Bing zadana tražilica i u Safariju?

poruka: 8
|
čitano: 1.666
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bing zadana tražilica i u Safariju?".
10 godina
offline
Bing zadana tražilica i u Safariju?

Ne mijenjaju kad je vec google zadan, al stavite bing pa cete vidjet koliko ce ljudi mijenjat. Google je sa svojim cenzurama otisao isto u onu stvar, al i dalje je najugodniji i najpoznatiji pretrazivac. Hrpa ljudi ce se prebacivat ako radi niceg onda radi navike. Nece se prebacit oni koji ne znaju dok ne uspiju nac nekog koga ce zamolit da im prebaci sto ce ih samo nazivcirat dodatno, i onih 1000 ljudi koji preferiraju bing u odnosu na google. Sretno s tim.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Bing zadana tražilica i u Safariju?

Ajde napokon, da ne moram rucno mjenjat na svakom novom uredjaju.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
1 7 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bing zadana tražilica i u Safariju?
Mozda na manjim trzistima google ima prednost zbog bolje lokalne podrske, al na vecim (pogotovo usa) nema bitne razlike. I face je zamjenio google
15 godina
offline
Bing zadana tražilica i u Safariju?

očito, ne plivaju sve vrste jabuka. neke tonu. riječima abrahama lincolna (i boba marleya, u "get up, stand up"): you can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time{#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 15:45 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bing zadana tražilica i u Safariju?

Bing tražilica kojom dolaziš do Googlea! ;)

11 godina
offline
Re: Bing zadana tražilica i u Safariju?
apoteka kaže...
Mozda na manjim trzistima google ima prednost zbog bolje lokalne podrske, al na vecim (pogotovo usa) nema bitne razlike. I face je zamjenio google

nemoj brkati usluge i svrhe :D

11 godina
offline
Re: Bing zadana tražilica i u Safariju?
Quiem kaže...

Bing tražilica kojom dolaziš do Googlea! ;)

isto kao sto je internet explorer browser kojeg koristis kako bi instlairao Chrome ili Firefox :D

svaki alat ima svoju svrhu pa tako i Bing i IE  :D

9 godina
neaktivan
offline
Bing zadana tražilica i u Safariju?

Ostvaruju se predviđanja analitičara. Google lagano postaje iritantan i američkom mainstreamu. Kad ti se netko predstavi "Ja sam pošten" primi se za novčanik, a kad kaže D... b. evil" prati kad mu se oči zblinkaju {#}

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice