Bendgate afera završena za Apple?

poruka: 16
|
čitano: 3.253
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bendgate afera završena za Apple?".
13 godina
neaktivan
offline
Bendgate afera završena za Apple?

Normalno da ne će javno objaviti tako nešto da se ne bi prvobitni kupci iPhonea 6+ osjećali zaostavljeno. Samo bi bio fer potez ad bi Apple zamijenio sve savijene iPhone za nove, pojačane modele.

The great thing about multitasking is that several things can go wrong at once.
 
2 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bendgate afera završena za Apple?
nixnixnixnt kaže...

Normalno da ne će javno objaviti tako nešto da se ne bi prvobitni kupci iPhonea 6+ osjećali zaostavljeno. Samo bi bio fer potez ad bi Apple zamijenio sve savijene iPhone za nove, pojačane modele.

Što je i napravio, svima onima koji su to zatražili, a bilo ih je ja mislim 10ak.

Swedish latin super funk.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bendgate afera završena za Apple?
Sad mogu mirno spavati
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bendgate afera završena za Apple?
sirka666 kaže...
nixnixnixnt kaže...

Normalno da ne će javno objaviti tako nešto da se ne bi prvobitni kupci iPhonea 6+ osjećali zaostavljeno. Samo bi bio fer potez ad bi Apple zamijenio sve savijene iPhone za nove, pojačane modele.

Što je i napravio, svima onima koji su to zatražili, a bilo ih je ja mislim 10ak.

 

10ak? Samo toliko puta pitaj boga koliko ih je na YouTubeu i još na tisuće na fejsu...

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
14 godina
offline
Re: Bendgate afera završena za Apple?
Deawood kaže...
sirka666 kaže...
nixnixnixnt kaže...

Normalno da ne će javno objaviti tako nešto da se ne bi prvobitni kupci iPhonea 6+ osjećali zaostavljeno. Samo bi bio fer potez ad bi Apple zamijenio sve savijene iPhone za nove, pojačane modele.

Što je i napravio, svima onima koji su to zatražili, a bilo ih je ja mislim 10ak.

 

10ak? Samo toliko puta pitaj boga koliko ih je na YouTubeu i još na tisuće na fejsu...

Službeno prijavljenih. http://www.cnet.com/news/apple-says-only-9-customers-have-complained-about-bendgate/

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Bendgate afera završena za Apple?

Pa koji mulac drži iPhone 6+ u džepu hlača ?!?

 

Neka im se savijaju!!!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
3 16 hvala 0
14 godina
offline
Bendgate afera završena za Apple?

Znači tvrde da ne postoji problem ali ga svejedno rješavaju potiho, fuj.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bendgate afera završena za Apple?
andi.cro kaže...

Pa koji mulac drži iPhone 6+ u džepu hlača ?!?

 

Neka im se savijaju!!!

 

A što ćeš ga držati u ruci? Ko 14-godišnje klinke koje nahodavaju po gradu i držeći ga u ruci "da ga svi vide".

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
14 godina
offline
Bendgate afera završena za Apple?

Ja imam još džepova osim onih na hlačama {#}

 

...a imaš i muške torbice...meni je super ona tzv."pederuša" (fakat ne znam odakle taj pogrdni naziv za nešto tako praktično)!

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 13:10 (andi.cro).
Moj PC  
6 9 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Bendgate afera završena za Apple?
nije desetak nego vise od 4500 kom.provjereno yutube faceboke i prijave korisnika.Iphone je los proizvod dokazano.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bendgate afera završena za Apple?
itstrucnjak kaže...
nije desetak nego vise od 4500 kom.provjereno yutube faceboke i prijave korisnika.Iphone je los proizvod dokazano.

 

Ma nije iPhone loš proizvod, jednostavno nisu razmišljali o tome da bi se mogao svijati, što je glupo od njih jer su najjača kompanija na svijetu (ne profita nego "na računu". Ali da je iPhone loš, daleko od toga. Nemoj me krivo shvatiti, ja nisam Apple fanboy, imam HTC One M8 i nikada nebih kupio iPhone, em zato jer je iPhone i ima takav kultni status kakav mi se ne sviđa i zbog iOSa. Androidi su po meni daleko bolji, ali to sam samo ja. No nebitno sad... 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
14 godina
offline
Re: Bendgate afera završena za Apple?
itstrucnjak kaže...
nije desetak nego vise od 4500 kom.provjereno yutube faceboke i prijave korisnika.Iphone je los proizvod dokazano.

Ti idioti koji su išli sami sebi savijat mobitel su sami krivi za to, naravno da to ne spada u normalno korištenje, kada nastanu problemi kod normalnog korištenja to je onda stvar kompanije.

Swedish latin super funk.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bendgate afera završena za Apple?
sirka666 kaže...
itstrucnjak kaže...
nije desetak nego vise od 4500 kom.provjereno yutube faceboke i prijave korisnika.Iphone je los proizvod dokazano.

Ti idioti koji su išli sami sebi savijat mobitel su sami krivi za to, naravno da to ne spada u normalno korištenje, kada nastanu problemi kod normalnog korištenja to je onda stvar kompanije.

 

Pa nastali su problemi i kod normalnog savijanja. Ima i videa gdje ga stave i prednji džep, sjednu i onda se savine... 

 

Ali to nije ništa čudno, veliki komad aluminija i još je k tome tanki. M8 se ne može svinuti  jer deblji na sredini, a 6 i 6 plus su samo jedan veliki, jako tanki komad aluminija, koji nema zadebljanja. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
12 godina
offline
Re: Bendgate afera završena za Apple?
Deawood kaže...
sirka666 kaže...
itstrucnjak kaže...
nije desetak nego vise od 4500 kom.provjereno yutube faceboke i prijave korisnika.Iphone je los proizvod dokazano.

Ti idioti koji su išli sami sebi savijat mobitel su sami krivi za to, naravno da to ne spada u normalno korištenje, kada nastanu problemi kod normalnog korištenja to je onda stvar kompanije.

 

Pa nastali su problemi i kod normalnog savijanja. Ima i videa gdje ga stave i prednji džep, sjednu i onda se savine... 

 

Ali to nije ništa čudno, veliki komad aluminija i još je k tome tanki. M8 se ne može svinuti  jer deblji na sredini, a 6 i 6 plus su samo jedan veliki, jako tanki komad aluminija, koji nema zadebljanja. 

 

6? Ajde daj video gdje je itko savio "običnu" šesticu. Samo su se savijali rani modeli 6 Plusa...
1969 Dodge Charger R/T
14 godina
neaktivan
offline
Bendgate afera završena za Apple?

@stolnik Od kud ti da postoje uopce novi modeli? Od ovog s reddita? Lik nije stavio ni slike ni nis, nit je iFixit potvrdio (osim 0.8g razlike) da se radi o kakvom ojacanju.

Niste li ste stesali prije ljeta?
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Bendgate afera završena za Apple?

I 6 se svija, ali uz primjetno više sile i slabije se svija. 

 

I od kud tebi da su sad drugačiji? Možda su identični... Ovaj lik s reddita?... 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice