Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

poruka: 16
|
čitano: 4.232
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bug[2] - besplatno ljetno izdanje".
14 godina
neaktivan
offline
Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Pal sam na rit. Ovo je stvarno potez. I još da se ponovi mjesec za mjesecom.

Moj PC  
6 1 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Hvala na besplatnom Bug2 izdanju{#}

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 9:24 (jura).
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

eo vas silverlight u guzicu

香港 - 47
Moj PC  
1 11 hvala 0
13 godina
offline
Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Ajde neka, ako ništa, kada od "ovih silnih" ljetnih vrućina ne budem mogao spavati, imat ću još nešto dobrog štiva za pročitati, dok ne naiđe novi brojček {#} !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 3
16 godina
moderator
online
Re: Bug[2] - besplatno ljetno izdanje
El Manifico_Buster kaže...

eo vas silverlight u guzicu

 

Očito si previdio da za vas napredne korisnike Windowsa 8.1 postoji posebna aplikacija u kojoj imate sve funkcionalnosti i bez korištenja mrskog ti Silverlighta. :)
...
14 godina
neaktivan
offline
Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Hvala Buže {#} ...to je baš ono što mi treba da pregrmim pauzu dvobroja...jedan međufix omiljene mi čitabe.

Moj PC  
4 0 hvala 2
15 godina
offline
Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

revizija izreke: ima džabe i u stare babe, ako troškove pokriju oglasi. {#}

Moj PC  
1 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

DO stranice 16. reciklaža skoro odusta od čitanja (dobro da nisam), do 38. zanimljivo, a sve iza neznam di prije pogledati. Jako dobro i kreativno. Napokon tekst koji ima vrijednost. Ovo s next big thing je odlično odrađeno, a i svemirske simulacije su mi se svidile. I sve to besplatno?

Zahvaljujem.

 
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

 

 

   Hvala bubamaro!

 

 

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

{#}{#}{#}......{#}

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Bug[2] - besplatno ljetno izdanje
Miro kaže...
El Manifico_Buster kaže...

eo vas silverlight u guzicu

 

Očito si previdio da za vas napredne korisnike Windowsa 8.1 postoji posebna aplikacija u kojoj imate sve funkcionalnosti i bez korištenja mrskog ti Silverlighta. :)

Ovaj put sam pratio, ali...

 

Link na PDF je, gdje? :(

 

NVM, Opera očito cenzurira malo previše.

http://www.bug.hr/files/download.aspx?h=77e8cfb285ed4f3e873d3a39d4de9f6e&t=pdf&f=BUG_2_2014.pdf

K
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2014 19:24 (Korky).
10 godina
neaktivan
offline
Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Zna li netko gdje bi mogao kupiti BUG casopis srpanj/kolovoz 2014 izdanje sa poklon bonovima 300kn za mobitele u VIP-u.

Dakle onaj od prije nekoliko dana.

Trebaju mi 2 komada :)

 

Hvala

I Don't Give A Damn
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Kako ga downloadati? Otvara mi se na webu u prozorcicu. Nemre se tako nis procitat. :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bug[2] - besplatno ljetno izdanje
NenadX kaže...

Kako ga downloadati? Otvara mi se na webu u prozorcicu. Nemre se tako nis procitat. :(

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.8.2014 13:32 (Marko :D).
14 godina
neaktivan
offline
Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

@Davorov članak o F1 uživo - ja sam baš bio oduševljen taj jedini put na F1 u Monzi prije 10-ak godina jer taj vrišteći zvuk ne može se doživjeti kod kuće, zaboli me za informacije, meni neponovljivo

@ Olegov članak o foto asesorajzima  - meni je u kratkih nekoliko godina učenja fotkanja Pc komponenti najkorisniji također bio stativ i sklopivi box kao šator oblika kocke gdje se unutar njega stavljaju predmeti slikanja te da ograniči upad direktnog svjetla i kao čista bijela ili crna podloga,

@Davorov članak o android aplikacijama - hvalim odabir, većinu ću i instalirati jer sam u zaostatku,

@Denisovi surferski dodaci - sve zanimljivije i poželjnije teme kako listam,

@Mirotove aplikacije - -//-,

@oglas Putujbolje - kaj nema ponude za Gamescom 2014 ?

Tehnologije? može, al ne da mi se sad čitati, ja sam od onihj koji nema vremena osim naslova i podnaslova,

SF simulacije, njam, ali kada naći vremena kad ga gubim na PGO?

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Bug[2] - besplatno ljetno izdanje
axos kaže...

DO stranice 16. reciklaža skoro odusta od čitanja (dobro da nisam), do 38. zanimljivo, a sve iza neznam di prije pogledati. Jako dobro i kreativno. Napokon tekst koji ima vrijednost. Ovo s next big thing je odlično odrađeno, a i svemirske simulacije su mi se svidile. I sve to besplatno?

Zahvaljujem.

Slažem se u potpunosti. Ovaj besplatni broj mi je puno bolji i kreativniji od "običnih" izdanja sa previše recenzija hardware-a koji si ne mogu priuštit (povremene teme sa best buy konfiguracijama mogu biti korisne ipak). Next big thing je super obrađeno , pa se nadam da će bug krenuti više u ovom smjeru i biti nekako bliži Mreži koju pratim i više mi leži.{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice