Chat aplikacija za Pokémon Go

poruka: 5
|
čitano: 1.032
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chat aplikacija za Pokémon Go".
12 godina
protjeran
offline
Chat aplikacija za Pokémon Go

Jesam li ja jedini kojemu je već zlo od vijesti koje u naslovu imaju Pokemon GO?

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
5 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Chat aplikacija za Pokémon Go
NiramX kaže...

Jesam li ja jedini kojemu je već zlo od vijesti koje u naslovu imaju Pokemon GO?

 da

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact-Lumia 630-Xperia E-Lumia 630
15 godina
offline
Re: Chat aplikacija za Pokémon Go
NiramX kaže...

Jesam li ja jedini kojemu je već zlo od vijesti koje u naslovu imaju Pokemon GO?

 ne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Chat aplikacija za Pokémon Go

Nije mi jasno zašto u samu igru to nisu implementirali. Možda zbog server loada jer i ovako trokiraju. U Ingress-u imaju i radi sasvim OK.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Chat aplikacija za Pokémon Go
NiramX kaže...

Jesam li ja jedini kojemu je već zlo od vijesti koje u naslovu imaju Pokemon GO?

 Ne, ima nas još  i sve nas je više

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.7.2016 17:31 (mGT).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice