Asus prvi s Androidom 5.0

poruka: 63
|
čitano: 7.260
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus prvi s Androidom 5.0".
12 godina
neaktivan
offline
Asus prvi s Androidom 5.0
To samo govori da ni Ics nije dobar kako vi forumasi pisete (znalci). Google nije stigao uplementirati jos nekakve mogucnosti, mozes si mislit..
 
4 25 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Asus prvi s Androidom 5.0

Samo neka ne izlazi svaka 2-3 mjeseca neki novi i sve će biti u redu

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Asus prvi s Androidom 5.0
To samo govori i zdrav razum shvaca da ICS nije ispao kako je trebao biti. No dobro, mozda taj sljedeci mozda bude ok.
 
5 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
miki-os kaže...
Cudo, imam iphone 4 god i nikada nisam imao problem s alarmom. Nemate jos na mobitelu ICS a vec najavljen ZA OVU GODINU novi OS. iOS svake god pa u isto vrijeme imamo svi!

Zato me je i poceo zivcirat android,cekam win 8 za mobitele.Nadam se da bu bio bolji ali jednako funkcionalan ko android.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2012 12:46 (kach).
 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
miki-os kaže...
Cudo, imam iphone 4 god i nikada nisam imao problem s alarmom. Nemate jos na mobitelu ICS a vec najavljen ZA OVU GODINU novi OS. iOS svake god pa u isto vrijeme imamo svi!

Vjerojanto zato što iOS podržava 5 mobitela (zadnja verzija samo 3 modela jel?) i svi su od iste firme pa ih uspiju sredit na vrijeme, dok Android podržava tisuće mobitela različitih proizvođača.

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0

O cemu pricas,imam ICS cim se pojavio,radi bez problema za nas obicne smrtnike,tako da ne lupetaj gluposti!

 
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
miki-os kaže...
Cudo, imam iphone 4 god i nikada nisam imao problem s alarmom. Nemate jos na mobitelu ICS a vec najavljen ZA OVU GODINU novi OS. iOS svake god pa u isto vrijeme imamo svi!

Pa imate dva uređaja za koja se radi iOS, iPad i iPhone.

A kod androida ima svaki proizvođač svoj UI koji lijepe na android. 

Pa nexusi su dobili prvi ICS , nedugo nakon predstavljanja.

A da NAJAVLJEN je, i PREDSTAVLJANJE je krajem godine ,POČETAK NADOGRADNJE je drugu godinu, SVAKE GODINE U ISTO VRIJEME.

miki-os kaže...
To samo govori i zdrav razum shvaca da ICS nije ispao kako je trebao biti. No dobro, mozda taj sljedeci mozda bude ok.

Isprobao si ICS pa znaš?

 

hobi:moj-android.net
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
kach kaže...
miki-os kaže...
Cudo, imam iphone 4 god i nikada nisam imao problem s alarmom. Nemate jos na mobitelu ICS a vec najavljen ZA OVU GODINU novi OS. iOS svake god pa u isto vrijeme imamo svi!

Zato me je i poceo zivcirat android,cekam win 8 za mobitele.Nadam se da bu bio bolji ali jednako funkcionalan ko android.

Aha ti misliš da bude wp8 i nove verzije osa istodobno dostupne za sve uređaje?

PA sad je bilo tako kad je bilo desetak uređaja, a sad imaš samsung, htc,sony... ostalih se ne mogu sjetiti. a bude ih dosta. 

A prošlo bude vremena dok se svi uređaji ne nadograde, bude možda prije nego android jer su svi uređaji isti, tj. nema posebni UI za svaki uređaj.

hobi:moj-android.net
12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
Sta se izvlacite na to da android ide na 1000 mobitela?! Pa nije ih nitko natjerao! Idu samo na kolicinu da zgaze apple ali im ne ide bas.
13 godina
neaktivan
offline
Asus prvi s Androidom 5.0

"Nadogradnju na Android 5.0 već je najavio i LG za uređaje predstavljene ove godine, čim nova verzija operacijskog sustava bude dostupna."

 

Pa valjda je logicno da ce uređaji predstavljeni ove godne dobiti update na novi Android kada izađe. Mislim zašto to uopće moraju najavljivati? 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
Mozes si mislit... Legalno ne vjerujem da si stavio. Zasto galaxijevi nemaju, htc vecina high end?!
13 godina
offline
Asus prvi s Androidom 5.0

Android je po meni sve više "neozbiljan" OS. Ako wp8 nastavi stopama wp7, za mene tu nema dvojbe. iOS je ok, ali mobiteli su im od stakla {#}... 

LoL NordicEU : Heineken01
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
Prijatelju, bolje tako nego od plastike! A i ako ti pukne displey,kupis za 100 kn na ebayu. Hajde recimo kupi za htc, prijatelju pukao i 700 kn platio. A da ne govorim da na iphoneu mozes sve sam lakocom promijenit. 10000 tutorijala!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
Straznji poklopac na ebayu za ip4 30 kn :D za mene je to velika prednost!
14 godina
protjeran
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0

Imam ICS V4 MIUI_AU, jedini problem je taj što ROM nije rootan, ali to sam riješio sam.

 

Premda je u beta V4 (taj ROM naravno, ne ICS), radi super. Neke stvari su definitivno bolje nego prije,

pa makar imao "star" uređaj zvan Desire, odlično radi.

 

Sat radi isto normalno, a podatke sam prenesao sa 2.3.7 na 4.0.1 sa MIUI Backup toolom (isto što i Titanium Backup,

samo je free i ne traži Root access).

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
neaktivan
offline
Asus prvi s Androidom 5.0

Što se trollčina miki raspištoljio cccc......

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
Moj PC  
15 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
miki-os kaže...
To samo govori da ni Ics nije dobar kako vi forumasi pisete (znalci). Google nije stigao uplementirati jos nekakve mogucnosti, mozes si mislit..

tvoja uvrnuta logika govori da ni jedan novi Android Os ne valja jer ce uvijek za godinu dana izaci noviji s novim poboljsanjima.

 

bez veze.....

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
15 godina
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
KKristijan kaže...

Android je po meni sve više "neozbiljan" OS. Ako wp8 nastavi stopama wp7, za mene tu nema dvojbe. iOS je ok, ali mobiteli su im od stakla {#}... 

ajd mi objasni na koji način je wp7 ozbiljniji od androida?

ozbiljno pitam, ne trolam.

hobi:moj-android.net
15 godina
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
miki-os kaže...
Mozes si mislit... Legalno ne vjerujem da si stavio. Zasto galaxijevi nemaju, htc vecina high end?!

Legalno?

 

O čemu ti melješ - ne možeš nelegalno snimit nešto na svoj uređaj ako je open source tuko...

15 godina
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
miki-os kaže...
Straznji poklopac na ebayu za ip4 30 kn :D za mene je to velika prednost!

Super, onda ga mijenjaj svakih tjedan dana kad to toliko veseli ... ne vidim po čemu je to prednost uređaja

15 godina
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
miki-os kaže...
To samo govori da ni Ics nije dobar kako vi forumasi pisete (znalci). Google nije stigao uplementirati jos nekakve mogucnosti, mozes si mislit..

Znaci da ni iOS nije dobar kad je vec u 5 godina na 5-oj verziji

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
miki-os kaže...
Prijatelju, bolje tako nego od plastike! A i ako ti pukne displey,kupis za 100 kn na ebayu. Hajde recimo kupi za htc, prijatelju pukao i 700 kn platio. A da ne govorim da na iphoneu mozes sve sam lakocom promijenit. 10000 tutorijala!

A kako je tek lako promijenit bateriju na 3G-u

 

divota!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
Da sad ćemo još malo ocjenjivat mob po cijeni dijelova za njega.Samo zato što iPhone-u često pukne ekran i otpadne poklopac za bateriju
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
miki-os kaže...
Mozes si mislit... Legalno ne vjerujem da si stavio. Zasto galaxijevi nemaju, htc vecina high end?!

Zato jer ga prije dobivaju novi uređaji, kraj ovog mjeseca, a onda svi stariji. 

Iphone 3gs je ios5 dobio prije iphonea 4?

hobi:moj-android.net
16 godina
neaktivan
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0

Troll ko troll...

The owls are not what they seem.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
nsoul kaže...

Aha ti misliš da bude wp8 i nove verzije osa istodobno dostupne za sve uređaje?

PA sad je bilo tako kad je bilo desetak uređaja, a sad imaš samsung, htc,sony... ostalih se ne mogu sjetiti. a bude ih dosta. 

A prošlo bude vremena dok se svi uređaji ne nadograde, bude možda prije nego android jer su svi uređaji isti, tj. nema posebni UI za svaki uređaj.

Ne nemislim da budu dostupne nadogradnje nego wp8 gledam kao novi pocetak koj bude radio bolje od androida i ios-a zajedno.Ako ti mobitel budu onak fluidni ko tableti sa wp8,onda mislim da ce se doslovno desit mobilna revolucija.

Imam ics na nexus s-u i nemrem ti opisat kolko me zivcira i kolko sam razocaran.Jedva cekam da izade nesto posteno sta bu radilo kak spada(wp8)i da se napokon maknem od androida zauvijek.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2012 15:33 (kach).
14 godina
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
miki-os kaže...
Straznji poklopac na ebayu za ip4 30 kn :D za mene je to velika prednost!

Pa kaj ti nebi bilo jeftinije otici do nekog staklara pa da ti on to napravi?

:D
15 godina
neaktivan
offline
Asus prvi s Androidom 5.0

Nek malo poboljsaju kompatibilnost s aplikacijama, pa da manje vidjamo dogadjaj sa slike:

  

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb:Hvalaili Thumb Up, nego pisati nepotrebni(spam) post sadrzaja Hvala
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
miki-os kaže...
Prijatelju, bolje tako nego od plastike! A i ako ti pukne displey,kupis za 100 kn na ebayu. Hajde recimo kupi za htc, prijatelju pukao i 700 kn platio. A da ne govorim da na iphoneu mozes sve sam lakocom promijenit. 10000 tutorijala!

kako da ne, od prvog do zadnjeg slova, pogotovo podebljano

15 godina
offline
Re: Asus prvi s Androidom 5.0
kach kaže...
nsoul kaže...

Aha ti misliš da bude wp8 i nove verzije osa istodobno dostupne za sve uređaje?

PA sad je bilo tako kad je bilo desetak uređaja, a sad imaš samsung, htc,sony... ostalih se ne mogu sjetiti. a bude ih dosta. 

A prošlo bude vremena dok se svi uređaji ne nadograde, bude možda prije nego android jer su svi uređaji isti, tj. nema posebni UI za svaki uređaj.

Ne nemislim da budu dostupne nadogradnje nego wp8 gledam kao novi pocetak koj bude radio bolje od androida i ios-a zajedno.Ako ti mobitel budu onak fluidni ko tableti sa wp8,onda mislim da ce se doslovno desit mobilna revolucija.

Imam ics na nexus s-u i nemrem ti opisat kolko me zivcira i kolko sam razocaran.Jedva cekam da izade nesto posteno sta bu radilo kak spada(wp8)i da se napokon maknem od androida zauvijek.

Prvo, ti si bio najglasniji kad su izbacili ICS i kad si ga dobio na nexus, hvale na sve strane.

Drugo, imam 2.3.5 i sense 3.6 i opće nisam razočaran, ali da bi moglo biti bolje, moglo bi, i to bude 4.0.3 i sense 4.0.

Treće, imao sam dosta prilika isprobati wp7 i ne sviđa mi se, uopće, ali to je moje mišljenje.

Četvrto, ICS je jako veliki korak androida i uz gpu akceleraciju jako fluidan os, a i stabilan.

 

hobi:moj-android.net
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice