Buduće MSI-jeve matične ploče imat će hladnjak za

poruka: 10
|
čitano: 2.415
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Buduće MSI-jeve matične ploče imat će hladnjak za ".
12 godina
offline
Buduće MSI-jeve matične ploče imat će hladnjak za

Nisam znao da se SSD grije, jel to samo M2 ili svi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Buduće MSI-jeve matične ploče imat će hladnjak za

m2 ali nista strasno

Samsung S6 Edge+
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Buduće MSI-jeve matične ploče imat će hladnjak
Dobra stvar od MSi za hladnjak za M2,funkcionalno i estetski...i k tomu je SSD zaštičeniji od raznih EMI zračenja.
7 godina
protjeran
offline
Buduće MSI-jeve matične ploče imat će hladnjak za

Za mene je inače SSd fizikalno čudo.

Zamislite, nešto radi a ne proizvodi toplinu

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Buduće MSI-jeve matične ploče imat će hladnjak
Jos vece cudo - radi, a ne grinta, ne drobi, ne drgelja niti imas osjecaj da si upalio centrifugu kad se pokrece iz mirovanja
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Buduće MSI-jeve matične ploče imat će hladnjak
Na servisu od susjede p4. Seagate isti kao u videu date code 2006 , 350 radnih dana , isti zvuk
. OT zanimljiva i dobra stvar za m2.ssd
11 godina
offline
Re: Buduće MSI-jeve matične ploče imat će hladnjak
picajzla0707 kaže...
Jos vece cudo - radi, a ne grinta, ne drobi, ne drgelja niti imas osjecaj da si upalio centrifugu kad se pokrece iz mirovanja

 hehehe, mislio sam da pretjeruješ u vezi klasičnih diskova al sam ti onda vidio nick i sve je jasno lol

jaska jaska jaskaja
15 godina
offline
Buduće MSI-jeve matične ploče imat će hladnjak za

men' speccy prijavljuje kako je samsung evo 850 (500 GB) jednako topao kao i seagate ST1000DM (1 TB) - 30 u hladu. eppur si riscalda. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Buduće MSI-jeve matične ploče imat će hladnjak
KRISTIJANJE kaže...
picajzla0707 kaže...
Jos vece cudo - radi, a ne grinta, ne drobi, ne drgelja niti imas osjecaj da si upalio centrifugu kad se pokrece iz mirovanja

 hehehe, mislio sam da pretjeruješ u vezi klasičnih diskova al sam ti onda vidio nick i sve je jasno lol

 a jbga, kućište mi stoji pored glave i sve čujem, pogotovo kad sam ujutro u mrtvoj tišini, pijem kavu i psihički se pripremam za posao

zasad je još samo on ostao za zamijeniti, proc je već ranije dobio be quiet kuru, stari gpu helikopter je nedavno zamijenjen msi dead silence grafom, a još kad se riješim ovog drgeljavog hdd govneta i zamijenim ga jednim terabajtnim ssd-om, mojoj sreći neće biti kraja

 

doduše, trenutno mi služi samo kao storage, pa se baš i ne pali često

13 godina
offline
Buduće MSI-jeve matične ploče imat će hladnjak za

Meni ovo baš ne izgleda uvjerljivo: SSD na slici već ima prilično veliku ravnu površinu i sada se umjesto direktno treba hladiti preko termo vodljive trake na samo malo veći aluminijski hladnjak što u konačni može više smetati nego koristiti. Najvažniji dio je povečanje površine hlađenja rebrastim gornjim dijelom koji je ovdje izostao - barem se na ovim fotkama to jedva vidi ili još nije završeno...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice