Besplatno isprobajte Office 2016 za Mac

poruka: 11
|
čitano: 2.682
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatno isprobajte Office 2016 za Mac".
14 godina
offline
Besplatno isprobajte Office 2016 za Mac

Heh pokraj besplatnog applovoog uredskog paketa, sad plaćat nešto??

 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Besplatno isprobajte Office 2016 za Mac
bus kaže...

Heh pokraj besplatnog applovoog uredskog paketa, sad plaćat nešto??

 istina, Pages je odlican, ali nema do Excel-a... 

inace, bas me zanima kak izgleda jer office 2011 je ocajan... 

15 godina
neaktivan
offline
Besplatno isprobajte Office 2016 za Mac

Pages je OK za besplatan alat. Probaj pisati diplomski rad u njemu i u Wordu. Moj glas definitivno ide za Office! 

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Besplatno isprobajte Office 2016 za Mac

a da, ovisi koje sve opcije trebaš, meni je dovoljan i Openoffice za sve 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Besplatno isprobajte Office 2016 za Mac
bus kaže...

a da, ovisi koje sve opcije trebaš, meni je dovoljan i Openoffice za sve 

 Nekome je dovoljan i notepad. Zavisi za sta se koristi.

morrisoN
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatno isprobajte Office 2016 za Mac
Lion King kaže...

Pages je OK za besplatan alat. Probaj pisati diplomski rad u njemu i u Wordu. Moj glas definitivno ide za Office! 

 Diplomski u wordu? strah me na to i pomisliti. Word je dobar za kratki dopis. Za bilo što ozbiljnije ništa bez latexa. Barem dok su u igri matematičke formule, grafovi, reference...

U wordu je prokleto teško dobiti konzistentan stil koliko god da se čovjek trudio, a sve da mu i uspije, dok dokument pređe nekih 30-40 stranica sve se počne raspadati.

Naslovi predju na prethodnu stranicu, numbering poludi, sadržaj baca hijeroglife, slike nisu na sredini... ufff

13 godina
offline
Re: Besplatno isprobajte Office 2016 za Mac

Slazem se s komentarom za word. Ja nisam trebao neke fantasticne formule, ali cim ubacis tablicu, sliku sve se pocne raspadati i neda se centrirati. Ili dobijes slicicu na vrhu strane i ispod nje vise nema sanse nesto napisati.

Radio sam sitnu prezentaciju za printanje na jednom listu papira u Numbers na Macu i ta lakoca manipulacije objektima je znanstvena fantastika za office. Na jedan list dodas tablica koliko i kakvih hoces i ne moras od pocetka (od A1) znati kakvu sirinu celija ces trebati na kraju dokumenta. Nema toliko naprednih formula kao excel, ali koga briga.

Office 2016 bas skidam - je li bolji od windows verzije 2013? Zbog kompatibilnosti moram raditi u officeu.

12 godina
offline
Besplatno isprobajte Office 2016 za Mac

Nagledao sam se svakakvih diplomskih i maturalnih radova. Problem kod svih je sto mozda 1% njih zna pravilno raditi s Wordom. Zato se događa da se tablice lome, slike prelaze na drugu stranu, tekst se pomiče svako malo i sl. Nije ni čudo kad na novu stranicu ljudi idu lupanjem entera, brojeve stranica u sadržaju rade tako da lupaju space ili tab dok brojevi nisu odokativno poravnani, a što je najgore - stranice numeriraju ručno.

 

Word je smiješno lagan program za naučiti, samo da mu posvetiš malo vremena.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2015 9:34 (skoosha).
 
5 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Besplatno isprobajte Office 2016 za Mac

Uzmi stranicu iz zbirke zadataka i probaj je prepisati u wordu da izgleda jednako kao na papiru i pogledaj koliko će ti vremena trebati.
Word je totalno nesposoban baratati formulama. Još može proći dok je formula sama za sebe, ali ako se mora uklopiti u tekst neće bez čupanja kose.

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Besplatno isprobajte Office 2016 za Mac

Potpisujem ono sto Glamdring kaze. Osobno, otkako sam na faksu radio u latex-u, Word sam u 4. god. upalio svega par puta. Jednostavno se ne isplati ukoliko se zeli imati potpuna kontrola nad radom. Word je ok za neke krace tekstove ali za bilo sto ozbiljnije bolje ga je izbjeci.

This time next year we'll be milionaire
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2015 0:39 (Knez_007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatno isprobajte Office 2016 za Mac

Ma meni je i latex tlaka. Koristim Lyx. To je kao word sa latexom ispod haube, najbolje od oba svijeta.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice