Assangeu potvrđena odluka o izručenju

poruka: 14
|
čitano: 3.421
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Assangeu potvrđena odluka o izručenju".
16 godina
offline
Assangeu potvrđena odluka o izručenju

Trebalo bi tužiti Švedsku za informatičko uznemiravanje napaćenog naroda.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Assangeu potvrđena odluka o izručenju

Konačno će još jedan zločinac pasti.

 
1 27 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assangeu potvrđena odluka o izručenju
Sinatra kaže...

Konačno će još jedan zločinac pasti.

 

meni niti iz đepa niti u đep, ali nekako sam siguran da postoje *PUNO* veći zločinci od njega, koji osim što nisu sudski gonjeni - zapravo zadržavaju status nacionalnog heroja.

Drago G. moj omiljeni člankopisac ! <br/>Z-Admin Small Business CMS - http://www.z-admin.com
14 godina
offline
Re: Assangeu potvrđena odluka o izručenju
Sinatra kaže...

Konačno će još jedan zločinac pasti.

Po čemu je zločinac? Optužba za "silovanje" je upitna. A objavljivanje dimplomatkih depeša i posebno objavljivanje ratnih dnevnika nije po ničemu loše osim što daje realniju sliku o "pravednom i slobodnom" SAD-u.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
15 godina
protjeran
offline
Re: Assangeu potvrđena odluka o izručenju
Sinatra kaže...

Konačno će još jedan zločinac pasti.

ti si zlocinac, KRETENU!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Assangeu potvrđena odluka o izručenju
Sinatra kaže...

Konačno će još jedan zločinac pasti.

 

Molim te promijeni avatar čim stigneš:

 

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
16 godina
neaktivan
offline
Assangeu potvrđena odluka o izručenju

I mislio sam da će biti takav ishod, ali ipak . :(

Noir.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Assangeu potvrđena odluka o izručenju

Strašno kako je nekim ljudima dosadno u životu pa tlače ovakve jadne ljude.

 

P.S. Sinatra je najveći car na forumu. XD

It is I, trackmanijak
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Assangeu potvrđena odluka o izručenju

Ovo da se desava u samostalnoj, neovisnoj, suverenoj... RH, jos bi i razumio... ali tamo.... cista namjestaljka koju prokuzi nepismen.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Assangeu potvrđena odluka o izručenju

Pretpostavljam da ce ga nakon Svedske izruciti SAD-u, a tamo prakticki nema sanse za prezivjeti.

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Assangeu potvrđena odluka o izručenju
captain_soap_McTawish kaže...

Pretpostavljam da ce ga nakon Svedske izruciti SAD-u, a tamo prakticki nema sanse za prezivjeti.

strasno sto se dogadja s tim cvijekom, tolko je eksponiran a opet pisdarija!

a ljudska cebicnost nece dovesti do nikakve koristi, jos jedan dokaz... nemoj se boriti za druge, gledaj samo sebe... nazadno imbecilno drustvo nas okruzuje :(

12 godina
neaktivan
offline
Assangeu potvrđena odluka o izručenju

Umjesto da objavljuje tajne depese pojedinih vlada, momak treba da promijeni profesiju i da pocne da spijunira za USA i na proljece ce biti osoba godine.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assangeu potvrđena odluka o izručenju

e ovi ameri stvarno vole da nas zajebavaju..... svi mi znamo da su oni divni, mazni, fini i da za naše dobro i našu bezbednost ratuju po libiji (ponekad slučajno opale i kojeg civila al koga boli k***c za nekog tamo libijca) i ko zna još gde.....  i svi znamo da oni Asanžu nikad ne bi napakovali silovanje da ga ućutkaju i pokažu kako im niko ništa ne sme..... baš im je krivo što se pokazalo u tim depešama kolko misle na našu bezbednost..... a meni je stvarno žao čoveka uvalio se u g***a do guše.... umesto da nas ovako jeb**kaju mogli su lepo da ga puknu snajperom il kitnapuju il zadave na spavanju(mnogo opcija da obave posao) i da ne prave tolku scenu oko toga... svi znamo već kakvi su nema potrebe da nam išta dokazuju..... tolko od mene... pozdrav za sve članove BUG foruma

j**o Kolumbu majku što nije mogo da ćuti i sedi kući....

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assangeu potvrđena odluka o izručenju
TranceMight kaže...

strasno sto se dogadja s tim cvijekom, tolko je eksponiran a opet pisdarija!

a ljudska cebicnost nece dovesti do nikakve koristi, jos jedan dokaz... nemoj se boriti za druge, gledaj samo sebe... nazadno imbecilno drustvo nas okruzuje :(

Pa oni upravo i pokušavaju da nas sviju natjeraju da se baš tako ponašamo. A kao što si i sam primjetio, većina ljudi se povinovala toj materijalističkoj ideologiji.

这是我的个性签名
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice