Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9

poruka: 16
|
čitano: 2.481
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9".
16 godina
offline
Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9

malo drukcija situacija, poanta identicna

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
3 0 hvala 3
10 godina
odjavljen
offline
Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9

Šta biste očekivali od uređaja starog 4 godine ??

Prc !
Moj PC  
0 23 hvala 0
16 godina
offline
Re: Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS
Silwncer kaže...

Šta biste očekivali od uređaja starog 4 godine ??

 ocekivalo se to da ga se ne "stopa" namjerno i da se ljude ne prisiljava umjetnim putem na kupnju novog uredjaja.

zamisli da dodjes na redovni servis autom a ovi ti malo pocackaju po motoru i sjebu ispusne plinove, kocnice i snagu i vele da ak oces da auto ide normalno - kupi novi

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
odjavljen
offline
Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9

Appleov prljavi trik.

Prc !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9

Mislio sam da je to stara vijest... Mislim, to sa štopanjem starijih modela da bi natjerali ljude na novi...

I onda neko njurga zbog upgrade-a na Win10, kojega se AFAIK može deinstalirati u prvih 30 dana od upgrade-a, ili u najgorem slučaju format c i instalacija starih winsa od nule. Tu toga nema

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS
Silwncer kaže...

Šta biste očekivali od uređaja starog 4 godine ??

 

Ocekivali bi, ako ne moze pogoniti odredjeni OS, da proizvodjac to navede i ne nudi nadogradnju, umjesto obratno.

Ne tuzavaju oni Apple zato sto iPhone 4 ne moze raditi na iOS 9, vec zato sto je Apple lazno tvrdio da moze i nudio nadogradnju.

14 godina
offline
Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9

A istina glupo je da nema opciju downgrade na OS koji ti odgovara?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9

First world problems. Money money money, give give give.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9

Upravo zbog ovakvih stvari ne treba brzopleto srljati u nadogradnje. Ja sam lijepo pričekao, vidio da ios 9 ne radi brzo kao što su najavljivali i to je to.

 

Na mom iphone-u 4s se i dalje vrti 7.1.2 koji radi kao podmazan, bez ikakvih zastajkivanja. Ako planiraš stariji uređaj koristit u dogledno vrijeme, najbolje je uopće ne upgreadati.

 

To vrijedi i za android. Jednostavno, novi mobiteli se moraju prodavati, stoga proizvođači koriste ovakve prljave trikove.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2015 10:54 (davneo55).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9

Odlično :) - Znači u najgorem slučaju imaju telefon od 100 dolara koji mogu baciti u smeće, a u najboljem slučaju može svaki od njih biti bogatiji za kakvih 50-ak tisuća dolara

 

Ako im prođe, odmah idem na oglasnik tražiti iPhone 4S i upgrejdati pa napraviti privatnu tužbu!

There are some things so serious you have to laugh at them. -Niels Bohr
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS
Sve je to bilo dobro marketinški isplanirano. Znala je 🍎 da je crv u njoj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9

bitno da se jabucari hvale kako njihovi uredaji imaju podrsku i nadogradnje 100 godina, a u stvarnosti - bolje da nemaju

Moj PC  
20 0 hvala 0
13 godina
offline
Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9

Samsung je ovdje ispao "pametniji" jer ne pušta nadogradnje za starije uređaje..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9

Android je pametniji po pitanju da mozes šarat sa softverima kak te volja.

 

Nikad necu zaboravit kak je Apple spalio iPhone 4, 3 godine sam ga imao dok nije doso taj shrot od softvera iOS 7, od tad sam samo na Android. Em ne mozes prebacit normalno pjesme s kompa na mob, ne mozes sam birat softver, treba ti 10 min da postavis custom ringtone, lol, korisnik se osjeca ko da je zakinut.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2015 11:56 (Edge).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9

Više od 100 ovaca se preobratilo u vukove. Ostatak stada je još na hrpi.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Appleu stigla tužba zbog loših performansi iOS-a 9

Da ja sam pomalo noobovski instalirao iOS9 na iPhone 4s i zažalio,znam da je mobitel star ali savršeno je radio na iOS 7,mislim ovo je jadno od njih!!

Mislim zar nije bolja reklama da imaju mobitel star 3-4 godine koji glatko i fluidno radi!!Nema bolje reklame od toga!!Instalirao sam zadnji 9.2 i moram priznat da je malo bolje,ali daleko od iOS 7.xx

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice