si na to mislio. Ako to naprave, pa tužbe će ih satrat kao i za onaj error 53

Zašto ne? Kupio si uređaj sa određenim karakteristikama. Između ostalog: ne radi kad ima napuknut ekran. Što se ti imaš bunit. Uređaj radi sasvim u skladu sa obečanim!

16 godina
offline
Apple zaštitio softversko upozorenje za napuknuti

Kad će zaštititi obavijest ako se korisnik usere u gaće?

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2017 14:18 (lllnuclearlll).
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple zaštitio softversko upozorenje za napukn
Ajme debilizma. 😒
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple zaštitio softversko upozorenje za napuknuti

A Motorola ima ShatterProof display več 3 godine...koji jednostavno ne puca! Njima netreba nikakav notif. za razbijeno staklo zato što ga ni nema ;)

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple zaštitio softversko upozorenje za napukn
A ovako će glasiti poruka: Lolo ako već nisi vidio pukao ti je ekran. Kontaktirajte najbliži ovlašteni servis. Cijena prava sitinica: 250€
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple zaštitio softversko upozorenje za napukn
Postovani, buduci da niste promjenili ekran 8ako vas je uredjaj upozorio na to, Apple ne moze boti odgovoran za buduca ostecenja koje takav neospravan ekran moze proizvesti.Samim time vam ne mozemo uvaziti garanciju za neispravnu bateriju.

-Vas Apple
Ured za reklamacije 15.2.2019
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple zaštitio softversko upozorenje za napuknuti

Nije ni cudo da se bore protiv Right to Repair.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Apple zaštitio softversko upozorenje za napuknuti

Ovo je nekaj dobro. Počesto korisnici ne mogu uvijek vidjeti i osjetiti da je nešto napuklo. A, i dobro je kaj će se to moći pratiti da se iz prve ruke dobije prava informacija da se mogu u nekim budućim modelima, preventirati neželjene posljedice koje mogu dovesti do puknuća stakla.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Apple zaštitio softversko upozorenje za napuknuti

Ako neko ne vidi dobro, na fotki su trule jabuke.

Moj PC  
8 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Apple zaštitio softversko upozorenje za napukn
Samo se vi sprdajte, a prodaja ide sasvim ok...
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Apple zaštitio softversko upozorenje za napukn
no_maam kaže...
Samo se vi sprdajte, a prodaja ide sasvim ok...

 I Thompsonova prodaja ide sasvim ok...

8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple zaštitio softversko upozorenje za napukn

Pa ako ne primjeti i sve radi ok onda nije ni bitno zar ne? Ili je ovo vjeruj apple a ne vlastitim ocima ;)

11 godina
offline
Re: Apple zaštitio softversko upozorenje za napukn
Torent kaže...

Pa ako ne primjeti i sve radi ok onda nije ni bitno zar ne? Ili je ovo vjeruj apple a ne vlastitim ocima ;)

Apple je tu da ti o ničemu ne moraš mislit. Misliti nije cool. Cool je biti glup. Pogledaj na Youtube. Ima li više onih koji se glupiraju ili onih koji, o nečemu, misle? I kojima bolje ide?

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2017 2:26 (markoBT).
15 godina
offline
Apple zaštitio softversko upozorenje za napuknuti

Ta firma je toliko bezobrazna postala, pa sta jos treba, da nemogu koristit telefon ako necu prihvatit da iduce godine kupim novi model, al naravno prethodni obavezno da kupim i platim....Pa koje otimanje novca fuj....

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple zaštitio softversko upozorenje za napukn
mejt kaže...

Ta firma je toliko bezobrazna postala, pa sta jos treba, da nemogu koristit telefon ako necu prihvatit da iduce godine kupim novi model, al naravno prethodni obavezno da kupim i platim....Pa koje otimanje novca fuj....

 Srečom konkurencija postoji, imas brdo androida koji su odlični a i neki koji vole oponašati iphone i sučeljem itd kao Xiaomi, Meizu. 

Nemoj biti idući put ovca i kupiti iphone. Pokaži da mozes i bez njih. Ovak oni stalno zadavaju uvjete pod kojim smijes i sto smijes jer ste im vi ljudi to omogučili. 

 

 

Nekad smo kupovali mobitele koji nam se svide, bez obzira na marku kupili onaj koji nas je uvjerio da je savršen :) a sada barem veči dio ljudi kupuje iphone samo zato jer se zove iphone a na specifikacije ne gledaju.I znam osobu koja je kupila iphone vec 4 puta zaredom. 

Neču mu ništa govoriti, njegovo je pravo da kupi ali glupo mi je ako nisu razmotrili i konkurenciju koja to može jeftinije i pod boljim uvjetima. 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice