Banke spašavaju HG Spot zaključana tema

poruka: 529
|
čitano: 101.298
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Banke spašavaju HG Spot".
16 godina
offline
Banke spašavaju HG Spot

Neka prihvate da su propali i gotovo.

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
39 2 hvala 0
16 godina
offline
Banke spašavaju HG Spot

Neka krepaju i bok.

 

Samo se troskovi gomilaju...

Za drugo ni nisu kad je jedan dio hrpetina nesposbnjakovica, drugi dio je mafija, a treci i najmanji su oni koji bi i nesto radili, ali su bogalji sta se ovlasti i prava glasa tice...

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2011 21:39 (Batista).
 
28 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
zbuzanic kaže...

Neka prihvate da su propali i gotovo.

 

14 godina
neaktivan
offline
Banke spašavaju HG Spot

Da oće više propast...dojadilo mi ih gledat {#}

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am B-)
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Banke spašavaju HG Spot

Nemojte svi pljuvati po njima,jel u ovoj selendri gdje ja živim ,oni su ipak najjeftiniji.

x
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2011 21:45 (zzz).
Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Banke spašavaju HG Spot

Glavno da banke puše novac.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Banke spašavaju HG Spot

najgore je kad se popneš na vrh i poželiš se popeti na slijedeći, veći vrh. Put prema njemu znači put prema dolje, rjetki se zaustave na vrijeme.

 

Mislim da ovo najbolje oslikava njihovu situaciju:

 

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
Dosadno je to već godinama slušat. Zagrebačka banka bi govno pojela samo da se naplati.
inox
16 godina
offline
Banke spašavaju HG Spot

Mislim da neće biti ništa od "velikog" HgSpota jer ako uspiju zaraditi dovoljno, novac će otići u naplatu dugova i firmu će napokon zatvoriti. Neznam kako funkcionira prodaja u Zagrebu, ali u poslovnici u Slavonskom Brodu prodaja funkcionira samo sa onim što im je stiglo za prodaju tako da nema izbora u uređajima/komponentama. Čak sam i naručio u poslovnici dio kojeg nisu imali (kao patriotski za grad) i deset dana sam čekao (tokom čega su samo govorili da im još nije stiglo) da sam odustao, naručio iz ADM-a i dobio odmah sutra. Ovakvim poslovanjem će se sve samo rastezati dok god banka ne odustane i pomiri se sa gubitkom...

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
the_tux kaže...

Glavno da banke puše novac.

To što banke izgube u HG Spotu i sličnima (Ve-Mil, npr) ionako naplate kroz skuplje kredite poduzetnicima i građanima. Bez brige, neće niti ZaBa, niti bilo koja druga banka izgubiti, već će samo malo dulje čekati da dođe do love u vidu kalkuliranih kamata.

16 godina
offline
Banke spašavaju HG Spot

Glavno da se menadžerima u upravi isplaćuju ogromni iznosi za svoje doprinose! :facepalm:

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Banke spašavaju HG Spot

dokad ce ovaj hg spot disati na skrge... ako ne ide kljuc u bravu i zbogom, previse je kod nas ovakvih tvrtki koje postoje samo da bi ispunile odredene stupce u statistikama,  ima jos more malih tvrtki koji cekaju svoju sansu....

It s me against the world
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Banke spašavaju HG Spot

banke im produžuju život, kako bi si dale šansu za naplatu barem dijela duga. samo prolongiraju kraj i riskiraju još više novca al kriza u hr će trajati još dosta, jer ljudi jedva imaju za osnovne porepštine. izgubili su povjerenje kod kupaca, a ono se teško stiče

 

izgleda i da su i prpić i radoslav bili u krivu. trebat će puno više od kompjutora u akvariju punom ulja da bi hrvati potrošili novac kod vas.

Većinu novca sam prokartao, prokurvao i propio. Ostatak sam potrošio bezveze - George Best
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
hrvooje kaže...

 jer ljudi jedva imaju za osnovne porepštine.

pa kako ce ljudi imati kad place ostaju iste ili se smanjuju a potrepstine poskupljuju?

 

evo danas opet benzin ode gore..za 5 godina ce litra u "lijepoj nasoj" biti 20kn..pa cemo opet ko kremenko derat..

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2011 0:10 (Hacker002).
14 godina
protjeran
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot

Možete vi kantama bacati van vodu sa broda s rupom koji tone,

ali voda će i dalje ulaziti...

 

I potonut će prije ili kasnije, milom ili silom...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
neaktivan
offline
Banke spašavaju HG Spot

Ne smijem komentirati istinitost priče oko kamata, ali ukoliko se priča tako razvije to će biti završetak restrukturiranja HGspota i više neće postojati niti najmanja mogućnost stečaja (i sad je ta mogućnost puno manja nego kod većine naše konkurencije). Mi smo u plusu već 6 mjeseci koliko god to neke mučilo ovdje, a robe imamo najviše u Hrvatskoj tako da priče oko toga da nešto nemamo ne stoje. Naravno da neki naši manji dućani ne mogu imati izbor robe kao naš najveći u Utrinama, ali sve se može naručiti i obično stiže za dan, dva. Imamo potpisane ugovore s 15-tak najvećih dobavljača tako da teško može postojati nešto što nemamo u ponudi. Na kraju krajeva, u Utrinama imamo izloženih 124 modela laptopa, znači ne samo u ponudi nego otvorenih i izloženih koji se mogu ispobati.

Ana Matić
 
1 17 hvala 0
14 godina
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
Ana.Matic kaže...

Ne smijem komentirati istinitost priče oko kamata, ali ukoliko se priča tako razvije to će biti završetak restrukturiranja HGspota i više neće postojati niti najmanja mogućnost stečaja (i sad je ta mogućnost puno manja nego kod većine naše konkurencije). Mi smo u plusu već 6 mjeseci koliko god to neke mučilo ovdje, a robe imamo najviše u Hrvatskoj tako da priče oko toga da nešto nemamo ne stoje. Naravno da neki naši manji dućani ne mogu imati izbor robe kao naš najveći u Utrinama, ali sve se može naručiti i obično stiže za dan, dva. Imamo potpisane ugovore s 15-tak najvećih dobavljača tako da teško može postojati nešto što nemamo u ponudi. Na kraju krajeva, u Utrinama imamo izloženih 124 modela laptopa, znači ne samo u ponudi nego otvorenih i izloženih koji se mogu ispobati.

Bravo za vas.

http://about.me/antesirkovic
14 godina
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
Ana.Matic kaže...

 

Blablabla....

 

To je tipična priča koju svaka tvrtka prodaje potencijalnim korisnicima. Samo puko pametovanje kako ste vi njabolji i kao gazite konkurenciju i sl. Ovdje to će neće proći.

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2011 9:05 (captain_soap_McTawish).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
Ana.Matic kaže...

 

 micica, tvoji postovi su mi ko zraka sunca u ovo kišno jutro{#}

kod mene normalno radi.....
16 godina
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot

Osobno nikad negativnog iskustva u HGSpotu, tako da držim fige da opstanu na tržištu..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
14 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
cekpi kaže...
Ana.Matic kaže...

 micica, tvoji postovi su mi ko zraka sunca u ovo kišno jutro{#}

 

A {#}...

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
offline
Banke spašavaju HG Spot

Merkatone ima izloženih barem 150 LCD a Plazmi cijenom i od 50 k kuna, tonu laptopova i sl, ali oni ne vajnaju da im netko plati kamate, i njihov vlasnik nije kao hgshrotov od prvih novaca dao preko 100 k eura za a4 2,5 tdi spustio ga na 1 cm od zemlje i dao za dodatnu opremu jos 20 k eura , a njegove kamate se danas otpisuju.

 

Zašto ne otpišu kamate malim ljudima koji su ostali bez posla recimo i Hgspot djelatnicima koji će izgubiti sve ako ne plate na vrijeme??? Ma kao što su rekli ljudi iznad mene. Začarani krug. Prezaduženi su , banke su sigurno 555 puta pretresle kako najmanje gube i dobile ovo. Pa Todorić je 25% više dužan nego što vrijedi , i tko njemu nedaje kredit za kreditom na hipoteku hipotekine, hipoteke. Ajde ti mali čovjek traži barem odgodu plačanje duga, dobiti češ u najboljemu podsmijeh.

 

Hgspot je zbog lihvarenja svojih vlasnika propao , a mogao je pomalo zarađivati i njihovih 15 generacija nasljednika živjeti od toga. Ali oni su morali potrošiti i ono što nemaju prije nego su to zaradili i bam, gle popušili su...

Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot

Bez obzira koliko se nekome ne sviđali, nema potrebe za toliko zlobe i želje da netko propadne. Na kraju će, u slučaju propasti, popušiti oni najmanje krivi, a vlasnicima će opet biti dobro.

15 godina
offline
Banke spašavaju HG Spot

- nije problem u HGspotu, problem je u kamatarenju, upravi koja ja postavljena od banaka radila upravo ono što je interes banke (zaduživanja do max.kamate).

-Sad otpisuju kamatu? Otpisuju NIŠTA. Vide da su malo pretjerali i da skuhana zlatna koka ne vrijedi kao živa...

Tko je nabio dugove? Manageri megalomanskim investicijama, manageri postavljeni od banke, banka otpisuje svoje pretjerivanje.

hint: Podravka?

Tako da nije HGspot toliko loš (u biznisu)... Kao što ni Todorić nije tako uspješan, samo je nedodirljiv i ima banku, ima sve...

Klasičan neokolonijalizam ili kamatarenje.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2011 13:53 (ihush).
 
12 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
ihush kaže...

- nije problem u HGspotu, problem je u kamatarenju, upravi koja ja postavljena od banaka radila upravo ono što je interes banke (zaduživanja do max.kamate).

-Sad otpisuju kamatu? Otpisuju NIŠTA. Vide da su malo pretjerali i da skuhana zlatna koka ne vrijedi kao živa...

Tk je nabio dugove? Manageri megalomanskim investicijama, manageri postavljeni od banke, banka otpisuje svoje pretjerivanje.

hint: Podravka?

Tako da nije HGspot toliko loš (u biznisu)... Kao što ni Todorić nije tako uspješan, samo je nedodirljiv i ima banku, ima sve...

Klasičan neokolonijalizam ili kamatarenje.

A ti ga napriča, pa nije uprava koja je uništila HGspot postavljena od banaka, nego ova nova koja ga je spasila.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot

Navodno su otvarane građevinsko/nekretninske firme koje su trošile HG-Spotov novac. Inače, u zadnje vrijeme su otpuštali dosta radnika i to najčešće one dobre (barem u Splitu).

15 godina
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
facewithascar kaže...
..

A ti ga napriča, pa nije uprava koja je uništila HGspot postavljena od banaka, nego ova nova koja ga je spasila.

 -neznaš struktiru.. prodajom dionica (Prpa i Marko) glavni igrači su ...

-drugo (logično) pitanje, što misliš zašto su banke postavljale managere? To uvjek radi vlasnik. Zaboravi na kredit. Nisu banke preuzele HG nakon stečaja.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
protjeran
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
Ana.Matic kaže...

Ne smijem komentirati istinitost priče oko kamata, ali ukoliko se priča tako razvije to će biti završetak restrukturiranja HGspota i više neće postojati niti najmanja mogućnost stečaja (i sad je ta mogućnost puno manja nego kod većine naše konkurencije). Mi smo u plusu već 6 mjeseci koliko god to neke mučilo ovdje, a robe imamo najviše u Hrvatskoj tako da priče oko toga da nešto nemamo ne stoje. Naravno da neki naši manji dućani ne mogu imati izbor robe kao naš najveći u Utrinama, ali sve se može naručiti i obično stiže za dan, dva. Imamo potpisane ugovore s 15-tak najvećih dobavljača tako da teško može postojati nešto što nemamo u ponudi. Na kraju krajeva, u Utrinama imamo izloženih 124 modela laptopa, znači ne samo u ponudi nego otvorenih i izloženih koji se mogu ispobati.

Osijek nema baš "mali dućan" ali od kad se "rekonstruišete" bio sam jednom u vašoj radnji i nema skoro ništa na policama osima par kućišta, koja matična, dvije grafičke, monitor, za što god pitam odgovor je; "mora se naručiti".

takvu trgovinu imaju web shopovi i njih razumijem.

 

zašto bi ja kod vas naručivao kad naručim isto tako iz ADM-a i Protisa koji su 30% jeftiniji.

 

pogledaj samo cijene modernih grafičkih kartica pa će ti sve biti jasno.

f = 2^{12k/12} \times 440 \,\mbox {Hz} = 2^k \times 440 \,\mbox {Hz}
13 godina
protjeran
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
Ana.Matic kaže...

Ne smijem komentirati istinitost priče oko kamata, ali ukoliko se priča tako razvije to će biti završetak restrukturiranja HGspota i više neće postojati niti najmanja mogućnost stečaja (i sad je ta mogućnost puno manja nego kod većine naše konkurencije). Mi smo u plusu već 6 mjeseci koliko god to neke mučilo ovdje, a robe imamo najviše u Hrvatskoj tako da priče oko toga da nešto nemamo ne stoje. Naravno da neki naši manji dućani ne mogu imati izbor robe kao naš najveći u Utrinama, ali sve se može naručiti i obično stiže za dan, dva. Imamo potpisane ugovore s 15-tak najvećih dobavljača tako da teško može postojati nešto što nemamo u ponudi. Na kraju krajeva, u Utrinama imamo izloženih 124 modela laptopa, znači ne samo u ponudi nego otvorenih i izloženih koji se mogu ispobati.

Cudom se cudim ali sta sam god trazio na web sopu nikad niste imali, dok klikom na adm sutradan mi je roba na kucnom pragu..

Em jeftinije em brze, tako da mozete pricat sta hocete

14 godina
odjavljen
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
Ana.Matic kaže...

Ne smijem komentirati istinitost priče oko kamata, ali ukoliko se priča tako razvije to će biti završetak restrukturiranja HGspota i više neće postojati niti najmanja mogućnost stečaja (i sad je ta mogućnost puno manja nego kod većine naše konkurencije). Mi smo u plusu već 6 mjeseci koliko god to neke mučilo ovdje, a robe imamo najviše u Hrvatskoj tako da priče oko toga da nešto nemamo ne stoje. Naravno da neki naši manji dućani ne mogu imati izbor robe kao naš najveći u Utrinama, ali sve se može naručiti i obično stiže za dan, dva. Imamo potpisane ugovore s 15-tak najvećih dobavljača tako da teško može postojati nešto što nemamo u ponudi. Na kraju krajeva, u Utrinama imamo izloženih 124 modela laptopa, znači ne samo u ponudi nego otvorenih i izloženih koji se mogu ispobati.

Ak sami Prpa i Riđi kažu da nemaju pojma dal će se izvuć ili ne, onda teško da vaša lupetanja mogu imati nekog smisla...

 

HGspot je nekada bio jak i imao mnogostruko više dnevnog prometa nego sada... ovo što se od HG-a napravilo kada se tamo nakotilo 20-ak direktorčića za sve i svašta koji su primali plaću za niš pametno je jednostavno sramotno ... ali mi nije žao ... sami ste si to napravili...  i da, propast ćete, isto kak je qja Verica propala ... i nije mi žao... žao mi je samo okej ekipe koja tamo radi i koja će izgorit radi nekolicine nadobudnih idiota... kao što ste i vi!

 

p.s. - naljepnice na trgovinama koje su kakti u smislu rebrandinga (a u biti sakrivaju unutrašnjost dućana da se ne vidi koliko je prazan) i novi "wow cool" sajt kojeg svatko van HGspota ne podnosi nisu koraci dovoljni da bi se iskopali iz jame u koju ste upali...

Naj mi ga mam deti, daj me prvo malo lubi...
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2011 11:53 (Sabbathian).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice