Chrome raste, IE pada

poruka: 53
|
čitano: 6.040
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chrome raste, IE pada".
13 godina
neaktivan
offline
Chrome raste, IE pada

Chrome je majka svih broswera =)

Moj PC  
10 29 hvala 0
13 godina
offline
Chrome raste, IE pada

Jedina stvar koja me drži na Crhomu na trenutnom laptopu je Google Sync i fluidan rad FLASH playera. Opera po meni ima 10x bolje sučelje i mogućnosti, ali fluidnost na trenutnom laptopu je nikakva.

 

I najveća mana Opere kod mog slabog laptopa jest da se totalno smrzne sustav dok gledam , pa dok gledam {#} znate šta. {#}

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 13:21 (Vapor).
Moj PC  
9 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Chrome raste, IE pada
Vapor kaže...

Jedina stvar koja me drži na Crhomu na trenutnom laptopu je Google Sync i fluidan rad FLASH playera. Opera po meni ima 10x bolje sučelje i mogućnosti, ali fluidnost na trenutnom laptopu je nikakva.

 

I najveća mana Opere kod mog slabog laptopa jest da se totalno smrzne sustav dok gledam , pa dok gledam  {#}  znate šta.  {#}

  HAHA. Pa ti gledaj onda XXX sadržaj  {#} Btw bio sam na FF-u 2 godine, dok nije izašla "četvorka" od onda mi se sve nešto zgadilo i nije mi to više to. Onda sam bio na Chromeo dok nisam kupio novi laptop prije 4 mjeseca od onda sam na Operi i mislim da je neću mjenjati  {#}

Vrhunska odlučnost nije u dobivanju svake bitke, nego u poražavanju neprijatelja bez ulaska u boj - Sun Tzu - The Art of War (6th century BC)
14 godina
neaktivan
offline
Chrome raste, IE pada

Može li meni netko objasnit zašto su Microsoftu zabranili stavljat IE u Windowse a Mac OS X smije stavljat Safari? Ne razumijem. Ne koristim IE koristim Chrome ali mi opet nije jasno.

 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Chrome raste, IE pada

Mac OS-x se koristi iskljucivo na Mac racunalima.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome raste, IE pada
BlueMax kaže...

Mac OS-x se koristi iskljucivo na Mac racunalima.

Sve je to ok ali isto tako je Windows proizvod Microsofta i oni imaju pravo po meni stavljat svoje programe. Kome se ne sviđa imaju druge OS-ove. Neznam po meni se to više čini kao nekakva mržnja prema njima nego što to ima smisla, jer tko kaže da Mac useri žele koristiti Safari? Kao što se vidi Chrome je sve više popularan i na njemu. Ali dobro sve je to muljaža i politika. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 13:59 (PlayMaker10).
13 godina
neaktivan
offline
Chrome raste, IE pada

Jel se meni čini ili jednom mjesečno se pojavljuje vijest sa istim naslovom...

Ukratko htjedoh reć, who gives a f*ck?! {#}

igrorama.com
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Chrome raste, IE pada
PlayMaker10 kaže...
BlueMax kaže...

Mac OS-x se koristi iskljucivo na Mac racunalima.

Sve je to ok ali isto tako je Windows proizvod Microsofta i oni imaju pravo po meni stavljat svoje programe. Kome se ne sviđa imaju druge OS-ove. Neznam po meni se to više čini kao nekakva mržnja prema njima nego što to ima smisla, jer tko kaže da Mac useri žele koristiti Safari? Kao što se vidi Chrome je sve više popularan i na njemu. Ali dobro sve je to muljaža i politika. 

po meni bi pivo trebalo biti besplatno {#}

13 godina
protjeran
offline
Re: Chrome raste, IE pada
Franjic kaže...

Chrome je majka svih broswera =)

Firefox je tata svih browsera =)

http://www.soundstream.com/
13 godina
offline
Chrome raste, IE pada

Koristim Firefox Nightly x64 sa flashom x64 i mogu vam kazati da sam jako zadovoljan

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Chrome raste, IE pada

Internet Explorer  je najgori browser svih vremena. Kada praviš web stranicu moraš pisat poseban css samo za internet explorer zato što se ne pridržava standarda. U svim browserima stranica dobro izgleda u internet exploreru ne. Treba taj browser prestat proizvodit i povuć ga.

Life's a wheel of fortune and it's my chance to spin it. 2pac
 
1 10 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Chrome raste, IE pada

U toku onih ne tako dragih zbivanja u americi ali i svijetu, reći ću da sam ja 1% ... korisnika Opere :)

Drago G. moj omiljeni člankopisac ! <br/>Z-Admin Small Business CMS - http://www.z-admin.com
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Chrome raste, IE pada

Ja eto ovo gledam na Safariju za Windowse. Meni je Safari najbolji.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Chrome raste, IE pada
vedrann kaže...

Internet Explorer  je najgori browser svih vremena. Kada praviš web stranicu moraš pisat poseban css samo za internet explorer zato što se ne pridržava standarda. U svim browserima stranica dobro izgleda u internet exploreru ne. Treba taj browser prestat proizvodit i povuć ga.

Drugi put kad te uhvati poriv pisati,napiši nešto pametno.

www.hrphotocontest.com
15 godina
offline
Re: Chrome raste, IE pada
soundstream kaže...
Franjic kaže...

Chrome je majka svih broswera =)

Firefox je tata svih browsera =)

Niste u pravu. Opera bi se mogla nazvati ocem i majkom. Za vašu informaciju, preko 50% funkcija su današnji browseri pokupili upravo od Opere, nadam se da ne trebam i nabrojiti koje.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011
14 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome raste, IE pada
Franjic kaže...

Chrome je majka svih broswera =)

slažem se s tobom! :)

E8400~4.2Ghz+Sycthe Katana III,Gigabyte EP45C-DS3,OCZ HPC Reaper X 2*2GB Ram PC8000 1000Mhz,Sapphire HD4850 512DDR3,OCZ PowerSuply StealthXStream 500W HDD hitachi 500gb 7200rpm
14 godina
offline
Re: Chrome raste, IE pada

Da Vam tata kaže! IE je majka svih browserera, kakav god on danas bio, dok je još većina vas jela paća govna i pišala u gaće IE bio najjači i jedini browser vrijedan spomena. To je i sad vidi se po udjelu tržišta a i samom imenu!

14 godina
offline
Re: Chrome raste, IE pada
soundstream kaže...
Franjic kaže...

Chrome je majka svih broswera =)

Firefox je tata svih browsera =)

A Opera je djete svih browsera,i naša bučnost {#} ,šalim se,bez uvrede, isprobo sam i operu i firefox i ovo piše s chroma, opera mi se jako svidjela samo mi se znala često zamrznuti i to me je mučilo,onda sam to uspio ukloniti i sve je bilo ok,ali sam bio znatiželjan pa prešo na dobar stari firefox, on mi se do prije 1 tjedan zgadio samo zbog toga flasha ili čega svakih 10 minuta mi se zamrzne, tako da sam sad opet na chromu ok je browser,ali mi je zamjerka sučelje.. {#} 

 

moje mišljenje,ne mora biti ispravno al je moje {#}

Zagorje u srcu
13 godina
neaktivan
offline
Chrome raste, IE pada

Ma svatko ima svoj ukus, daleko od toga, Operu sam probao firefox sam koristio ali Chrome mi je najbolji i navikao sam na njega, bez obzira kakve god opcije bile na operi ja cu biti na chrome. "Navika je jača od ljubavi"

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Chrome raste, IE pada

Živcira me minimalizam prilagodbe na Chromu. Prisiljen sam se priviknuti na nešto što mi ne odgovara smo zbog toga što Chrome radi fluidnije.

 

Operu mogu podesit da mi doslovno bude produžena ruka, a o ostalim opcijama da ne govorim. 

 

No zadnji put kad mi se srušio sustav, sve podatke sam uspio spasiti preko Google Synca. Ogroman plus Chromu.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Chrome raste, IE pada
Life's a wheel of fortune and it's my chance to spin it. 2pac
 
1 1 hvala 0
16 godina
online
Chrome raste, IE pada

Mislim da svi ti brojevi, testovi i procenti treba da nam kao krajnjim korisnicima znače isto koliko i gamerima rezultat u 3D Marku - nešto, ali ne baš mnogo.

 

Primer: video tag za koji se FF-ovci iza tog linka hvale kako su ga podržali još 2009. Prva i zadugo jedina ozbiljnija primena tog taga (tj da nije bio u pitanju browserski marketing) koje se sećam je HTML5 verzija YouTubea koja nije radila na FF-u (ne pričam o beta, nightly i sličnim buildovima) jer nije podržavao potrebni codec. Zapravo, upravo sam otišao na stranicu YouTube HTML5 Video Player-a koja sadrži spisak podržanih browsera gde je za Firefox navedena verzija 4, koja je izašla tek ove godine. Mislim da ovaj jaz između teorije i prakse kod Mozille pokazuje da njihove objave nisu ništa verodostojnije od Microsoftovih, od čijih zabluda nas navodno na tom linku spašavaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Chrome raste, IE pada

Otkad surfam internetom koristim Operu, najviše iz navike. Nisam imao ta zamrzavanja kao što navode neki forumaši, baš me interesira o čemu se radi. Moram priznati da me zabrinjava pad ionako malog udjela Opere, nadam se da to neće obeshrabriti Norvežane u njenom daljem razvoju.

Meda
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Chrome raste, IE pada
Ništa neočekivano.
14 godina
neaktivan
offline
Chrome raste, IE pada

Koristio Operu, pa Mozillu, pa opet Operu, pa izašao Chrome, pa opet malo na Mozillu, pa opet Chrome i sada trenutno na Chromeu.

 

Ima mi funkcije koje mi trebaju i radi neke stvari kako mi paše, dok Opera i FF to ne rade tako, i ne da mi se navikavat na nešto što često koristim, a tamo je to loše napravljeno. Doduše na FFu bolje nego na Operi, ali opet Chrome + smooth scroll addon i to je to što mi je potrebno.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Chrome raste, IE pada

Opera na pristojnom hardveru radi odlično. Ali na slabijim hardverima, poput mog, Chrome vlada i najbolje radi sa Flash playerom.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Chrome raste, IE pada
Mitsuoka kaže...

  Ima mi funkcije koje mi trebaju i radi neke stvari kako mi paše, dok Opera i FF to ne rade tako, i ne da mi se navikavat na nešto što često koristim, a tamo je to loše napravljeno. Doduše na FFu bolje nego na Operi, ali opet Chrome + smooth scroll addon i to je to što mi je potrebno.

Koje su funkcije u Chromeu superiornije naspram FF, a pogotovo Opere(print options?)?. Pošto si naveo smooth scroll, definitivno je najbolji na Operi i još neiziskuje nikakav addon.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 18:48 (zitzko).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome raste, IE pada
zitzko kaže...
Mitsuoka kaže...

  Ima mi funkcije koje mi trebaju i radi neke stvari kako mi paše, dok Opera i FF to ne rade tako, i ne da mi se navikavat na nešto što često koristim, a tamo je to loše napravljeno. Doduše na FFu bolje nego na Operi, ali opet Chrome + smooth scroll addon i to je to što mi je potrebno.

Koje su funkcije u Chromeu superiornije naspram FF, a pogotovo Opere(print options?)?. Pošto si naveo smooth scroll, definitivno je najbolji na Operi i još neiziskuje nikakav addon.

ma što će mi print options, smooth scroll mi radi bolje nego na operi jer sam namjestio po sebi kako mi odgovara, a najvise me iritiraju jednostavne naredbe koje su ocajno napravljene u Operi, a to je otvaranje bookmarksa koje ne mozes otvorit u novom tabu (srednjim klikom), oznaci pa search by google i idi na www.xyz.xyz i takve funkcije koje najvise i koristim. Jednostavno te stvari ne radi onako kako meni pašu.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Chrome raste, IE pada

Volio bih da Mozilla Firefox raste.

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Chrome raste, IE pada

Jedan je jedini IE!!!

Moj PC  
2 6 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice