Asus ima 24" monitor za gamere plićeg džepa

poruka: 12
|
čitano: 1.876
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus ima 24" monitor za gamere plićeg džepa".
9 godina
protjeran
offline
Asus ima 24" monitor za gamere plićeg džepa

Namjenjen je gejmerima plićeg džepa i pilećeg mozga.

 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Asus ima 24" monitor za gamere plićeg džepa

moji su džepovi pristojno duboki no u njima nema ničega osim tu i tamo papirnatih maramica. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Asus ima 24" monitor za gamere plićeg džepa

Malo skupo za takav monitor kad imaš isto, samo bez pivot funkcije, za 177$ prerečunato i to kod nas nakon poreza. Također TN, 1 ms, 24", 75 hz, Freesync AOC G2460VQ6 Klik Ne vjerujem da je gamerima pivot funkcija presudna stvar.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Asus ima 24" monitor za gamere plićeg džepa

rađe bi uzeo polovnjaka unutar garancije sa ips-om nego tn. jednostavno prikaz nije za usporedbu.

What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Asus ima 24" monitor za gamere plićeg džepa

Ali pazi to, TN panel mu je "odlika", i sta FreeSync ima smisla na 1ms panelu?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Asus ima 24" monitor za gamere plićeg džepa

Freesync ima smisla na bilo kojem panelu na bilo kojoj brzini osvježavanja ekrana i brzini pixela. Znači uvijek ima smisla. Zašto ne bi imao smisla?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Asus ima 24" monitor za gamere plićeg džepa
XXX kaže...

Freesync ima smisla na bilo kojem panelu na bilo kojoj brzini osvježavanja ekrana i brzini pixela. Znači uvijek ima smisla. Zašto ne bi imao smisla?

 pa ako imas dovoljno brzu karticu po meni i bas nema smisla, mozda se varam!LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
odjavljen
offline
Re: Asus ima 24" monitor za gamere plićeg džepa
Stjepanj kaže...
XXX kaže...

Freesync ima smisla na bilo kojem panelu na bilo kojoj brzini osvježavanja ekrana i brzini pixela. Znači uvijek ima smisla. Zašto ne bi imao smisla?

 pa ako imas dovoljno brzu karticu po meni i bas nema smisla, mozda se varam!LP

 A kaj ako nemaš dovoljno brzu karticu? Ima li onda smisla sobzirom da je freesync besplatan ili je smislanije uložiti više novaca u karticu?

12 godina
protjeran
offline
Asus ima 24" monitor za gamere plićeg džepa

naravno da je bolje uloziti u gpu, pitas me gluposti nebus vjecito bio na 20fps-a!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 21:55 (Stjepanj).
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Asus ima 24" monitor za gamere plićeg džepa

Onda samo ulaži ...aj bum koristio i druge tehnologije 

12 godina
protjeran
offline
Asus ima 24" monitor za gamere plićeg džepa

Htio sam ti ukazati ako imas visok framerate screen tearing prakticki i ne vidis, freesync/g-sync je primarno izmisljen da bi ga "umanjio" kad ti je framerate mali tj da tvojim ocima bude ugodnije kao i input lag koji se javlja takoder s malim brojem slicica na ekranu! Svakako da ga je bolje imati ako cijena ne igra ulogu!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Asus ima 24" monitor za gamere plićeg džepa

Ne kužim zakaj si mi to išao ukazivati kad mi je to dobro poznato. Pa cijelo vrijeme ti to i ponavljam...aj drago mi je da si na kraju došao do istog zaključka. Freesync je odlična besplatna stvar, Gsync je isto odličan ali zašto bi to plaćao ako sa druge strane dobijem besplatno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice