Budućnost Androida po Sony Ericssonu

poruka: 23
|
čitano: 5.948
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Budućnost Androida po Sony Ericssonu".
12 godina
protjeran
offline
Budućnost Androida po Sony Ericssonu

htc-ovi imaju puno ljepsi user interface od sonya

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Budućnost Androida po Sony Ericssonu

nakon katastrofalnih pogresaka koje nikad nisu ispravljene na xperiji x2 nikad vise SE!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Budućnost Androida po Sony Ericssonu
ljepota je subjektivan dojam.. O prakticnosti ui izmedju se i htc bi se vec dalo raspravljati
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
protjeran
offline
Re: Budućnost Androida po Sony Ericssonu
skatercro kaže...

htc-ovi imaju puno ljepsi user interface od sonya

Sreca pa se i jedan i drugi daju ukloniti.

15 godina
offline
Budućnost Androida po Sony Ericssonu

ako nastave sa dosadasnjom politikom "redovnog" izbacivanja updatea cisto sumnjam

He who dares, wins
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
online
Budućnost Androida po Sony Ericssonu

Kako su zaboravili Xperiu x8 i x2 te umalo x10 mogu se slobodno nositi u neku stvar s svojim mobitelima.

Dobro pa XDA postoji,inače bi ova x8 već davno bila u smeću.

 

Što se tiče UI, Sony Ericsson-ov je blago rečeno Živo sr{#}nje.

Usporedi njega i Sense UI kao da uspoređivaš Voodoo 2 i GTX580...

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Budućnost Androida po Sony Ericssonu

 

tko vam je kriv kaj ne koristiti t10s umjesto ovih "smart" ass gadgete za slanje sms-a i pozive :)

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Budućnost Androida po Sony Ericssonu

Moj prvi SE je bio T310, nakon toga legendarni   T630 ,svojevremeno odličan uređaj, onda su počeli tehnički probemi, prvo je otišao joystick , reko dobro dešava se, sljedeći uređaj nakon toga bio mi je  K510i , odičan uređaj sa odličnom kamerom u to vrijeme , isto nakon par mjeseci otišao joystick, slao isti na servis, radio par mjeseci i opet isti kvar sa joystickom, nakon toga sam rekao zbogom SE.

 

Inaće uvijek sam preferirao SE , prvo iz razloga što su se svi "furali" na nokiju a drugo što je uvijek imao bolju kameru od nokije. Jedina nokia koja mi je nekako ostala u srcu je E51.

 

Po meni najbolje uređaje s Android OS-om ima Samsung, HTC je OK, ali po meni je malo preskup s obzirom na Samsung ,a u pravilu ne vidim posebne važnosti u razlici samih uređaja da bi cijena bila tolika.

 

Razmišljam da ubodem jedan Galaxy mini za sastrane :)

 

 

I'm from Hollywood
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Budućnost Androida po Sony Ericssonu
pandza94 kaže...

Kako su zaboravili Xperiu x8 i x2 te umalo x10 mogu se slobodno nositi u neku stvar s svojim mobitelima.

Dobro pa XDA postoji,inače bi ova x8 već davno bila u smeću.

 

Što se tiče UI, Sony Ericsson-ov je blago rečeno Živo sr{#}nje.

Usporedi njega i Sense UI kao da uspoređivaš Voodoo 2 i GTX580...

 

 

Hehe, Voodoo 2 je odlična grafička , ako imaš dvije u SLI modu onda na NFS 2 možeš vidjet volan ako ti je perspektiva kamere iz unutrašnjosti auta :)

 

 

I'm from Hollywood
13 godina
online
Budućnost Androida po Sony Ericssonu

Ako je budućnost Androida u Sony Ericssonu,jadna li je to budućnost za Android....

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2011 23:51 (pandza94).
Moj PC  
8 1 hvala 0
16 godina
offline
Budućnost Androida po Sony Ericssonu

Da, držat će korak sa novim verzijama androida, par uređaja za svaku verziju bez naknadnog updatea {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Budućnost Androida po Sony Ericssonu
to oni misle za svaki update drugi uređaj izbacit kolko im je support dobar
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
16 godina
offline
Re: Budućnost Androida po Sony Ericssonu
Da nema Androida SE ne bi postojao. Godinama su imali nikakve rezultate i dugo se pričalo o gašenju SE. Android je slamka spasa za SE a kaj je najžalosnije glupani zanemaruju korisnike i ne izbacuju redovne updateove kaj nema smisla.
SE vode neke morončine.
14 godina
offline
Re: Budućnost Androida po Sony Ericssonu
pandza94 kaže...

Kako su zaboravili Xperiu x8 i x2 te umalo x10 mogu se slobodno nositi u neku stvar s svojim mobitelima.

Dobro pa XDA postoji,inače bi ova x8 već davno bila u smeću.

 

Što se tiče UI, Sony Ericsson-ov je blago rečeno Živo sr{#}nje.

Usporedi njega i Sense UI kao da uspoređivaš Voodoo 2 i GTX580...

Nisu oni ništa zaboravili. Sony Ericsson je preskoćio Android 2.2, pa je razumno zašto nema updatea za X8i, X10i mini i X10i mini pro, ali ne znam po kojim kriterijima X8i, X10i mini i X10i mini pro mogu dobiti Android 2.3. Čak nemaju ni rama, a o procesoru da ne pričam. X2 je umro onog trena kad je umro Windows mobile zato tu budimo realni da je problem u Microsoftu, a ne u Sony Ericssonu. X10i je dobio update jer ima specifikacije za Android 2.3. Kad su uvidjeli da ljudi traže Android 2.3 na X10i shvatili su da to moraju obaviti pošto X10i može imati Android 2.3. Zato ne pričajte gluposti vi svi koji imate slična mišljenja. Jeste da su malo spori za update ali ipak on dođe.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 8:50 (tomo100brt).
13 godina
online
Re: Budućnost Androida po Sony Ericssonu
tomo100brt kaže...
pandza94 kaže...

Kako su zaboravili Xperiu x8 i x2 te umalo x10 mogu se slobodno nositi u neku stvar s svojim mobitelima.

Dobro pa XDA postoji,inače bi ova x8 već davno bila u smeću.

 

Što se tiče UI, Sony Ericsson-ov je blago rečeno Živo sr{#}nje.

Usporedi njega i Sense UI kao da uspoređivaš Voodoo 2 i GTX580...

Nisu oni ništa zaboravili. Sony Ericsson je preskoćio Android 2.2, pa je razumno zašto nema updatea za X8i, X10i mini i X10i mini pro, ali ne znam po kojim kriterijima X8i, X10i mini i X10i mini pro mogu dobiti Android 2.3. Čak nemaju ni rama, a o procesoru da ne pričam. X2 je umro onog trena kad je umro Windows mobile zato tu budimo realni da je problem u Microsoftu, a ne u Sony Ericssonu. X10i je dobio update jer ima specifikacije za Android 2.3. Kad su uvidjeli da ljudi traže Android 2.3 na X10i shvatili su da to moraju obaviti pošto X10i može imati Android 2.3. Zato ne pričajte gluposti vi svi koji imate slična mišljenja. Jeste da su malo spori za update ali ipak on dođe.

Da onda objasni zašto x10 mini,pro i x8 nisu dobili barem 2.2. update?

Hardverski su savršeno sposobni za to, plus Froyo sam po sebi može iskoristiti snagu 600Mhz CPU-a.

Da ti dokažem jednim banalnim primjerom:

 

x8-2.1-Quadrant-450

X8-2.2.1.-Quadrant-1080

 

Kako misliš da je razumno da daju samo jedan jedini update za x8,10 mini i pro?Zar to nije zanemarivanje većeg broja korisnika?Ne samo da je u tome problem nego

smradovi nisu niti objavili najnovije sourcove za dotične mobitele,što bi znatno ubrzalo zaobilaženje bootloadera.

Ali ne, nedaj bože da ova tri mobitela dobiju veći Android,ako hoćete bolji Android kupite si Xperiu Arc ili Neo.

 

Takva je pollitika Sony Ericssona.Izbace mobitel,ljudi ga kupe, update sa 1.6 na 2.1 čekaju po pola godine i bok!

Samo da kupe bolje mobitele.Ali tu su se zeznuli-većina ljudi koje znam i koji imaju x8 će naravno ići na drugi mobitel kad budu kupovali,

jer jednostavno SE je očajno-kapitalistička tvrtka i gotovo.

 

Iako na XDA x8 je dobila Android 2.3.4(savršeno brz i stabilan), fake dualtouch,overclock,NoMDDI,NetFilter i mnoge druge stvari.

X10mini i pro su dobili pravi dualtouch i sve ostalo navedeno gore.

 

Govoriš o nesposobnosti ovih mobitela da vrte 2.3?

Hoćeš da ti uploadam video kako se nosi sa 2.3.4?

 

Kad neznaš nemoj pričati priče.

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
12 godina
protjeran
offline
Budućnost Androida po Sony Ericssonu

EH, ONDA ANDROID NEMA BUDUĆNOSTI!

Dodo Bui
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Budućnost Androida po Sony Ericssonu
pandza94 kaže...

Ako je budućnost Androida u Sony Ericssonu,jadna li je to budućnost za Android....

?!? Što gdje kako - uspijete iz teksta o Sonyjevim planovima za budućnost s Androidom proreći budućnost Androida općenito? Android nije jednako Sony Ericsson niti je SE jednako Android.

15 godina
neaktivan
offline
Budućnost Androida po Sony Ericssonu
Pandza, suti...


SE je uvidio greske, zakljucani bootloaderi i neizbacivanje updatea i sad ce krenut s drukcijom politikom. Otvorili su posebnu stranicu za developere, kako otkljucati bootloadere i sl. (nisam bio na stranici, ali nesto takvo ima).

Mijenjaju politiku nabolje pa nebi trebali vise kenjati po korisnicima. Za razliku od HTCa (i Motorole) koji sad pocinju zakljucavati bootloadere i to bome "pravo", pa ce biti ekstremno tesko ih otkljucati ili ista slicno.
Developeri kupuju sad Samsunge i LG-e a HTC - 0 bodova.

SE je uvidio greske i krece nabolje sad...
http://androoolog.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Budućnost Androida po Sony Ericssonu

Zašto onda ne otključa bootloadere na starijim modelima?

 

Zašto ignoriraju x8 i x10 mini iako su samo godinu stari?

 

Zašto ne izbace barem 2.2 update?

 

Iskreno samo bih volio da otključaju bootloader,

 

ništa drugo mi nije važno jer na mobitelu već imam skoro dovršen 2.2.1...

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Budućnost Androida po Sony Ericssonu

Nakon SE Xperia jedinice SE nikad više vjerojatno, dao sam im priliku, i dosad sam se, što se mobitela tiče, s njima najviše zaje...

Kupio preko oglasnika mobitel za 2,5k kn i nakon godinu dana vrijednost mu je pala na 600 kuna. Dok s druge strane, prije 9 mjeseci sam kupio Desire, cijena mu je pala sa 2000 na 1600-1700. Samo treba gledati cijene na tržištu i odma možeš uvidit koliko nešto vrijedi. (naravno ne u dućanima pošto dućani drže cijenu pa taman se ne prodalo)

Što se tiče htc sensa, jedino što im mogu zamjerit je to što troši bateriju, iako ja nemam previše problema s time, svaka dva dana ga punim i sve ok. Jako mi se sviđa što imaju dinamičke viewove u Appwidgetima, odnosno laički rečeno, imaju funkcionalnije widgete od svega ostalog na što sam naišao.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Budućnost Androida po Sony Ericssonu
tomo100brt kaže...
pandza94 kaže...

 

Nisu oni ništa zaboravili. Sony Ericsson je preskoćio Android 2.2, pa je razumno zašto nema updatea za X8i, X10i mini i X10i mini pro, ali ne znam po kojim kriterijima X8i, X10i mini i X10i mini pro mogu dobiti Android 2.3. Čak nemaju ni rama, a o procesoru da ne pričam. X2 je umro onog trena kad je umro Windows mobile zato tu budimo realni da je problem u Microsoftu, a ne u Sony Ericssonu. X10i je dobio update jer ima specifikacije za Android 2.3. Kad su uvidjeli da ljudi traže Android 2.3 na X10i shvatili su da to moraju obaviti pošto X10i može imati Android 2.3. Zato ne pričajte gluposti vi svi koji imate slična mišljenja. Jeste da su malo spori za update ali ipak on dođe.

 

 

Zaboravili su, ili samo ne daju update da bi kupili novi mobitel.Nemoj mi izmišljati da nema rama i da mu je slab procesor kad neznaš o čemu pričaš.Ja imam custom rom 2.3.3 i radi najmanje 3 puta brže nego službeni 2.1 update koji je njemu i namjenjen.Sve je fluidno i radi(izuzev kamere).Ali to ti je samo dokaz da si u krivu i da TI pričaš gluposti.

 

Koma
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 23:08 (Koma_Zd).
14 godina
offline
Re: Budućnost Androida po Sony Ericssonu
pandza94 kaže...
tomo100brt kaže...
pandza94 kaže...

Kako su zaboravili Xperiu x8 i x2 te umalo x10 mogu se slobodno nositi u neku stvar s svojim mobitelima.

Dobro pa XDA postoji,inače bi ova x8 već davno bila u smeću.

 

Što se tiče UI, Sony Ericsson-ov je blago rečeno Živo sr{#}nje.

Usporedi njega i Sense UI kao da uspoređivaš Voodoo 2 i GTX580...

Nisu oni ništa zaboravili. Sony Ericsson je preskoćio Android 2.2, pa je razumno zašto nema updatea za X8i, X10i mini i X10i mini pro, ali ne znam po kojim kriterijima X8i, X10i mini i X10i mini pro mogu dobiti Android 2.3. Čak nemaju ni rama, a o procesoru da ne pričam. X2 je umro onog trena kad je umro Windows mobile zato tu budimo realni da je problem u Microsoftu, a ne u Sony Ericssonu. X10i je dobio update jer ima specifikacije za Android 2.3. Kad su uvidjeli da ljudi traže Android 2.3 na X10i shvatili su da to moraju obaviti pošto X10i može imati Android 2.3. Zato ne pričajte gluposti vi svi koji imate slična mišljenja. Jeste da su malo spori za update ali ipak on dođe.

Da onda objasni zašto x10 mini,pro i x8 nisu dobili barem 2.2. update?

Hardverski su savršeno sposobni za to, plus Froyo sam po sebi može iskoristiti snagu 600Mhz CPU-a.

Da ti dokažem jednim banalnim primjerom:

 

x8-2.1-Quadrant-450

X8-2.2.1.-Quadrant-1080

 

Kako misliš da je razumno da daju samo jedan jedini update za x8,10 mini i pro?Zar to nije zanemarivanje većeg broja korisnika?Ne samo da je u tome problem nego

smradovi nisu niti objavili najnovije sourcove za dotične mobitele,što bi znatno ubrzalo zaobilaženje bootloadera.

Ali ne, nedaj bože da ova tri mobitela dobiju veći Android,ako hoćete bolji Android kupite si Xperiu Arc ili Neo.

 

Takva je pollitika Sony Ericssona.Izbace mobitel,ljudi ga kupe, update sa 1.6 na 2.1 čekaju po pola godine i bok!

Samo da kupe bolje mobitele.Ali tu su se zeznuli-većina ljudi koje znam i koji imaju x8 će naravno ići na drugi mobitel kad budu kupovali,

jer jednostavno SE je očajno-kapitalistička tvrtka i gotovo.

 

Iako na XDA x8 je dobila Android 2.3.4(savršeno brz i stabilan), fake dualtouch,overclock,NoMDDI,NetFilter i mnoge druge stvari.

X10mini i pro su dobili pravi dualtouch i sve ostalo navedeno gore.

 

Govoriš o nesposobnosti ovih mobitela da vrte 2.3?

Hoćeš da ti uploadam video kako se nosi sa 2.3.4?

 

Kad neznaš nemoj pričati priče.

Ove specifikacije je stavio sam Google, ne ja. Minimum 1 GHz procesor i 380 MB  rama. Po modelu XPERIA arc zaključujem da Androidu treba puno rama zbog dosta uključenih servisa. Vidio sam video kako se vrti Android 2.3 na X8 i nije brzo kako ti govoriš, vidi se da je spor. Baš me zanima kako b ibilo pokrenuti dvije ili tri aplikacije odjednom ili pak neku zahtjevniju aplikaciju kad mu treba oko 5-6 sekundi za otvorit galeriju? Nezahtjevniji programi idu dobro (mrvicu sporije nego na x10 ali dobro).

 

Što se tiće Android 2.2 već sam rekao. Sony Ericsson nije radio na njemu i nema planova raditi i zato ovi modeli nisu išli na Android 2.2. Pa čak je i X10i preskočio Android 2.2 i direktno išao na Android 2.3.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2011 10:07 (tomo100brt).
12 godina
neaktivan
offline
Budućnost Androida po Sony Ericssonu

ovako ja imam Sony Ericsson X8 i imam android 2.3.3 na njemu i radi savrseno dobro, ako netko zeli sam updejtati njegovu x8-icu evo linka za skinuti upute i sve ostalo, upute su prevedene sa moje strane na Hrvatski jezik i ako ih se slijedi, moze se uspijesno instalirati Androin 2.3.3 na x8..   prvo skinite ovo  http://www.4shared.com/document/pbmxzMOB/Upute_za_Android_233_na_SE_X8_.html      a potom skinite filove sa ovoga linka    http://www.4shared.com/file/Eakac2Yv/X8_android_233_update.html

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice