Asusovi netbookovi na Androidu?

poruka: 6
|
čitano: 2.296
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asusovi netbookovi na Androidu?".
16 godina
protjeran
offline
Asusovi netbookovi na Androidu?

Hm Hm, nije losa ideja, androidov menu na EEE tabletu. kad bi djelio funkcije preko bluetooth-a s nekim od android mobitela :bingo; mogla bi biti itekako zanimljiva varijanta.

Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Asusovi netbookovi na Androidu?

Cool, to bi mogla biti dobra stvar.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Asusovi netbookovi na Androidu?

Cool

Ubuntu 8.10 Interpid Ibex User (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Asusovi netbookovi na Androidu?

Google android jest linux,  samo što koristi svoje grafičko sunčelje koje je razvio google. Mislim da će to biti odličan netbook :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.2.2009 10:06 (linuxuser).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Asusovi netbookovi na Androidu?

Moglo bi biti fora, ali to je ogromni dvosjekli mač... Iako je Android u biti linux, on se nativno vrti na ARM procesoru. To povlači dvije poslijedice:

1. ako se odluče ugraditi ARM procesor onda na eee neće biti moguće instalirati obične windowse.

2. ako se odluče ugraditi x86 procesor onda će eee vrtiti android koji neće uopće biti kompatibilan sa dosadašnjim aplikacijama za android (bez rekompajliranja svake aplikacije za x86 procesor)

 

možda se odluče ugraditi oba procesora, ali to je jako malo vjerovatno jer iziskuje ogromne troškove i na kraju puno veću cijenu, jer to je ipak eee....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asusovi netbookovi na Androidu?

Je, Android koristi Linux za kernel, al zar nije aplikativni dio pisan u Javi? Znaci, koja god hardwerska arhitektura se nalazila, ARM, x86 ili neka treca, sve aplikacije bi trebale raditi bez rekompajliranja..... samo trebaju prekompajlirati kernel i JVM.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice