Arapi šalju sondu na Mars

poruka: 19
|
čitano: 2.613
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Arapi šalju sondu na Mars".
13 godina
neaktivan
offline
Arapi šalju sondu na Mars

Hrvatska će do 2125. imati letjelicu u orbiti zemlje :P

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Arapi šalju sondu na Mars

Hoće jedino ako im to pošalju rusi, ameri ili kinezi. Neće im međunarodna zajednica dopustiti takve projekte zbog sugurnosti.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Arapi šalju sondu na Mars

A para imaju, nije nemoguće da od kineza, ukrainaca ili rusa kupe štogod.
Imaju oni i prednosti: nalaze se blizu ekvatora što je za situacije poput "sonde na Mars"
dosta dobro, jer na ekvatoru treba (naj)manje energije u nosivim raketama.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Arapi šalju sondu na Mars
g12356 kaže...

Hrvatska će do 2125. imati letjelicu u orbiti zemlje :P

Ha, netko je previše optimističan {#}

 

Ameri će prije lansirat međuzvjezdani eksploracijski brod sa motorom koji radi na principu savijanje vremena i prostora pri tom postižući brzinu 200 puta bržu od brzine svjetlosti nego Hrvatska osobno lansirat nešto u svemir ne koristeći balone.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 2:02 (Hyperion).
16 godina
offline
Re: Arapi šalju sondu na Mars
Hyperion kaže...
g12356 kaže...

Hrvatska će do 2125. imati letjelicu u orbiti zemlje :P

Ha, netko je previše optimističan {#}

 

Ameri će prije lansirat međuzvjezdani eksploracijski brod sa motorom koji radi na principu savijanje vremena i prostora pri tom postižući brzinu 200 puta bržu od brzine svjetlosti nego Hrvatska osobno lansirat nešto u svemir ne koristeći balone.

A ti nisi čuo novosti? Pa mi smo za koju godinu konkurencija Dubaiju i Ujedinjenim arapskim emiratima zajedno. Evo, vidim da nisiupućen:
http://www.jutarnji.hr/slavonija-ce-zaradivati-milijarde-vrdoljak--izvozit-cemo-plin-i-naftu--zaposliti-ljude----zasto-se-nista-nije-radilo-20-godina-/1207260/
;)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
neaktivan
offline
Arapi šalju sondu na Mars

isto tako neki lik je najavio gradnju lansirne stanice za raketline/satelite u juznoj dalmaciji

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Arapi šalju sondu na Mars
overhaul kaže...
Hyperion kaže...
g12356 kaže...

Hrvatska će do 2125. imati letjelicu u orbiti zemlje :P

Ha, netko je previše optimističan {#}

 

Ameri će prije lansirat međuzvjezdani eksploracijski brod sa motorom koji radi na principu savijanje vremena i prostora pri tom postižući brzinu 200 puta bržu od brzine svjetlosti nego Hrvatska osobno lansirat nešto u svemir ne koristeći balone.

A ti nisi čuo novosti? Pa mi smo za koju godinu konkurencija Dubaiju i Ujedinjenim arapskim emiratima zajedno. Evo, vidim da nisiupućen:
http://www.jutarnji.hr/slavonija-ce-zaradivati-milijarde-vrdoljak--izvozit-cemo-plin-i-naftu--zaposliti-ljude----zasto-se-nista-nije-radilo-20-godina-/1207260/
;)

A to je reko?Politicar XDDDDDD

12 godina
protjeran
offline
Re: Arapi šalju sondu na Mars
daniel.hajdinjak666 kaže...

Hoće jedino ako im to pošalju rusi, ameri ili kinezi. Neće im međunarodna zajednica dopustiti takve projekte zbog sugurnosti.

 

Hyperion kaže...
g12356 kaže...

Hrvatska će do 2125. imati letjelicu u orbiti zemlje :P

Ha, netko je previše optimističan {#}

 

Ameri će prije lansirat međuzvjezdani eksploracijski brod sa motorom koji radi na principu savijanje vremena i prostora pri tom postižući brzinu 200 puta bržu od brzine svjetlosti nego Hrvatska osobno lansirat nešto u svemir ne koristeći balone.

A čitam da "poneki ovdje" ne znaju što znači simbol smajlića oznake :P

 


Greška Poštovani, proizvod koji tražite trenutno nije dostupan.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 9:50 (Budokai).
15 godina
offline
Arapi šalju sondu na Mars

lako se sad zaje.... a kad Marsijanski emirat počen prodavati naftu Zemlji ...{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Arapi šalju sondu na Mars
Hyperion kaže...
g12356 kaže...

Hrvatska će do 2125. imati letjelicu u orbiti zemlje :P

Ha, netko je previše optimističan {#}

 

Ameri će prije lansirat međuzvjezdani eksploracijski brod sa motorom koji radi na principu savijanje vremena i prostora pri tom postižući brzinu 200 puta bržu od brzine svjetlosti nego Hrvatska osobno lansirat nešto u svemir ne koristeći balone.

bome koliko su hrvati ogorčeni na Ivu, Nadana, Mamića, nebi se čudio da ih sve lansiraju u orbitu bez ikakvog broda.....{#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Arapi šalju sondu na Mars
Hyperion kaže...
g12356 kaže...

Hrvatska će do 2125. imati letjelicu u orbiti zemlje :P

Ha, netko je previše optimističan {#}

 

Ameri će prije lansirat međuzvjezdani eksploracijski brod sa motorom koji radi na principu savijanje vremena i prostora pri tom postižući brzinu 200 puta bržu od brzine svjetlosti nego Hrvatska osobno lansirat nešto u svemir ne koristeći balone.

Misliš eksploatacijski? {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Arapi šalju sondu na Mars
humb kaže...

isto tako neki lik je najavio gradnju lansirne stanice za raketline/satelite u juznoj dalmaciji

 

Švicarci žele svemirsku luku u Udbini. Navodno uskoro kreću u projekt.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Arapi šalju sondu na Mars
Bilo bi im pametnije da razvijaju industriju, jer ih neće Mars hraniti kad nestane nafte.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Arapi šalju sondu na Mars
Visak kaže...
Bilo bi im pametnije da razvijaju industriju, jer ih neće Mars hraniti kad nestane nafte.

Pogledaj njihov turizam, pokraj toga ti niti ne treba ništ drugo.

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
13 godina
neaktivan
offline
Re: Arapi šalju sondu na Mars
Visak kaže...
Bilo bi im pametnije da razvijaju industriju, jer ih neće Mars hraniti kad nestane nafte.

Nikad neznaš šta ćeš naći na marsu.To se zove vrlo dugoročna investicija.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
13 godina
neaktivan
offline
Re: Arapi šalju sondu na Mars
Mito i korupcija 3 kaže...
g12356 kaže...
Visak kaže...
Bilo bi im pametnije da razvijaju industriju, jer ih neće Mars hraniti kad nestane nafte.

Nikad neznaš šta ćeš naći na marsu.To se zove vrlo dugoročna investicija.

Male zelene, ne. 

To ne.Ali resursi koje nađeš na marsu se definitivno mogu iskoristiti npr. na zemlji.A to možeš jedino da izumiš jeftini transport između Zemlje i Marsa.A taj transport će se najlakše izumiti ako prvo usavrše manje efikasne i skuplje 'eksperimentalne' transporte.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Arapi šalju sondu na Mars

kak je to smjesno,

pa ti ljudi ne gladaju ni F1 kad im dodje,

vikendom ograniziraju utrke deva,

odlaze za vikend kampirati u pustinju,

 

kad bi napravili zvjezdarnicu, to bi vec bio napredak za njih,

a bilo kakav let pa i avionom kojeg su sami napravili mogu zaboraviti

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Arapi šalju sondu na Mars
g12356 kaže...
Mito i korupcija 3 kaže...
g12356 kaže...
Visak kaže...
Bilo bi im pametnije da razvijaju industriju, jer ih neće Mars hraniti kad nestane nafte.

Nikad neznaš šta ćeš naći na marsu.To se zove vrlo dugoročna investicija.

Male zelene, ne. 

To ne.Ali resursi koje nađeš na marsu se definitivno mogu iskoristiti npr. na zemlji.A to možeš jedino da izumiš jeftini transport između Zemlje i Marsa.A taj transport će se najlakše izumiti ako prvo usavrše manje efikasne i skuplje 'eksperimentalne' transporte.

Ameri i Rusi 50 godina rade na tome, pa nisu ni blizu bilo kakvom jeftinom transportu.

 

Naftaške zemlje su prividno uspješne jer imaju enormne prihode, ali bez nafte se to sve urušava. Nemaju dovoljno vlastite kvalificirane radne snage, jer im je lakše plaćati strance da rade. Kada stranci odu neće znati sami ni kruh ispeći.

http://m.thenational.ae/uae/transport/ten-hours-to-move-disabled-aircraft-from-dubai-airport-runway

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Arapi šalju sondu na Mars
ROFLOLMAO kaže...
Visak kaže...
Bilo bi im pametnije da razvijaju industriju, jer ih neće Mars hraniti kad nestane nafte.

Pogledaj njihov turizam, pokraj toga ti niti ne treba ništ drugo.

Turizam zasnovan na bogatstvu i ekstravaganciji. Nisu bogati zbog turista, nego turisti dolaze jer su bogati. No s naftom će i to presahnuti.

 

A koliko su sposobni u turizmu:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1349532/Dubai-islands-falling-sea-Dubai-World-sinks-fund-crisis.html

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice