Bose tuži Beats

poruka: 13
|
čitano: 1.998
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bose tuži Beats".
16 godina
odjavljen
offline
Bose tuži Beats

Mudro su sačekali da akvizicija prođe... {#}

Freak Show Inc.
 
22 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Bose tuži Beats
Friday kaže...

Mudro su sačekali da akvizicija prođe... {#}

Taman mi je to palo na pamet kad sam pročitao članak {#}

There is only one rule in metal, play it F*CKING LOUD!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Bose tuži Beats
Da baš, pričekali da ih kupi apple, pa sada ide ekipa po hrpu dolara :-)
12 godina
offline
Re: Bose tuži Beats
Borg8472 kaže...
Da baš, pričekali da ih kupi apple, pa sada ide ekipa po hrpu dolara :-)

Pricekali da ih kupi Apple sa najboljim odvjetnicima u ovakvim parnicama.{#}

14 godina
online
Bose tuži Beats

Sve ovisi gdje će se postupak odvijati. Jasno je da će u US sud dosuditi u korist njihovog Applea pa makar ih našli s originalnom Boseovom dokumentacijom u rukama.
Bose bi trebao tražiti dodatnu odštetu za narušeni ugled jer im patente krade tako seljačka firma kao što je Beats Audio.  

Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Bose tuži Beats

Prodajem Beats slusalice koje sam dobio za rodendan, napravio sam si svoje slusalice sa 2 plasticne case i koncem pa mi netrebaju,

Ponude na pm

Moj PC  
20 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bose tuži Beats
Irregular kaže...

Prodajem Beats slusalice koje sam dobio za rodendan, napravio sam si svoje slusalice sa 2 plasticne case i koncem pa mi netrebaju,

Ponude na pm

Apple već ima patent na dvije čaše i konac, sad će te tužiti.

12 godina
offline
Re: Bose tuži Beats
jozef kaže...

Sve ovisi gdje će se postupak odvijati. Jasno je da će u US sud dosuditi u korist njihovog Applea pa makar ih našli s originalnom Boseovom dokumentacijom u rukama.
Bose bi trebao tražiti dodatnu odštetu za narušeni ugled jer im patente krade tako seljačka firma kao što je Beats Audio.  

Pa gdje bi se mogao odvijati postupak izmedju dvije americke firme oko krsenja patenata prijavljenih americkom patentnom zavodu?

12 godina
neaktivan
offline
Bose tuži Beats
Kapa dolje za kvalitetu Bose-a, ali im je dizajn slusalica katastrofa
 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bose tuži Beats
Design je subjektivna stvar. Meni se svidjaju. Ugl, nije mi jasno sto imaju u glavi oni koji velicaju te beats. Buraz mi ima beats studio, a ja Bose i Denon. Beats su ga kostale 300€, dok su mene Bose 150. Ne moram niti spominjati koliko su Bose kvalitetnije, pocevsi od zvuka, pa do same izrade. Denon su naravno najbolje, ali i najskuplje od ovih 3 (450€) tako da mi te zadnje ipak ostaju najdraze.
Enjoy The Silence
13 godina
neaktivan
offline
Bose tuži Beats

rugao se lonac loncu...

tj tuzio lonac lonac

niti bose niti beats nisu bolji od svojih kineskih kopija

tako da nek ne mudruju

Moj PC  
1 5 hvala 0
15 godina
offline
Bose tuži Beats

znam da je to zapravo nemoguće doznati no zbilja me zanima postoji li diljem svijeta i jedna uspješna korporacija koja je takvom postala pošteno (bez krađe, app-a, špijuniranja, muljanja, iskorištavanja zaposlenika, laganja keoz marketing ...)? {#} 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bose tuži Beats
Ajar kaže...

znam da je to zapravo nemoguće doznati no zbilja me zanima postoji li diljem svijeta i jedna uspješna korporacija koja je takvom postala pošteno (bez krađe, app-a, špijuniranja, muljanja, iskorištavanja zaposlenika, laganja keoz marketing ...)? {#} 

Prvu polovicu pitanja ću citirati..

Nemoguće znati, no Tesla Motors mi djeluje na solidnom putu kao kandidat za takvo što {#}

Hello, IT. Have you tried turning it off and on again?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice