I Britanci će morati registrirati dronove

poruka: 10
|
čitano: 2.147
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Britanci će morati registrirati dronove".
16 godina
offline
I Britanci će morati registrirati dronove

Odlična stvar, da barem tako nešto naprave i kod nas, a ne jednostavno zabraniti ovako jednu tehnologiju (snimanje iz zraka) kao što su napravili...

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
I Britanci će morati registrirati dronove

Treba apsolutno sve zabraniit. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: I Britanci će morati registrirati dronove
Dronovi kod nas nisu zabranjeni. Zabranjen je let na određenim područjima, poput aerodroma isl.
15 godina
neaktivan
offline
Re: I Britanci će morati registrirati dronove
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Dronovi kod nas nisu zabranjeni. Zabranjen je let na određenim područjima, poput aerodroma isl.

 Kao da jesu: http://www.bug.hr/vijesti/vlasnici-dronova-hrvatskoj-cuvajte-se-kazni/155337.aspx

16 godina
offline
Re: I Britanci će morati registrirati dronove
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Dronovi kod nas nisu zabranjeni. Zabranjen je let na određenim područjima, poput aerodroma isl.

 Zabranjeno je ono radi čeg bih kupio drona, a to je snimanje iz zraka... Kao igračka da letam uokolo mi ne treba...

11 godina
offline
Re: I Britanci će morati registrirati dronove
Nije problem registracija i polaganje ispita problem je da ti kod nas sa quad copterom tipa DJI Phantom 4 pro koij ima sve moguće senzore i sw. koij može spriječiti 99% sr*** ne smije letijeti u naseljenom području dok ovi sa više propelera i teži koji imaju veće šanse da roknu dole i ube nekoga mogu samo je potrebno poslati onoj službi papir u kojem ih obavještavaš da posjeduješ drona te kategorije i tjt.
14 godina
offline
Re: I Britanci će morati registrirati dronove
Diazz72 kaže...
Nije problem registracija i polaganje ispita problem je da ti kod nas sa quad copterom tipa DJI Phantom 4 pro koij ima sve moguće senzore i sw. koij može spriječiti 99% sr*** ne smije letijeti u naseljenom području dok ovi sa više propelera i teži koji imaju veće šanse da roknu dole i ube nekoga mogu samo je potrebno poslati onoj službi papir u kojem ih obavještavaš da posjeduješ drona te kategorije i tjt.

 

Mislim da dozvolu za letenje iznad naseljenog područja može dobiti samo dron koji ima mogućnost montiranja padobrana.

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2017 10:48 (Ezio).
10 godina
suspendiran
offline
Re: I Britanci će morati registrirati dronove
Da sad sam i ja pročitao članak. Glupi konji birokrate . A zanima me da li je ikad ikome došla kazna za drona?

Jer prema zakonu zabranjeno je i staviti šator u vlastito dvorište. Teoretski može ti doći kazna. Po zakonu moraš spavati u kući a ne dvorištu. Posebice ne smiješ staviti šator za kampiranje. Ali ne znam da li je ikad ikome došla kazna...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: I Britanci će morati registrirati dronove
Da sad sam i ja pročitao članak. Glupi konji birokrate . A zanima me da li je ikad ikome došla kazna za drona?

Jer prema zakonu zabranjeno je i staviti šator u vlastito dvorište. Teoretski može ti doći kazna. Po zakonu moraš spavati u kući a ne dvorištu. Posebice ne smiješ staviti šator za kampiranje. Ali ne znam da li je ikad ikome došla kazna...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: I Britanci će morati registrirati dronove
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Da sad sam i ja pročitao članak. Glupi konji birokrate . A zanima me da li je ikad ikome došla kazna za drona?

Jer prema zakonu zabranjeno je i staviti šator u vlastito dvorište. Teoretski može ti doći kazna. Po zakonu moraš spavati u kući a ne dvorištu. Posebice ne smiješ staviti šator za kampiranje. Ali ne znam da li je ikad ikome došla kazna...

Je, turističkoj zajednici RH 

 

Potraži, imaš na Internetu negdje...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice