BitTorrent Sync dobiva poslovnu komponentu

poruka: 4
|
čitano: 917
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BitTorrent Sync dobiva poslovnu komponentu".
16 godina
offline
BitTorrent Sync dobiva poslovnu komponentu

"čime se štedi prostor za pohranu podataka (što može biti korisno na mobilnim uređajima) "

Kod mobilnih uredjaja to je i do sada bilo defaultno. Tj. sinhronizirala se samo struktura foldera i imena fajlova, a pojedinacni fajl downloadao se prilikom pristupa. Mislim da se nova mogucnost odnosi prije svega na normalne kompjutere.

I cijena nije 39.99$ mjesecno, vec godisnje.
Btw, koristim neko vrijeme na laptopu, desktopu, Netgear NAS uredjaju i mobitelu i odlicno radi. Tako da mislim da ni ova cijena nije uopste visoka, iako mi (za sada) nisu neophodne dodatne mogucnosti (osim sto je limit na 10 foldera bez veze).

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 11:24 (knight).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
BitTorrent Sync dobiva poslovnu komponentu

Ovo mi se baš i ne sviđa, mislim da ću ostati na starijoj verziji btsynca jer sam fino posložio bacup 3 servera, pc, mobitel, tablet...

 

Ali dugoročno bolje je prijeći na neko otvoreno rješenje poput SyncThing.

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
BitTorrent Sync dobiva poslovnu komponentu

Ima li neko iskustva sa tim SyncThing? Kakva je podrska za platforme i na sta se moze instalirati. Ja sam ReadyNAS kupio zato sto ima podrsku za BitTorrent Sync, a BitTorrent Sync sam poceo koristiti (izmedju ostalog) zato sto ima Windows Phone aplikaciju.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
BitTorrent Sync dobiva poslovnu komponentu

Stigla je nadogradnja i za Sync za Android, ali preskačem tu nadogradnju. Broj negativnih komentara je ogroman, svi stavljaju ocjenu 1 zvjezdica.

 

SyncThing je još u alfa fazi za Android, u beta fazi za PC. Ima bugova ali projekt je dosta aktivan, pogotovo će sad živnuti zbog ove nove nerfane verzije BtSynca.

 

 

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice