Appleu hitno treba PR

poruka: 172
|
čitano: 19.769
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleu hitno treba PR".
15 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR

Sjajan tekst :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
82 6 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR

Ma naravno. Neka drugi kuhaju juhu, mi ćemo u istu dodati malo vegete i imamo novu bolju juhu! 

Čemu koristiti vlastiti mozak, kad je lakše kopirati. 

 

Skopiraj-stavi svoj logo-prodaj- žali se na nepravdu koja ti je nanešena.

 

Kad vidim ovakve plitkoumne članke na stranicama, prisjetim se zašto već dugo vremena ne kupujem Bug.

 

Do Not Feed The Trolls!
 
10 74 hvala 2
13 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Stvarno dobar tekst
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Appleu hitno treba PR

Odličan tekst

Moj PC  
43 3 hvala 2
13 godina
offline
Appleu hitno treba PR

Treba petricu dat povisicu zbog ovoga teksta {#}

Ajde poboljsava se nije vise apple fanboy :P

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
55 7 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
 
26 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR

Uzasan tekst, vrlo neprofesionalan, a i zakljucak mi nije jasan - zasto data sudska presuda znaci da Apple "priznaje" da Samsung pravi bolje telefone od njih? Po kojoj to logici ide?

 

Enivej, Bug, I am disappoint.

Everything's just fine.
Moj PC  
2 71 hvala 0
15 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Inari kaže...

Ma naravno. Neka drugi kuhaju juhu, mi ćemo u istu dodati malo vegete i imamo novu bolju juhu! 

Čemu koristiti vlastiti mozak, kad je lakše kopirati. 

 

Skopiraj-stavi svoj logo-prodaj- žali se na nepravdu koja ti je nanešena.

 

Kad vidim ovakve plitkoumne članke na stranicama, prisjetim se zašto već dugo vremena ne kupujem Bug.

 

Kad si ti tako dubokouman reci mi, da li je Apple sve ono za što je tužio samsung, sam izmislio?

16 godina
offline
Appleu hitno treba PR

To se samo Petric iskupljuje za sve one pro-Apple clanke {#}

 

Medjutim zakljucak je pogresan, Apple ne priznaje da je samsung napravio bolji proizvod, nego da je napravio identican proizvod/klon. A ako je Appleov proizvod savrsen, onda je ocito i njegov klon savrsen.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
5 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR

Hoće li Apple moći podnijeti tu demonstraciju moći ili će i ovaj put dramiti kao ucviljena curica koju je netko povukao za kečku?

 

 

Mislim da će bit ovo drugo. {#}

http://make-everything-ok.com/
Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR

Hah, kad se sjetim kako su Microsoft kasnih '90-ih kaznili zbog nekonkurentnog ponašanja, a danas Appleu taj isti sud to dozvoljava.

 

Kako vjetar puše :)

 

Gade mi se.

HONDA: THE POWER OF DREAMS
Moj PC  
40 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR

Ja sam mislio da je Petric jabucar..

 

I koji je to Samsungov uredaj bolji od iPada 3? 

 -- http://goo.gl/RylEA
Moj PC  
3 30 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Appleu hitno treba PR

Da nije bilo Apple-a mozda bi jos uvijek cackali po retardiranom Symbianu i dummy mobitelima.

 

Sumnjam da je itko od proizvodjaca mobitela u ono vrijeme bio sposoban na takav nacin prezentirati novu generaciju mobitela, a zatim i tableta. 

 

I zasto Apple ne bi koristio mogucnosti koje ima? 

http://isvijet.com.hr
 
2 46 hvala 0
13 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Agent Rico kaže...

Ja sam mislio da je Petric jabucar..

 

I koji je to Samsungov uredaj bolji od iPada 3? 

Ipada 2 su napisali

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
15 godina
odjavljen
offline
Appleu hitno treba PR

I koliko je Samsung inovativan pokazuje Touchwiz.

 

Kad radis na njemu imas osjecaj ko da se radi o kineskoj verziji iPhone-a.

http://isvijet.com.hr
 
1 37 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR

Kad će postat pravokutnik s blago zaobljenim kutovima patent Apple-a?

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR

Ovaj njegov laptop je stvarno lijep.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
12 godina
offline
Appleu hitno treba PR

Tekst na razini 15 godisnjaka. Klasicnoj BUG razini u vecini slucajeva.

 

Al neka, i Android fanboyevi moraju negdje raditi ocito.

 

Sto se tice samog PRa, vecini je sasvim jasno sto se tu dogadja, koliko god Samsung cvilio da i oni imaju pravo na zaobljene pravokutnike. Jednostavno, jad i bijeda.

 
4 47 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR

Čitavo suđenje je zapravo čisti marketing.

 

Samo što je Samsung svoj dio platio milijardu dolara, a Apple bez troška ispao rasplakana tužibaba :)

 

Neprocjenjivo.

HONDA: THE POWER OF DREAMS
Moj PC  
23 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR
Slazem se da je bezobrazno kopirati druge (mislim na ovakve UI patente), ali je jos bezobraznije patentirati nesto sto vec postoji, npr pozivanje broja iz smsa. No, to je svima dopusteno od strane patentnog ureda koji bi morao biti regulator koji ce vodit brigu oko toga. Danas doslovce imamo situaciju da sto god napravit neko od velikih va moze tuziti. Ako mali nesto zgodno napravi nije u stanju to patentirat jer nema novaca, a sumnjam da bi i sa patentom imo sanse. I kaj sad, sve moramo patentirat ili provjerit dal je zasticeno? Tko ce to provjerit i rec da je razlika dovolja?
 
9 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Zoolok kaže...

Uzasan tekst, vrlo neprofesionalan, a i zakljucak mi nije jasan - zasto data sudska presuda znaci da Apple "priznaje" da Samsung pravi bolje telefone od njih? Po kojoj to logici ide?

 

Enivej, Bug, I am disappoint.

Samo zato što neki tekst govori protiv jedne firme ne znači da je autor neprofesionalan. Time što Apple od svih proizvođača na tržištu tuži jedino Samsung, to je jasan pokazatelj da se njega boji, boji ga se jer ima proizvode poput Galaxy linije telefona i tableta koji su odlični, ne moraju biti bolji od iPhone-a i iPad-a, ali su sigurno uz bok njima i predstavljaju više nego dobru konkurenciju.

16 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR

Dragane dragi u recenzijama smartphonea si mi mnogo jaci od analiza trzista i "pi ara"  :) ...

Ako si ti tehnoloski ekspert i znas kako pusu vjetrovi i informiran si o svakoj parnici koja se desava izmedju tehnoloskih divova...previdio si najbitniju stvar... a to je krajnji korisnik....koji niti razmislja o parnicama, niti ga to interesuje...

nekoga od desetina miliona kupaca boli neka stvar ko je koga tuzio i ko je u pravu?

Sve se svodi na prostu stvar... a to je prisutnost na trzistu...

Ako nisi prisutan i nemas dozvolu da prodajes, suprotna strana je postigla cilj...

Obican kupac gleda sta mu je momentalno ponudjeno i odlucuje da li ce to kupiti ili ne...a tuzbe... moral i ostale "bitne" stvari ga ne zanimaju...

to je profil prosjecnog kupca...

ne trebas se sekirati o losem ili dobrom "pi aru"....

jednostavno te stvari ne dopiru do 99% kupaca...

to je cinjenica i odluka pri odabiru je cista penetracija marketinske masinerije i naravno...prisutnost proizvoda na trzistu...

...Nowhere and Everywhere...
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Drazen kaže...
Slazem se da je bezobrazno kopirati druge (mislim na ovakve UI patente), ali je jos bezobraznije patentirati nesto sto vec postoji, npr pozivanje broja iz smsa. No, to je svima dopusteno od strane patentnog ureda koji bi morao biti regulator koji ce vodit brigu oko toga. Danas doslovce imamo situaciju da sto god napravit neko od velikih va moze tuziti. Ako mali nesto zgodno napravi nije u stanju to patentirat jer nema novaca, a sumnjam da bi i sa patentom imo sanse. I kaj sad, sve moramo patentirat ili provjerit dal je zasticeno? Tko ce to provjerit i rec da je razlika dovolja?

Ima i tu nesto, ali ne mozes mi reci da je Galaxy S morao izgledati bas tako kako je izgledao. Jednostavno nije. Ili punjac za mobitele, koji je istog oblika. Ili punjac za laptope koji je skopirao ASUS, a ne Samsung ovog puta.

 

Nisu tu bitni patenti, to je samo sredstvo sudske borbe. Bitno je to sto su ovo sve kopije.

16 godina
offline
Appleu hitno treba PR

odličan tekst. I ako se ovo stvarno dogodilo kao što je Enrique Gutierrez napisao na linku iznad onda je "kampanja" za Samsung uspjela.

 

Još ako se prisjetite da je prije nekoliko dana Apple povukao svoju najnoviju reklamnu kampanju sa interneta onda im je stvarno loš PR 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Appleu hitno treba PR

Dobar članak. Takvi bi svi trebali biti ma o kojem uređaju se radilo. Malo down to earth realizma, a ne rasprave pubertetlija koji su zaljubljeni u komad aluminija o tome koji procesor je bolji ili zašto prirodni likovi pripadaju nekoj od kompanija.

 

Mada vidim da se već dižu dlake na leđima nekim koji misle da su mobiteli nešto relevantno u životu. Kako smješno.

DerbyCon 2012
 
17 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR

Lošem k*rcu svaka dlaka smeta bi se reklo ....

[G]Diretore_BB // www.gerijatrija.com
15 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR

Kako se dežurna Appleova smjena odmah aktivirala i obavezno ostavila komentar i podjelila tu/td.

Moj PC  
20 3 hvala 0
15 godina
offline
Appleu hitno treba PR

tekst je ok ali zasto se rade usporedbe iphona 4s i s3-a? novi iphone je konkurencija s3-u pa cemo vidit onda ko je bolji. isto tako ipad 3 je najbolji tablet tako da su najbolji i tu. a i zapravo apple proizvod ni nemora bit najbolji, svi ce ga kupovat i imat ce najbolje prodajne rezultate. jer svaka poznata osoba mora imat iphone, jednostavno zato da bude u trendu, cak i ako je taj iphone losiji od konkurenata, ko da njih uopce boli briga, niti neznaju ko su konkurenti, pa ja da pitam svoje prijatelje s iphonima dal znaju da za mane love kolko kosta iphone 4(da 4 ne 4s) mogu dobit s2 koji je bolji oni bi rekli da nista nije bolje od iphona. taj iphon je posto sinonim za najbolji mobitel i dok god ima takvih ovaca netreba apple nikakav pr.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Appleu hitno treba PR
qoH kaže...

Samo zato što neki tekst govori protiv jedne firme ne znači da je autor neprofesionalan. Time što Apple od svih proizvođača na tržištu tuži jedino Samsung, to je jasan pokazatelj da se njega boji, boji ga se jer ima proizvode poput Galaxy linije telefona i tableta koji su odlični, ne moraju biti bolji od iPhone-a i iPad-a, ali su sigurno uz bok njima i predstavljaju više nego dobru konkurenciju.

 

Ton teksta je jednostavno previse cinican, a sam tekst povrsan. Mislim da ne bi trebali da koriste maskirane psovke u kolumnama, niti da ikoga nazivaju "destruktivnom budalom". Na kraju krajeva, sudjenje je bilo o povredi patentnih prava, a ne o inovacijama. Ako je Apple vec dobio te patente (a jeste), onda je i na sudu (koji pripada istim ustanovama koje su Apple-u dale patente) da odbrani Appleova prava. Cudno, na istom ovom sajtu je objavljena vest kako je Samsung na sudjenju prikazao dokumente u kojima je pisalo, citiram: "Jedan od tih dokumenata sadržavao je usporedbe jedan uz drugi Appleovog iPhonea i inicijalne verzije Samsungovog "pametnog" mobilnog telefona Galaxy, uz sugestije kako Galaxy učini sličnijim iPhoneu." I uostalom...

 

http://i46.tinypic.com/20kdsas.jpg

 

:P

Everything's just fine.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Dkc kaže...

Kako se dežurna Appleova smjena odmah aktivirala i obavezno ostavila komentar i podjelila tu/td.

 

Da, stvarno nema tu ekipice koja obozava Android, a posebno Samsung.

http://isvijet.com.hr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice