Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

poruka: 23
|
čitano: 3.252
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu".
15 godina
offline
Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

html5 (u win 7 i chrome) radi izvrsno i nemam namjeru instalirati silverlight. tužite me. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 2 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

Izvrsno osvježenje! 

 

Samo nedostaje pokoja kocka leda. 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
4 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

ja najviše gledam linusa i austina ali i kod ostalih navratim 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

Zašto nema novih antibiotika? Eno, baš su našli novi antibiotik u ljudskom nosu! Bug je uvijek imao odličan tajming.

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

Jel može netko skenirat pa podijelit torrent :) 

But how do it know
 
13 6 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

Jel samo meni smeta što ovi "poznati" "tech" youtuberi (većina njih) su zapravo ljudi koji nemaju apsolutno pojma o tehnologiji i računalima. Posebno tu mislim na tehničku stranu, hardver, potrebno znanje kad treba nešto ispitati ili slično? Ruku na srce, Bug kada se uhvati ozbiljno neke teme ju jako lijepo obradi i užitak je čitati dok kad gledam neke videe od tih youtubera čupam kosu na glavi i govorim ne, ne, ne i ne, to se tako ne radi i nisu dobri rezultati/zaključci itd. Da ne govorim koliko mi se plače kad krenu pametovati ili izjavljivati neke gluposti, pa ja ne znam. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.8.2016 14:16 (decartes).
 
3 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] d

Pa zato su youtuberi, a ne inzenjeri.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout. MTCNA
10 godina
offline
Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

Ljeto nam se vratilo, uo,uo...ljeto nam se vratilo, ouo ,ouo...

 

Hvala Bug-u što svojim čitateljima uljepšava ljeto sa kvalitetnim tekstovima.

Jako vas volim čitati, te uživam u vašim tekstovima i radujem se svakom novom sadržaju sa vaše strane.

 

Bug [2] i ovo ljeto roka na najjače.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
3 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] d
Evo budem isprintao ovaj PDF koji su linkali u postu, pa cu ti skenirati. Pase?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] d
Šime kaže...
Evo budem isprintao ovaj PDF koji su linkali u postu, pa cu ti skenirati. Pase?

 Da, to je bila ideja. Dali besplatan link za download, a ja tražim skeniranje i torrent, al valjda malo ljudi gledalo nadrealiste ;) Al opet, teško je izrazit emocije pisanom riječi. To uspjeva samo Balaševiću

But how do it know
16 godina
moderator
offline
Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

Dobio sam upit (preko poruka) gdje se na webu može pročitati Bug2, pa evo ako još nekome treba izravan link:

 

http://www.bug.hr/bug/kolovoz-2016/94439.aspx

...
Moj PC  
4 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] d
Linus mi je vrh, te se ne slažem da je Luke bolji, gledati Linusa je zanimljivo gledati, dok je Luke dosta dosadniji. Po pitanju ostalih kanala, koji su vrhunski, Hardware Canucks, Awesomesauce. Također ne spomenuti, manje popularan: Green Ham Gaming (nije gaming kanal :) ), Dave Lee, ExplainingComputers, Fifty! , Gamers Nexus, Jacob Dykstra, Lon Seidman (reviews uglavnom), Louis Rossman, MS Tech, My PlayHouse (serveri uglavnom), Nicolas11x12TECHX (djetinjasto ime, al ok sadrzaj), Tek Syndicate, The 8Bit Guy. I to je to haha :) koga zanima neka pogleda sta, uzivajte
Hardwell - Young Again
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

Ne znam jeli ovo neki bug, ali kad stavim fullscreen mode, a po defaultu mi je chrome na 125%, fali mi donji dio stranice i ne može ga se vidjeti dok ne postavim chrome na 100%.

100% 100%
125% 125%
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] d
AirLive kaže...

Ne znam jeli ovo neki bug, ali kad stavim fullscreen mode, a po defaultu mi je chrome na 125%, fali mi donji dio stranice i ne može ga se vidjeti dok ne postavim chrome na 100%.

 

Možeš li mišem povući stranicu ili u potpunosti nestane?

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
9 godina
offline
Re: Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] d

Mogu ako kliknem na onu ikonicu dlana gore u "meni". Ali to radi samo kad je slider zooma (u istom tom meniju) podešen na više od 100%. Kad je na 100% valjda ga ne prepoznaje jer "misli" da je preko čitavog ekrana pa nema šta vući stranicu, ali zapravo nije preko čitavog nego ide i izvan ekrana.

16 godina
offline
Re: Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] d

Online jos uvijek najbolje radi na iPad-u. :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] d
Miro kaže...

Dobio sam upit (preko poruka) gdje se na webu može pročitati Bug2, pa evo ako još nekome treba izravan link:

 

http://www.bug.hr/bug/kolovoz-2016/94439.aspx

 Ovo je još veći lol. Znači ljudi pročitaju naslov i kliknu na komentar :)) Ne daj bože da bi u tekstu potražili tri, četiri predložena načina čitanja, ipak je to previše za zapamtit. Mi smo s pisama prešli na mailove, al ova današnja generacija ne može zadržati koncetraciju niti čitajući sms

But how do it know
16 godina
offline
Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

imate bug u Bugu stranica 63

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

čitamo se 

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

Nisam do sada upratio zašto baš naziv Bug[2].. Treba li to predstavljati kao drugi (po redu, nastavak) časopis? ..ili, obzirom kako je napisano - treći (treća stavka u nizu) ? Što je onda Bug[1]? Mreža? 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

Zašto nema balkanske Youtube scene?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] d
Dex.pwn kaže...

Zašto nema balkanske Youtube scene?

 Zato što na Balkanu žive Balkanci

15 godina
neaktivan
offline
Besplatno ljetno osvježenje u obliku Buga[2] dostu

Pošto je besplatan primjerak, donekle možemo prijeći preko članka koji reklamira GMO i nosi u suštini poruku:"Ko ne guta naše proizvode, taj je glup." Vjerovatno ipak nije nov način reklamiranja. Korporacijska pohlepa skrivena iza lijepih riječi i znanosti, uz poneku očitu uvredu. Čak i kad ljudi ne žele da odbace provjerenu hranu da prihvate eksperimentalnu, toliko poštuju našu slobodnu volju i našu inteligenciju da nam potajno žele gurati tu hranu u nas i nazivaju nas neznalicama jer nismo dobri konzumenti. Tako su neki znanstvenici nagovarali ljude da se mažu radioaktivnim kremama i koriste ostale radioaktivne proizvode u prehrani i kozmetici, kad su otkrili radioaktivnost, ali ne sve detalje u vezi toga.
Inače, zahvaljujem na poklonu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2016 5:33 (Mad-Max-X).
 
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice