Besplatan ulaz na Idea Knockout

poruka: 8
|
čitano: 1.625
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatan ulaz na Idea Knockout".
14 godina
offline
Besplatan ulaz na Idea Knockout

Ima li kakav parking u blizini?

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Besplatan ulaz na Idea Knockout
DamageHigh kaže...

Ima li kakav parking u blizini?

Ako ti se da pješačiti deset-petnaest minuta, ima podzemna garaža kod Importane Centra (blizu željezničkog kolodvora i Esplanade), ima veliko parkiralište kod Lisinskog, Cinestarova garaža u Branimirovoj ili kod Sheratona. Ništa drugo mi u ovom trenutku ne pada na pamet, možda netko drugi zna.

16 godina
moderator
offline
Re: Besplatan ulaz na Idea Knockout
DamageHigh kaže...

Ima li kakav parking u blizini?

Najbliže ti je parkirati u garaži na Cvjetnom trgu (i najprostranija je), to je bukvalno pod nosom, ali tamo je cijena 12 kn sat! {#}

 

Druga opcija su ti garaže na Langovom trgu (jedina u kojoj se plaća i SMS-om) ili u Tkalči, mislim da je u obje sat 4 kn (ili možda 5)...

 

A nije loše ni ako uhvatiš bilo gdje parking na ulici, jer se nakon 15h više ne plaća (subota), no to je lutrija i možeš samo dva sata platiti (prva zona), znači tek od 13h na dalje...

...
14 godina
offline
Re: Besplatan ulaz na Idea Knockout

I mislio sam da je takva situacija...javni prijevoz je ipak way to go...Belji se

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
Re: Besplatan ulaz na Idea Knockout

Jedan od prijedloga je i Paromlin - 15-ak min pješke, a cijena 10 kn/dan.

Vinko Krištić | BUG Marketing
16 godina
moderator
offline
Re: Besplatan ulaz na Idea Knockout

Kolege su zaboravili spomenuti najbolju opciju u smislu cijene parkinga i udaljenosti od događaja - garažu Tuškanac. Sat vremena košta 4 kune, hodanja do kina ima cca 8-10 minuta, a odmah iznad garaže je zeleni park s klupicama koje će dobro doći svakome tko na Idea Knockoutu popije koje pićence (pre)više ;)

 

Kako se dogodio ovakav gaf? Tako što nitko iz redakcije izvorno nije iz Zagreba. Sve od reda dotepenci. No ni to ne objašnjava zašto upute za snalaženje u prometu ovdje mora davati - Zagorac {#}

Selling doors, door to door.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatan ulaz na Idea Knockout
mbaksa kaže...
DamageHigh kaže...

Ima li kakav parking u blizini?

Ako ti se da pješačiti deset-petnaest minuta, ima podzemna garaža kod Importane Centra (blizu željezničkog kolodvora i Esplanade), ima veliko parkiralište kod Lisinskog, Cinestarova garaža u Branimirovoj ili kod Sheratona. Ništa drugo mi u ovom trenutku ne pada na pamet, možda netko drugi zna.

 

Podzemna u Petrinjskoj, blize Branimirovoj, prije hotela.

 

Ako sto pomogne, ima popis cijena, zona i garaza na Zagrebparkingovim stranicama.

 

 

 

 

vincimus kaže...

Jedan od prijedloga je i Paromlin - 15-ak min pješke, a cijena 10 kn/dan.

 

Vikendom, ako nema nekog dogadjanja u centru, se moze pronaci mjesto.
Radnim danom i kad ima nece, tesko. Povoljna cijena, auto se ostavi prek dana, dalje pjeske ili tramvajem.

 

 

 

Davor kaže...

Kolege su zaboravili spomenuti najbolju opciju u smislu cijene parkinga i udaljenosti od događaja - garažu Tuškanac. Sat vremena košta 4 kune, hodanja do kina ima cca 8-10 minuta, a odmah iznad garaže je zeleni park s klupicama koje će dobro doći svakome tko na Idea Knockoutu popije koje pićence (pre)više ;)

 

Kako se dogodio ovakav gaf? Tako što nitko iz redakcije izvorno nije iz Zagreba. Sve od reda dotepenci. No ni to ne objašnjava zašto upute za snalaženje u prometu ovdje mora davati - Zagorac {#}

 

Sto je s radovima u Mesnickoj i streljackoj, koje vode do Tuskanca?

Privremenom regulacijom se mora okolo, gore... Izlaz je trenutno kroz Dezmanov?

 

 

Cim kolega pita gdje se parkirati u centru, jasno je kako nije "tu".

Bolje da se ne izgubi dok obilazi.

 

 

 

14 godina
offline
Re: Besplatan ulaz na Idea Knockout
boing24234 kaže...

Cim kolega pita gdje se parkirati u centru, jasno je kako nije "tu".

Bolje da se ne izgubi dok obilazi.

Ma tu sam ja, samo nisam odveć upućen u cijene kojekakvih garaža po centru...Namigiva

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice