”Bitno pitanje nije gdje si bio 1991. već gdje će

poruka: 9
|
čitano: 1.711
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "”Bitno pitanje nije gdje si bio 1991. već gdje će ".
7 godina
offline
”Bitno pitanje nije gdje si bio 1991. već gdje će

Da oprostite ovo je najveća glupost ikad.

Prvo što radim kada se upoznam sa nekim bilo uživo ili virtualno je da pitam gdje je bio/la 91-ve !

Ovaj tekst koji je napisan očito od strane nekog stranog ili domaćeg (plaćenog) agitatora.

Naravno ovo opažanje se čini pomalo nepristojno, ali ja njime nipošto ne želim vrijeđati provokatore i ostalu ljevičarsku bagru.  Ja samo želim znanstveno, psihološki pristupiti problemu povezanosti između političke orijentacije i mentalnih kapaciteta pojedinca. 

Jasno je da i među agitatorima i provokatorima ima inteligentnih ljudi, teoretičara, ekonomista i političara – doduše u skucaju tih istaknutijih pojedinaca možemo se pitati jesu li oni doista bili iskreni, egalitaristički orijentirani socijalisti, ili samo cinični manipulatori kojima je borba za izbjegavanje tako važnog pitanja kao "gdje si bio 91-ve" samo sredstvo osobnog napretka te unošenja nemira u društo radi podmetanja.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 7:46 (CrniPero).
 
3 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ”Bitno pitanje nije gdje si bio 1991. već gdje

Na čemu si ti?

15 godina
online
”Bitno pitanje nije gdje si bio 1991. već gdje će

['rvatine]Jugokomunistički bugovci omalovažavaju domovinski rat putem windaysa![/'rvatine]

 

 
0 3 hvala 0
7 godina
offline
Re: ”Bitno pitanje nije gdje si bio 1991. već gdje
udarnik60 kaže...

Na čemu si ti?

 

15 godina
offline
Re: ”Bitno pitanje nije gdje si bio 1991. već gdje
U ovakvom se društvu baviti reprodukcijom zločin je prema potencijalnom djetetu.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: ”Bitno pitanje nije gdje si bio 1991. već gdje
Normalno da njima nije bitno gdje si bio 1991. jer su oni tad bili na školovanju po svijetu,jurili ženske,zarađivali lovu...kao i svake druge godine
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: ”Bitno pitanje nije gdje si bio 1991. već gdje
De si ti bil '91? Ha?
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: ”Bitno pitanje nije gdje si bio 1991. već gdje
CrniPero kaže...
.... gdje je bio/la 91-ve !.....

 

 

 

12 godina
offline
Re: ”Bitno pitanje nije gdje si bio 1991. već gdje
...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice