Budućnost dolazi na kotačima

poruka: 18
|
čitano: 2.708
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Budućnost dolazi na kotačima".
16 godina
odjavljen
offline
Budućnost dolazi na kotačima

Spomenut je peti element a nije stavljena ni jedna slika Mille Jovovich?

Iz protesta ću danas napisati manje od uobičajenih 40-50 postova...

Freak Show Inc.
 
15 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Budućnost dolazi na kotačima

Super je izvalit se u auto i pustit ga da nas on sam vozi. Sigurno će biti manje prometnih ukoliko sve bude izvedeno kako treba, ali ono što mi se ne sviđa dolazi nakon toga.

Prvo će se to pojaviti u vozilima kao ekstra skupa dodatna oprema, nakon nekog vremena će skoro sva vozila to imat i bit će opcija da se isključi/uključi po želji, a na kraju će to postat standard i neće postojat opcija da se ugasi.

I onda scene iz horora ukoliko se sruši mreža, dođe do napada hakera, ili nešto drugo.

Dobro je da tehnologija napreduje, ali ideja da netko eventualno može preuzet kontrolu nad mojim vozilom mi nije ni najmanje privlačna. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Budućnost dolazi na kotačima

I want one... right NOW !

13 godina
neaktivan
offline
Re: Budućnost dolazi na kotačima
axos kaže...

Super je izvalit se u auto i pustit ga da nas on sam vozi. Sigurno će biti manje prometnih ukoliko sve bude izvedeno kako treba, ali ono što mi se ne sviđa dolazi nakon toga.

Prvo će se to pojaviti u vozilima kao ekstra skupa dodatna oprema, nakon nekog vremena će skoro sva vozila to imat i bit će opcija da se isključi/uključi po želji, a na kraju će to postat standard i neće postojat opcija da se ugasi.

I onda scene iz horora ukoliko se sruši mreža, dođe do napada hakera, ili nešto drugo.

Dobro je da tehnologija napreduje, ali ideja da netko eventualno može preuzet kontrolu nad mojim vozilom mi nije ni najmanje privlačna. 

 U svakoj tehnologiji,kada ju se automatizira,traju barem 10 godina prije nego se kompletno počnu micati manualni override-i...

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
15 godina
neaktivan
offline
Budućnost dolazi na kotačima

S obzirom da je Bug časopis o računalima i tehnologiji ne čudi objava ove vijesti ovdje. Nego kad takvi auti budu pristizali na hrvatsko tržište hoće li ih recenzirati Bugova ekipa ili netko iz npr. Auto kluba? Ili nas očekuje spajanje časopisa...

Ovaj profil je pod zaštitom Chucka Norrisa.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2015 13:49 (1man).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Budućnost dolazi na kotačima
1man kaže...

S obzirom da je Bug časopis o računalima i tehnologiji ne čudi objava ove vijesti ovdje. Nego kad takvi auti budu pristizali na hrvatsko tržište hoće li ih recenzirati Bugova ekipa ili netko iz npr. Auto kluba? Ili nas očekuje spajanje časopisa...

 Why not both?

Bug može napraviti recenziju tehnološkog aspekta automobila, a neki auto-moto časopis vozne karakteristike.

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Budućnost dolazi na kotačima

mislim da je u petom elementu (blade runneru itd.) ipak jedna navedena stvar ključna, a nema veze s vozačima, gorivima, računalima ili ne: tamo auti lete. ne voze se po rupčagama (jap.: samayama) i tzv. cestama koje nisu asfaltirane od 1950. a svako ih malo prekopavaju tražeći kabele, naftu, puknute cijevi itd. badave ti njihovi (očito) besposleni inženjeri stvaraju "koncepte" kad se promet, nažalost, sastoji od preko nekoliko naramaka drugih stvari, a vozilo je samo (malen; korisnički) dio. 

 

eo, otvoreno ih pozivam da sve te svoje sanjarije provezu po trešnjevci/knežiji/trnju pa da vidimo što će od njih ostati poslije toga. 

 

samo za Fridaya:

bok, Petko :) bok, Petko :)
I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2015 14:25 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Budućnost dolazi na kotačima

Ovo mi je 39-i post danas. Nadam se da ste naučili lekciju!

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Budućnost dolazi na kotačima

Mercedes izgleda ok, čak i onaj od googla, ali zašto bi netko pustio komp, da ga vozi u audiju zvanom sport?

 
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Budućnost dolazi na kotačima
1man kaže...

S obzirom da je Bug časopis o računalima i tehnologiji ne čudi objava ove vijesti ovdje. Nego kad takvi auti budu pristizali na hrvatsko tržište hoće li ih recenzirati Bugova ekipa ili netko iz npr. Auto kluba? Ili nas očekuje spajanje časopisa...

 Ma, što se mene tiče, nek' ih recenzira i Branko Uvodić... sve je bolje od one trojice clarckson-hammond-may-wannabe kombinacije sa TV auto magazina ;)

12 godina
odjavljen
offline
Re: Budućnost dolazi na kotačima
miki_the_pirat kaže...
1man kaže...

S obzirom da je Bug časopis o računalima i tehnologiji ne čudi objava ove vijesti ovdje. Nego kad takvi auti budu pristizali na hrvatsko tržište hoće li ih recenzirati Bugova ekipa ili netko iz npr. Auto kluba? Ili nas očekuje spajanje časopisa...

 Ma, što se mene tiče, nek' ih recenzira i Branko Uvodić... sve je bolje od one trojice clarckson-hammond-may-wannabe kombinacije sa TV auto magazina ;)

 

Samo što Top Gear niti ne želi biti TV auto "magazin", za to imaš Fifth Gear. Top Gear je zabavni TV auto show i njima je primarna zabava uz automobile. Tako da ti ovo ne drži vodu što si napisao.

 

ontopic, ovaj Mercedes mi je odvratan.

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Budućnost dolazi na kotačima
Deawood kaže...

 

Samo što Top Gear niti ne želi biti TV auto "magazin", za to imaš Fifth Gear. Top Gear je zabavni TV auto show i njima je primarna zabava uz automobile. Tako da ti ovo ne drži vodu što si napisao.

 

 Mislim da je čovjek mislio na ove (top gear wannabe) likove

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2015 18:11 (brixy).
12 godina
odjavljen
offline
Budućnost dolazi na kotačima

Aha nisam primjetio wannabe, sori 

Ljudi smo, griješimo... :/

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Budućnost dolazi na kotačima
Friday kaže...

Ovo mi je 39-i post danas. Nadam se da ste naučili lekciju!

 Kad se zadnja zvjezdica napuni, dosadit će grindanje po forumu :D

xfire: GStyle|KIKI3000
16 godina
odjavljen
offline
Re: Budućnost dolazi na kotačima
KIKI3ooo kaže...

 Kad se zadnja zvjezdica napuni, dosadit će grindanje po forumu :D

 

Onda ću dobiti karton pa će opet nestati i tako u krug

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Budućnost dolazi na kotačima

Pozdravljam smjer u kojem se razvijaju vozila.

 

Izgledno je da polako će nestajat iz svakodnevne uporabe motorna vozila s unutarnjim izgaranjem.

 

Nadalje ostaju pitanja, ne toliko vezana uz tenologiju o kojoj se priča,već pitanja poput posjedovanja automobila ili ne (carshare),

zakona o osiguranju vozila, plaćanju prema korištenju (poput rent-a-cara) itd.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Budućnost dolazi na kotačima
zitzko kaže...

 

Nadalje ostaju pitanja, ne toliko vezana uz tenologiju o kojoj se priča,već pitanja poput posjedovanja automobila ili ne (carshare),

zakona o osiguranju vozila, plaćanju prema korištenju (poput rent-a-cara) itd.

 Hoćeš reći da autoindustrija sama sebi kopa jamu.

13 godina
neaktivan
offline
Budućnost dolazi na kotačima

Ne,ali neće valjda "EULA" doći i na aute...

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice