Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike i s

poruka: 17
|
čitano: 3.699
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike i s".
10 godina
neaktivan
offline
Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike i s

jel se ti tečajevi upisuju u radnu knjižicu?!?!?!

MPLAB C18
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike
zhUPer_C18 kaže...

jel se ti tečajevi upisuju u radnu knjižicu?!?!?!

Zar mi još uvijek imamo radnu knjižicu? 

16 godina
offline
Re: Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike

to bi trebalo u skole direktno stavit a ne vucarat se kasnije po tecajevima.. nije da uce ne znam kakvu fantastiku, to su osnove racunala koju sam doma savladas u roku keks

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike i s

Dok god Informatika kao nastavni predmet nije obavezan, barem u srednjoškolskim programima kroz čitavo trajanje obrazovanja, nema kvalitetne inf. pismenosti. To ćemo vjerojatno uvesti kroz cca 70 godina, dok shvatimo koliko smo nazadni.

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike
Shadowstrike kaže...
zhUPer_C18 kaže...

jel se ti tečajevi upisuju u radnu knjižicu?!?!?!

Zar mi još uvijek imamo radnu knjižicu? 

Radna knjižica još uvijek postoji, ali samo u e-obliku.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
12 godina
offline
Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike i s

Mozda sam ja glup, ali zar ne bi ovakva vijest trebala sadrzavati i link kamo da se zaintereseirana osoba javi/prijavi??? Moze ova cijela vojska "strucnjaka" iz razno raznih agencija, zborova i uprava biti ponosna na svoj rad, ali pali su na nultoj tocki - dostupnost! Prije bi covjek naso zmiju s nogama. Tipicno za drzavnu upravu.

Moj PC  
7 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike
Pranja kaže...
Shadowstrike kaže...
zhUPer_C18 kaže...

jel se ti tečajevi upisuju u radnu knjižicu?!?!?!

Zar mi još uvijek imamo radnu knjižicu? 

Radna knjižica još uvijek postoji, ali samo u e-obliku.

ne znam, ja je još uvijek imam, plave boje

MPLAB C18
10 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike
kerum kaže...

Mozda sam ja glup, ali zar ne bi ovakva vijest trebala sadrzavati i link kamo da se zaintereseirana osoba javi/prijavi???

http://www.ecdl.hr/

MPLAB C18
12 godina
odjavljen
offline
Re: Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike
zhUPer_C18 kaže...

ne znam, ja je još uvijek imam, plave boje

Možeš ju imati, ali ti nije od koristi.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
12 godina
offline
Re: Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike
zhUPer_C18 kaže...
kerum kaže...

Mozda sam ja glup, ali zar ne bi ovakva vijest trebala sadrzavati i link kamo da se zaintereseirana osoba javi/prijavi???

http://www.ecdl.hr/

OK, da bude malo jasnije:

 

Bolja polovica mi je profesorica i naravno da nije na ti s tehnikom te me svako malo zove u pomoc kako nesto napraviti u wordu, excellu ili opcenito na racunalu. Prema ovoj vijesti, ona bi trebala imati pravo na besplatni online tecaj, samo meni nije tu jasno kome/gdje da se obrati. Na ovom linku takve informacije nema.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike

Ja sam sad drugi razred Ruđera u razredu sa novim strukovnim kurikulumom i sad imamo osnove računalstva i uvod u računalne mreže.

16 godina
offline
Re: Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike
Gamer1650 kaže...

Ja sam sad drugi razred Ruđera u razredu sa novim strukovnim kurikulumom i sad imamo osnove računalstva i uvod u računalne mreže.

dakle u drugom razredu vas najprije uce osnovama i onda odmah bacaju na mreze? ko je radio taj nacrt da mi je znati..

mislim pohvalno, al naopacke

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike
nixass kaže...
Gamer1650 kaže...

Ja sam sad drugi razred Ruđera u razredu sa novim strukovnim kurikulumom i sad imamo osnove računalstva i uvod u računalne mreže.

dakle u drugom razredu vas najprije uce osnovama i onda odmah bacaju na mreze? ko je radio taj nacrt da mi je znati..

mislim pohvalno, al naopacke

Prvi srednje se kod nas još računa u osnovnu školu, tak da...

 

Makar ovaj novi kurikulum izgleda da liči na nešto ipak, još da se krene od prvog razreda...

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike
nixass kaže...
Gamer1650 kaže...

Ja sam sad drugi razred Ruđera u razredu sa novim strukovnim kurikulumom i sad imamo osnove računalstva i uvod u računalne mreže.

dakle u drugom razredu vas najprije uce osnovama i onda odmah bacaju na mreze? ko je radio taj nacrt da mi je znati..

mislim pohvalno, al naopacke

A čuj šta češ ne mogu odmah od klinca napraviti sistemskog administratora nadležnog za top500 račuunalo.polako.toplo mi je oko srca kad znam da će nas moji unuci vaditi iz krize za 60 godina. :)

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
neaktivan
offline
Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike i s

Gdje se na kraju prijavljujemo za to? Nigdje na službenoj stranici nisam našao ovu vijest, zadnja je o promjenama za 1. 1. 2014.

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike i s

Pridruzujem se pitanjima gore.

Bilo bi super kad bi netko napisao gdje se treba prijaviti za te besplatne ECDL tecajeve. Koje je nadlezno tijelo koje izdaje username i password za to (predpostavljam da ti treba username i pass kako bi pristupio tecaju).

Mogu li uciteljice na zamjeni ostvariti pravo na te tecajeve?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Besplatni ECDL tečajevi za učenike, nastavnike i s
Za tecajeve se koristi Loomen sustav, tecajevi su besplatni no ako bas zelimo certifikat onda triba to i platit. :/
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice