Blokiranje oglasa sve popularnije

poruka: 11
|
čitano: 1.648
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Blokiranje oglasa sve popularnije".
11 godina
neaktivan
offline
Blokiranje oglasa sve popularnije

Kad su neumjereni. Web stranice ne lice ni nasta, stalno iskacu reklame i maltrtiraju korisnike. Namjerno stave reklamu preko citavog ekrana i onda jos stave x na neprirodnom polozaju, tipa dole ljevo ili dole deso. Sve samo da se klikne reklama.

E bogme neces, da si umjeren nebi nikad imao blocker, ali kad su svi neumjereni onda neces.

 

Ako netko iz redakcije net.hr cita ovo, lijep pozdrav :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 10:28 (kingofthenight).
 
20 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Blokiranje oglasa sve popularnije

Da te reklame izgledaju normalno čovjek bi i rekao ali ovo iskakanje 15 puta moram stisnut x da vidim pročitat stranicu, bitno da kukaju a reklame su im odvratne.

 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Blokiranje oglasa sve popularnije

Sva ta problematika leži na zakonu akcije i reakcije. Previše nametljivih i dosadnih reklama <-> adblock i sl. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Blokiranje oglasa sve popularnije

Problem je što se reklame ne plaćaju po prikazu nego po kliku pa onda www stranice "moraju" staviti reklamu da jednostavno moraš kliknuti.

Uvesti plaćanje po prikazanoj reklami koja je negdje sa strane u banneru i neće biti potrebe za add bockerom.

mag.iur.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Blokiranje oglasa sve popularnije

Ovi klosari sa net.hr su mi tako smijesni s ovom izjavom... Da ima tu iti malo novinarstva ne bi se trebali financirat tako jadnim nacinom marketinga.

"stete ekosustavu koji se temelji na reklamama" - ako se cili ekosustav temelji na reklamama onda bolje da propadne. "ekosustav" se treba temeljit na SADRZAJU, kvalitetnom i originalnom, a ne ka u slucaju net.hr, di nekog bijednika koji je umislia da je novinar treba financirat klikajuci na reklame - nabijem tog novinara i taj "posal" koji radi.

Ekipa misli da ce napravit portal,copy/paste vijesti sa neta, a ovce ce im dolazit i klikat po tome - kako ne, svi glupi a oni pametni... Moderni "biznismeni", hahaha

 

Za adBlock i slicne naprave skidam kapu i svatko bi treba donirat onaj iznos kad ga downloadira da podrzi ekipu koja nam je omogucila net bez spama, a ne hrvatske "kruva-bez-motike novinare".

 

Evo sad mi radi adBlock, disconnectMe i NoScript. Sve lipo ugradjeno u Firefox, ni ne znas da su tu...

 
9 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Blokiranje oglasa sve popularnije
Prije nekoliko mjeseci sam naišao na aplikaciju koja je na odličan način stavljala reklame.

Naime, kad klikneš na neki od oglasa, oglasi u cijeloj aplikaciji se ne pojavljuju sljedeća 24h.

Nikad prije ovoga nisam namjerno kliknuo na oglas u mobilnoj aplikaciji, a s ovom aplikacijom to mi je bila prva stvar koju bih napravio čim bih upalio mobitel ujutro i ostatak dana ne bih imao oglase. I tako svaki dan.

Po mojem mišljenju - genijalan način zarade koji nije nametljiv, klikom na oglas ti se otvori web stranica koju zatvoriš u pola sekunde, nema gnjavaže ni slučajnog klikanja.

Nažalost, imena aplikacije se ne sjećam, no znam da je zahtijevala povezanost sa internetom, tako da se oglasi nisu mogli privremeno ukloniti "gašenjem interneta."
 
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Blokiranje oglasa sve popularnije

(odgovor korisniku Korny1603987)Nitko ne garantira oglašivačkim agencijama da ti taj oglas nisi sakrio negdje gdje se doslovno ne vidi, npr. iza pozadine web stranice. S njihove strane, plaćanje po kliku je odlična stvar - za nas, ne baš.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 11:44 (Delaš).
16 godina
offline
Blokiranje oglasa sve popularnije

Kao što kažu, zakon akcije i reakcije. Jedna ugodno smještena reklama je ok, 6 reklama je previše. Svaka takva stranica ide u block.

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Blokiranje oglasa sve popularnije
Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Blokiranje oglasa sve popularnije

Još nam uvaljuju hrpu malwarea i spywarea kroz oglase, a prave se nevini

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Blokiranje oglasa sve popularnije

Ja bez AdBlocka jednostavno ne znam funkcionirati.Reklame su toliko agresivne da te totalno iritira.

Ja naprimjer dosta gledam online filmova,a tamo i vrijedi pravilo da se blocker iskljuci.Iskljucivanjem blockera katastrofa,otvara se milion stranica i cesto se zapitam čemu svrha?

Recimo meni nonstop pop-upa taj Bet 365 i sada recimo i da se kladim,nikada ne bih otišao na tu stranicu,baš zato što je toliko agresivna!

Postoji li ikoji drugi nacin da se blocka takvo što,a da stranice koje posjecujem to ne primjete?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice